Hrdinove

Obecně k Heroes of Might and Magic V
cabannos
Posts: 75
Joined: Sun Jun 18, 2006 8:40 am

Hrdinove

Post by cabannos »

Nevim jak v predeslych dilech teto sagy, ale v teto jsem dost zklaman "postavickami" hrdinu. Jen par vyjimek je jedinecnych, zbytek vypada naprosto stejne. Dokonce ve hre vladne jakysi unisex.....hrdina i hrdinka vypadaji do puntiku stejne. Copak neni dost "jezditek"? Proc nekdo nemuze sedlat draka, tigra, medveda, lamu apod...? Skoda, nehezky puntik na moc pekne a roztomile grafice :roll:
Co vy na to?

EDIT: Jeste me napada, letajici koberec, velbloud, kostenej kun :) No a mohl bych pokracovat. :arrow:
Last edited by cabannos on Mon Jul 03, 2006 4:16 pm, edited 2 times in total.
User avatar
MT
Posts: 15
Joined: Sun Jul 02, 2006 1:58 pm

Post by MT »

je fakt že by mohli být jedineční všichni

technicky by to neměl být zas až tak velký problém

asi se pánům z ubisoftu nechtělo :wink:
User avatar
klaymen
Posts: 523
Joined: Wed Jan 04, 2006 3:57 pm
Location: Elona
Contact:

Post by klaymen »

MT: chces povedat ze Ivanom sa nechcelo, pani z Ubisoftutomu len sefuju
Vo februári (únor) som oslávil.....10 rokov hrania Heroes 2

Kto chváli Heroes 5, nemá žiadnu úctu k práci NWC.

<img src="http://kat.heroes-centrum.com/hoc.jpg">
User avatar
Kat
Posts: 617
Joined: Thu Jan 12, 2006 5:14 pm
Location: Jablunkov
Contact:

Re: Hrdinove

Post by Kat »

jn,není nad h4,kde v každém hradu bylo 4 druhy hrdinů
Heroes 5 celkem odbyli.
Taky se musím smát,jak jsou ukázky a hrdinové mluví,ale vůbec neotvírají ústa. :D
Destabilizator
Čestný člen
Posts: 256
Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
Contact:

Post by Destabilizator »

2Kat: rodili brichomluvci :P

2salam[kabanos]: jooo letajici koberec, pripominas mi borce z HM1, kt. se rekrutoval z lampy mam dojem, ten byyyl :lol: a zaroven ve me evokujes vzpominku na Mrakoplaše, kdyz resil, proc jeho koberec neletal (pro ty co neznaji: mel ho vzhuru nohama, cili kdyz rekl "Nahoru" koberec letel dolu, tudiz do zeme) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , kosteny kun? viz. zase Zemeplocha, Smrť tvrdi, ze tento typ kone mel porad tendenci zapominat hlavu :D :arrow:
Image
User avatar
klaymen
Posts: 523
Joined: Wed Jan 04, 2006 3:57 pm
Location: Elona
Contact:

Post by klaymen »

Kat: presnejsie 6 druhov hrdinov (2 z tvojej prislusnosti, a po 2 z dvoch pribuznych)


Kat wrote:Heroes 5 celkem odbyli.
Taky se musím smát,jak jsou ukázky a hrdinové mluví,ale vůbec neotvírají ústa.


ty vravis take nieco na "svaty" heroes 5? to chces aby ta zlyncovali? :lol: :lol: :lol: este ti nahodou daju ban :wink:
Vo februári (únor) som oslávil.....10 rokov hrania Heroes 2

Kto chváli Heroes 5, nemá žiadnu úctu k práci NWC.

<img src="http://kat.heroes-centrum.com/hoc.jpg">
Panzer
Posts: 1
Joined: Mon May 29, 2006 10:32 am

Post by Panzer »

Taky se mohli obtěžovat s dukladnějším rozlišováním pohlaví hrdinů, třeba u necros vypadaj zensky i chlapi stejně :(
Experience is what you get, when you were expecting something else...
User avatar
Kat
Posts: 617
Joined: Thu Jan 12, 2006 5:14 pm
Location: Jablunkov
Contact:

Post by Kat »

Panzer wrote:Taky se mohli obtěžovat s dukladnějším rozlišováním pohlaví hrdinů, třeba u necros vypadaj zensky i chlapi stejně :(

Oni tak vypadají v každých hradech stejně.
Destabilizator
Čestný člen
Posts: 256
Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
Contact:

Post by Destabilizator »

Ono moc rozdilu mezi kostrou muze a zeny neni :lol:
Image
User avatar
Kat
Posts: 617
Joined: Thu Jan 12, 2006 5:14 pm
Location: Jablunkov
Contact:

Post by Kat »

Destabilizator wrote:Ono moc rozdilu mezi kostrou muze a zeny neni :lol:

Tjn,patrná změna bude jenom u vyvinutých mužů, kde to bude vypadat,že má 3 nohy. :D
Destabilizator
Čestný člen
Posts: 256
Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
Contact:

Post by Destabilizator »

2Kat: ty v nem mas kost? :lol: No nechtel bych :shock: :arrow:
Image
User avatar
Kat
Posts: 617
Joined: Thu Jan 12, 2006 5:14 pm
Location: Jablunkov
Contact:

Post by Kat »

Destabilizator wrote:2Kat: ty v nem mas kost? :lol: No nechtel bych :shock: :arrow:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
cabannos
Posts: 75
Joined: Sun Jun 18, 2006 8:40 am

Post by cabannos »

Hmmm, vtiplaci :P Stacilo by, aby podoba odpovidala tem v ikone :roll:
User avatar
klaymen
Posts: 523
Joined: Wed Jan 04, 2006 3:57 pm
Location: Elona
Contact:

Post by klaymen »

tak si hackni heroes a importni si tam vlastne modely hrdinov vyrobene v 3dsMAX ked sa ti nepaci :)
Vo februári (únor) som oslávil.....10 rokov hrania Heroes 2

Kto chváli Heroes 5, nemá žiadnu úctu k práci NWC.

<img src="http://kat.heroes-centrum.com/hoc.jpg">
Gregy
Posts: 116
Joined: Mon Nov 07, 2005 4:00 pm
Contact:

Post by Gregy »

Zenska kostra ma jinak stavenou panev...
Anubis to Daniel: Well, good to go. Hehe, there's nothing u can do. U don't have the power. Oma: But I do.
Anubis: U can't kill me either. Oma: I can fight u.
Anubis: But U can't win. Oma: It won't matter. U won't be able to do anything but fight me back.
...
Anubis: Oh no, no, ... NO, NOOOOOOOOO!
Post Reply