Obtížnost
-
Destabilizator
- Čestný člen
- Posts: 256
- Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
- Contact:
Re: Obtížnost
no kampan na normal nekdy i na easy
ale mapy rozhodne na tezko
ale mapy rozhodne na tezko
Re: Obtížnost
Já hraju zásadně na normální obtížnost. To je podle mě taková střední obtížnost, ani moc těžká, ani moc lehká.
Re: Obtížnost
Většinou na normal, je to taková vyvážená obtížnost, při které mi přijde nejlepší atmosféra už od prvního dílu 
Re: Obtížnost
Ja hravam na Easy, na normal sa necitim, musim sa este do toho dostat
- pecha nuda
- Posts: 68
- Joined: Mon Sep 15, 2008 7:33 pm
Re: Obtížnost
ja sem to hral myslim na tezkou az do 2.k.3.m-Dobyvani to mi tak dlouho neslo ze sem se rozhod to snizit a tak sem si dal lehkou ted lituju ze sem to nezkusil nejdriv na normal a myslim ze bych to i zvladnul, ale ted uz si to tam nebudu davat takze: EASY
Re: Obtížnost
ked to zpriemerujem tak normal hard ma hneva furt v druhom tizdny pride a ma rozbije to neznasam ale niekedy si dam aj tazku ale iba nikedy .Takze = normal.
Tri prstene elfským kráľom vonku pod nebom,
Sedem pánom trpaslíkov v sieňach z kameňa,
Deväť mužom z ľudí, ktorých osudom je skon,
Veľprsteň pre Pána tmy na tróne z plameňa
V zemi Mordor, kde Tieň vládne zlom.
Veľprsteň im všetkým velí, jeho ruka krutá
Privolá ich do jedného a v čiernej tme spúta
V zemi Mordor, kde Tieň vládne zlom.
Sedem pánom trpaslíkov v sieňach z kameňa,
Deväť mužom z ľudí, ktorých osudom je skon,
Veľprsteň pre Pána tmy na tróne z plameňa
V zemi Mordor, kde Tieň vládne zlom.
Veľprsteň im všetkým velí, jeho ruka krutá
Privolá ich do jedného a v čiernej tme spúta
V zemi Mordor, kde Tieň vládne zlom.
Re: Obtížnost
já dohrál základní hru i datadisky na normál a teď to zkoušim od začátku na hrdinskou
tak uvidíme jak daleko se dostanu, ale prej se to dá dohrát... 

