Necro-part 3

Vše ohledně hradu Nekropole
Petren
Posts: 205
Joined: Fri Jun 23, 2006 2:57 pm

Post by Petren »

Tak to budu maset hrát od začátku a na to se mužu pěkně vys..., ale jinak díky za radu. :cry: :cry:
marlon21
Posts: 3
Joined: Thu Jul 06, 2006 7:15 am
Location: Planá
Contact:

Post by marlon21 »

Tak nevím mně se to povedlo, ale jek říkám musel jsem mít těch dvacet draků předtím než sem dostal úkol abych je nashromáždil. Tak ať se ti to podruhý povede :wink:
Wodka
Posts: 160
Joined: Tue May 23, 2006 1:11 pm

Post by Wodka »

Já je neměl a úkol jsem dostal a splnil jsem ho... logicky - když to někdo hraje poprvé, tak neví, že má mít draků, takže by měl mít šanci je získat i po obdržení úkolu.
User avatar
Iris
Posts: 144
Joined: Fri Jun 23, 2006 8:05 pm

Post by Iris »

Když dostanete úkol "Oživ 1000 kostlivců" musí to být kostlivci,nebo to můžou být kostliví lučištníci?
Wodka
Posts: 160
Joined: Tue May 23, 2006 1:11 pm

Post by Wodka »

Iris wrote:Když dostanete úkol "Oživ 1000 kostlivců" musí to být kostlivci,nebo to můžou být kostliví lučištníci?


obojí...
"Пошел ты!"
User avatar
Iris
Posts: 144
Joined: Fri Jun 23, 2006 8:05 pm

Post by Iris »

Je vedro,takže jsem krapet natvrdlá....
Jak obojí?
Jako 1000 kostlivců + 1000 k.střelců
nebo
1000 čehokoliv?
Destabilizator
Čestný člen
Posts: 256
Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
Contact:

Post by Destabilizator »

Cehokoli... 1000 lucistniku nebo 1000 obyc kostu, ale nevim, proc to resit, stejne v te dobe budete drbat jen lucistniky :lol: :arrow:
Image
User avatar
Iris
Posts: 144
Joined: Fri Jun 23, 2006 8:05 pm

Post by Iris »

No právě o to mi jde.Lučíštníků mám hafo a nechcou se mi zbírat samotní kosťáci,protože jsu na nic
Wodka
Posts: 160
Joined: Tue May 23, 2006 1:11 pm

Post by Wodka »

Destabilizator wrote:Cehokoli... 1000 lucistniku nebo 1000 obyc kostu, ale nevim, proc to resit, stejne v te dobe budete drbat jen lucistniky :lol: :arrow:


Nebo půl na půl :)
"Пошел ты!"
Antik
Posts: 2
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:45 pm
Location: Pardubice

Post by Antik »

Hele lidi, já jsem asi z Mongolska, ale furt nevím jak mám projít do podzemí....
artefakty mám = splněno
3 města jsem proklel a úplně postavil = splněno
1000 kostlivců- dobrý, mám něco přez 1300 lučištníků = splněno
20 kostlivých draků- už mám přez 100 těch lepších a pořád mě to při pokusu projít píše "nejdříve musíte mít 20 kostlivých draků" a v úkolech mi to píše jako nesplněno!!!!
Tak nevím.............
User avatar
Iris
Posts: 144
Joined: Fri Jun 23, 2006 8:05 pm

Post by Iris »

Musíš mít právě kostěný draky,ne přízračný.
Nahodny
Posts: 56
Joined: Fri Jun 09, 2006 6:06 pm

Post by Nahodny »

Je jedno jaky jsou ,já jsem měl například ty přízračný.
User avatar
Iris
Posts: 144
Joined: Fri Jun 23, 2006 8:05 pm

Post by Iris »

aha,no u mě to šlo s kostěnejma a přesně 20,tak jinak nevím :roll:
Wodka
Posts: 160
Joined: Tue May 23, 2006 1:11 pm

Post by Wodka »

já tež neměl ta kostěné a šlo to - je to asi bug
"Пошел ты!"
Antik
Posts: 2
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:45 pm
Location: Pardubice

Post by Antik »

Takže, Markal má
21- kostěných draků
360- arcilich
524- arcimág
1076- ocelový golem
3976- kostlivý lučištník
42- titán
2226- mistr gremlin

a stejně to nemám v úkolech odškrtnutý jako splněný (všechno ostatní ano) a do podzemí mě to samozřejmě taky nepustí.....

Co mááááám dělat?????? ...................asi se zabiju...............
Post Reply