Kampaň Nekromant - pátá mise Pán z Heresu

Obecně k Heroes of Might and Magic V
Post Reply
elda2
Posts: 5
Joined: Wed Aug 12, 2009 2:59 pm

Kampaň Nekromant - pátá mise Pán z Heresu

Post by elda2 »

Prosím o pomoc.Osvobodila jsem Freydu,ale když s ní Markal v inventáři dojde od Lerekeepu,tak mě to vůbec nehlásí splnění úkolu.No a ještě mě pak už jen zbývá dobít město Hikm a zabít Goldrika,ale nevím jak se tam dostat.Přez vodu to nejde a portál nefunguje.díky moc za radu.Eliška
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Kampaň Nekromant - pátá mise Pán z Heresu

Post by Dave_Jame »

Stala se ti bohužel běžná chyba, ale není nic ztraceno.

fígl je v tom. že přibližně v půlce cesty mezi Lidským městem a lorekeepem tě mápřepadnou střední armáda, pokud ji porzíě získáš křídla anděla diky kterým můžeš zaútočit na Godrika.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
elda2
Posts: 5
Joined: Wed Aug 12, 2009 2:59 pm

Re: Kampaň Nekromant - pátá mise Pán z Heresu

Post by elda2 »

Díky moc. Eliška
Post Reply