LAN a spojenectví ? :-)

Obecně k Heroes of Might and Magic V
Post Reply
F@ster
Posts: 4
Joined: Sun Jul 09, 2006 9:34 am
Contact:

LAN a spojenectví ? :-)

Post by F@ster »

Dobrý den,
chci se zeptat jestli se dá nějak ve hře uzavírat spojenectví :-) ??
Hrajaeme s kamarádem po LAN proti PC a rádí bychom byli spojenci ale nevíme jestli to jde ...

Předem dík za odpověď
Oskar999
Posts: 128
Joined: Sat Jul 08, 2006 10:12 am

Post by Oskar999 »

lze, ale oba musite mit upraveny nastaveni map (to se dela, ze otevres soubor s mapou a neco, nevim presne co, prepises) nebo si stahnout uz upravene mapy

zde je 10 novych map - urcenych hlavne pro MP (neni vychytana AI, viz posty) http://www.elrath.com/forums/index.php?showtopic=43
a tady si muzes stahnout jiz existujici mapy predelane pro hrani v tymech http://www.elrath.com/mapvault.php
F@ster
Posts: 4
Joined: Sun Jul 09, 2006 9:34 am
Contact:

Post by F@ster »

SUPER :-)
Díky moc zkusily jsme předělanou mapu ( originál ze hry) pro spojenectví a jedním slovem paráda :-)
To je přesně to co nám v týhle jinak úžasný hře chybělo :-)

JEště jednou dík ;)
Oskar999
Posts: 128
Joined: Sat Jul 08, 2006 10:12 am

Post by Oskar999 »

jinak tymova hra by mela snad byt v patchi 1.2, ktery snad uz vyjde (CDProjekt uz dostal readme na prelozeni ;) )
Heroes Of Might And Magic V Hammers Of Fate 2.1
Heroes Of Might And Magic V Czech Collectors Edition (cislo 0764) v1.5
Heroes Of Might And Magic III Complete Edition (Game4U)
Heroes Of Might And Magic II Gold Edition (Doupe)
F@ster
Posts: 4
Joined: Sun Jul 09, 2006 9:34 am
Contact:

Post by F@ster »

Tak to je super :-) hrajem tu teď Herousi V po lanu už 5 dní v kuse :D :D
Je to paráda :-)
Post Reply