Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Nejoblíbenější jednotka

Obecně k Heroes of Might and Magic V

Příspěvekod LordThonar » stř črc 19, 2006 8:34 am

Ani se mi nezda, jsou neco mezi titanem a dablem :-)
LordThonar
 
Příspěvky: 92
Registrován: sob črc 15, 2006 11:21 am

Příspěvekod Zaity » stř črc 19, 2006 9:04 am

tak jina otazka zda se mi to nebo všechny nejsilnějši jednotky jsou nějake slabe ? :cry:
Uživatelský avatar
Zaity
Čestný člen
 
Příspěvky: 261
Registrován: stř črc 12, 2006 2:37 pm

Příspěvekod Sharp » stř črc 19, 2006 9:15 am

nezdá já většinou kostěný ani nestavim-20 smrtek je rozloží raz dva-ale dvacet kostěnejch-to je voňavý
"Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása."
''Císař ví,Císař se díva''
''Die Schwinge des Todes''
Obrázek
Uživatelský avatar
Sharp
 
Příspěvky: 122
Registrován: ned čer 25, 2006 10:44 am

Příspěvekod Zaity » stř črc 19, 2006 9:34 am

Sharp píše:nezdá já většinou kostěný ani nestavim-20 smrtek je rozloží raz dva-ale dvacet kostěnejch-to je voňavý


to jo no když máš velky počet nejsilnějších jednotek tak jsou silní ale počet 1-5 se nevyplati pořadně davat ani do army :cry:
Uživatelský avatar
Zaity
Čestný člen
 
Příspěvky: 261
Registrován: stř črc 12, 2006 2:37 pm

Příspěvekod LordThonar » stř črc 19, 2006 9:41 am

V poctu 1-5 se spis nevyplati posilat je na bojiste do nejake tvrdsi bitvy jelikoz hrozi ze o ne prijdes, moc silu nemaji a v takovem poctu jsou dost krehci
LordThonar
 
Příspěvky: 92
Registrován: sob črc 15, 2006 11:21 am

Příspěvekod Zaity » stř črc 19, 2006 9:44 am

LordThonar píše:V poctu 1-5 se spis nevyplati posilat je na bojiste do nejake tvrdsi bitvy jelikoz hrozi ze o ne prijdes, moc silu nemaji a v takovem poctu jsou dost krehci


to jo noale v době kdy maš 1-5 nejsilnějších jednotek jsou už všechny bitvy s hrdinama tvrdé takže je nechat raději v hradě dokud jich nebude více :D
Uživatelský avatar
Zaity
Čestný člen
 
Příspěvky: 261
Registrován: stř črc 12, 2006 2:37 pm

Příspěvekod Caryfuk » čtv črc 20, 2006 2:50 pm

Sharp píše:Páč český názvy jsou nehorázně vyblitý.....
-Páže
-Rohatý dozorce
-....teď z hlavy nevim jsem hrál u kámoše sběratelCZkou edici...
Jediný good jsou překlady týdnů a keců v hospodě....
Navážíme se do nich páč jsou hrozný-jen si vzpomeňte na Warcraft a překlad Grunt=Žump


Lol vyblity...A co je na nich vyblity ?To je cestina frajere! Nevim co presně se ti na tom nelibi, neni to pro tebe dost in? Ja se za svuj jazyk nestidim, za co se stydim jsi ty : (
ICQ 277648843 : )
Kdyby ho nahodou nekdo nevedel a kdyby se chtel nekdo na neco zeptat, ja totiz nectu pm...
Caryfuk
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned kvě 14, 2006 2:12 pm

Příspěvekod Caryfuk » čtv črc 20, 2006 2:53 pm

Tohle a podobny recicky pisou akorat machirci co chtej dokazat jaky jsou dobry, ze nejakou cestinu ve hre nepotrebujou, ze to celou hru kazi a ze oni si to muzou prekladat sami a ze je to mnohem lepsi a kdesi cosi a ze cestina je trapna, je to ubohy a lze nad vami jedine plakat.
Pokud je nazev zcestny a preklad neodpovida pravde tak to beru ale vetsina tehle stiznosti jsou jen tlachy...
ICQ 277648843 : )
Kdyby ho nahodou nekdo nevedel a kdyby se chtel nekdo na neco zeptat, ja totiz nectu pm...
Caryfuk
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned kvě 14, 2006 2:12 pm

Příspěvekod Caryfuk » čtv črc 20, 2006 2:56 pm

Incomer píše:Cestinu jako takovou jeste nejak rozdejcham ale cesky dabing me nici :?


Typickej priklad : )
ICQ 277648843 : )
Kdyby ho nahodou nekdo nevedel a kdyby se chtel nekdo na neco zeptat, ja totiz nectu pm...
Caryfuk
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned kvě 14, 2006 2:12 pm

Příspěvekod Caryfuk » čtv črc 20, 2006 2:57 pm

Wodka píše:
Zaity píše:Incomer: nevím co všichni mate proti Češtině máme mnohem větší slovni zasobu než Anglani tak proč se pořad podřizovat Anglickemu jazyku když se ti nelibi čeština tak se odstěhuj ja bych chtěl všechny hry v češtine a v českem dabingu


O slovní zásobě, potažmo o chtění mít všechno v češtině, se nikdo nepře. Trošku jsi to zavedl na falešnou stopu... Problém není v tom, že bychom byli anglofilové, co je ingliš to je gůd atp. Prolém je, že někdo z mála udělá hodně a někdo má nepřeberně možností, a pokaká to. Angličtina má malou slovní zásobu, ale texty a dabingy videí dělali profíci a zní to dobře. Kdežto česká verze není dotažena k dokonalosti (což by si tato hra zasloužila). Nejde nám o výběr mezi angličtinou a češtinou, ale mezi kvalitou a poněkud odfláknutou prací.


je mi to uplne jasny : )
ICQ 277648843 : )
Kdyby ho nahodou nekdo nevedel a kdyby se chtel nekdo na neco zeptat, ja totiz nectu pm...
Caryfuk
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned kvě 14, 2006 2:12 pm

Příspěvekod Incomer » čtv črc 20, 2006 7:57 pm

Caryfuk píše:
Incomer píše:Cestinu jako takovou jeste nejak rozdejcham ale cesky dabing me nici :?


Typickej priklad : )


Ach boze pane vsevidouci caryfuku mozna by sis mel nekdy poslechnout puvodni dabing nez tady zacnes napadat ostatni! U lepsich her jsou dabingy obvykle velice dobre provedene a pak pribehne banda silenej cechu a naprosto to zlikviduje...treba ty warcrafty 3 byli skutecne priserne! ZAHRAJ SI TO V AJ dube! :evil:
Uživatelský avatar
Incomer
 
Příspěvky: 192
Registrován: pát čer 09, 2006 9:04 pm

Příspěvekod Destabilizator » čtv črc 20, 2006 8:43 pm

Souhlas s Incomerem, co je jednou v eng melo by tam zustat (maximalne CZ titulky), preci jen si s nazvy autori vyhrali a i "Prepaaare to die!" zni řvané mnohem lip nez "Pripaaaav se na smrt!" (vypujcil jsem si hlasku z Jagged Alliance 2, kdo ochutnal vi kde k ni prijde :lol: ), na druhou stranu CZ hry jsou take prima viz. Ve stinu havrana - uzasny dabing :lol: nebo Siberian Wars (jestli je to spravny nazev), taky cesky velmi dobre... :arrow:
Obrázek
Uživatelský avatar
Destabilizator
Čestný člen
 
Příspěvky: 256
Registrován: sob kvě 20, 2006 11:26 am

Příspěvekod Iris » čtv črc 20, 2006 8:54 pm

Nemyslíte,že jste trochu OT?
Uživatelský avatar
Iris
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát čer 23, 2006 8:05 pm

Příspěvekod Zaity » čtv črc 20, 2006 10:26 pm

ja jsem rad že je tam česky dabing i když Anglicky jazyk je lepší pro fantasy jenže fakt je že zase ta čeština mě v tahne více do děje a moc her v českém dabingu není tak jsem jen rad že aspon H5 je je to věc nazoru ale proč se hadat však každy ma tu volbu a pokud se mu čeština nelibi tak si může objednat anglickou verzi a ma klid tak snad už bude konec všem hadkam typu čeština angličtina :D
Uživatelský avatar
Zaity
Čestný člen
 
Příspěvky: 261
Registrován: stř črc 12, 2006 2:37 pm

Příspěvekod Wodka » pát črc 21, 2006 8:01 am

Přesně tak, je zbytečné se o to přít stylem já neustoupím, on taky ne. Každý máme vlastní hlavu. Je to jedno, stejně se neshodneme. Ale caryfuk to rozjel :)
"Пошел ты!"
Uživatelský avatar
Wodka
 
Příspěvky: 160
Registrován: úte kvě 23, 2006 1:11 pm

PředchozíDalší

Zpět na Obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron