Zachraňte Zehira!

Vše co se jinam nevešlo ;)
User avatar
Morgrim
Posts: 618
Joined: Sun Mar 15, 2009 6:44 pm

Re: Zachraňte Zehira!

Post by Morgrim »

Ale ti všichni se akorát pohodlně usadili a sledovali, jak je Raelag seká. SMRT
Every problem in the universe can be solved by finding the right long-haired prettyboy and beating the crap out of him.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zachraňte Zehira!

Post by MINOTAUR »

Ale potom tam nabehla armáda Sopečných drakov a všetkých démonov pobili.Zivot!
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
Morgrim
Posts: 618
Joined: Sun Mar 15, 2009 6:44 pm

Re: Zachraňte Zehira!

Post by Morgrim »

Takže i Biaru. Smrt!
Every problem in the universe can be solved by finding the right long-haired prettyboy and beating the crap out of him.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zachraňte Zehira!

Post by asamm »

osvobodil se ugrash a ochranil biaru a agraela ZIVOT
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zachraňte Zehira!

Post by asamm »

utekli daleko od tud ZIVOT
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
Morgrim
Posts: 618
Joined: Sun Mar 15, 2009 6:44 pm

Re: Zachraňte Zehira!

Post by Morgrim »

Ale ne dost daleko. SMRT
Every problem in the universe can be solved by finding the right long-haired prettyboy and beating the crap out of him.
User avatar
asamm
Posts: 365
Joined: Fri Feb 12, 2010 7:42 pm
Location: Ashan,Heresh

Re: Zachraňte Zehira!

Post by asamm »

ale ukázal se zvrat a prošli bránou do nedobytné pevnosti démonů ZIVOT
Život je změna, chaos, špína a utrpení. Smrt je mír, řád a věčná krása!

Jsem nekromant z rodu Necro,
a jsem upír a temný lord mrtvého hvozdu,
nikdo mě nikdy neporazil v boji,
Asatri Necro jméno mé jest,
a v boji všechna čest mě,
jako největšímu dobyvateli,
který kdy celý Ashan zažil,
od dob velevazenych hvezd,
kterym se Ugrash a Asha rika,
cely Ashan je spletity,
je cas nastolit jeden jediny rad,
a kdo jiny by ho mel vest,
nez ja a praele bohove.
User avatar
roman
Posts: 101
Joined: Tue Nov 23, 2010 9:24 pm

Re: Zachraňte Zehira!

Post by roman »

ale stráže se vzbouřili a pustili dovnitř legii archandělů, kteří to tam srovnali se zemí SMRT.
Shadow
Posts: 38
Joined: Mon Nov 29, 2010 9:26 pm

Re: Zachraňte Zehira!

Post by Shadow »

Tak použili Kletbu podsvětí a bylo po Archandělech.

Život.
User avatar
roman
Posts: 101
Joined: Tue Nov 23, 2010 9:24 pm

Re: Zachraňte Zehira!

Post by roman »

jenže jeden pekelný pán chtěl Biaru přátelsky poplácat po zádech a zapomněl, že má v ruce meč a omylem ji propíchnul SMRT.
Shadow
Posts: 38
Joined: Mon Nov 29, 2010 9:26 pm

Re: Zachraňte Zehira!

Post by Shadow »

Naštěstí měla brnění, takže to nebylo nic vážného.

život
User avatar
roman
Posts: 101
Joined: Tue Nov 23, 2010 9:24 pm

Re: Zachraňte Zehira!

Post by roman »

Naneštěstí to brnění nebylo dost pevné SMRT
Gorkan
Posts: 81
Joined: Tue Jan 11, 2011 5:53 pm

Re: Zachraňte Zehira!

Post by Gorkan »

Biare se to vsak jen zdalo a protoze byla prilis dlouho promenena v isabelu zacali ji suzovat nocni mury ale z tehle nocnich mur se probudila zivot
User avatar
drsnak
Posts: 137
Joined: Sun May 09, 2010 6:17 pm
Location: ashan

Re: Zachraňte Zehira!

Post by drsnak »

Biara se ale dlouho divala na telvizi a usla mela zas nocni muru a spadla z postele . SMRT!
1.jsou nekromanti
2.jsou trpasilci
3.jsou temní s lesními elfy
4.jsou čarodějové
5.jsou skřeti
6.je azyl s peklem
ale je to pro to že za některý rasy radši hraju
to je můj pohled ,každý má pohled jiný .
Jinak jsou vyvážený


Image Image
Gorkan
Posts: 81
Joined: Tue Jan 11, 2011 5:53 pm

Re: Zachraňte Zehira!

Post by Gorkan »

jenze tam byla porstare a tak spadla do mekkeho Zivot
Post Reply