Zeptejte se Ubisoftu!!!

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by Dave_Jame »

Co se týče hrdinů
Každý národ má 2 tipy hrdinů, 1 na sílu 1 na Magii
Oba tipy by měli mít (zatím se s nimi tedy počítá) Jak mužské tak ženské modely.
Navíc bude moc hráč na základě vývoje svého hrdiny dosahovat různých určitých vylepšených povolání. Bližší informace zatím nejsou.

Co se týče druhé otázky. Myslím že Ubihole nemusí ospravedlňovat své rozhodnutí. Není důležitý počet národů, ale jak budou vzájemně fungovat a méně národů se obecně lépe vyvažuje.
Zda se jim to povede ukáže čas.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by Khengi »

dik, to sem chtěl vědět
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by MINOTAUR »

Mňa by ešte zaujímalo kedy chcú zverejniť piaty národ a či je pravda že to vyjde v prvej polovici tohto roku.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Resto
Posts: 4
Joined: Sun Jan 16, 2011 12:11 pm

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by Resto »

Doufám že to nebude ten vodní národ který se objevil na forum protože to je fakt hnus,mi to připadá jak z nějaký čínský hovadiny :( Tak snad ten národ bude jiný a určitě bude skvělí :)
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by Dave_Jame »

MINOTAUR wrote:Mňa by ešte zaujímalo kedy chcú zverejniť piaty národ a či je pravda že to vyjde v prvej polovici tohto roku.


Po 128... 5tý národ bude uveřejněn krátce před vydáním hry.
Co se týče data vydání, momentálně se předpokládá první pololetí s tím že je snaha hru vydat do konce dubna...
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
Khengi
Posts: 170
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:36 pm
Location: pao

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by Khengi »

já bych se chtěl ještě zeptat jaký budou přesně terény
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!
Image
Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.


Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
Gorkan
Posts: 81
Joined: Tue Jan 11, 2011 5:53 pm

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by Gorkan »

mam otazku ve videich rikaji ze s v orci kampani rozhodne jestli bude sandor nicitelem nebo zachrancem grifi rise to jako si v urcitem momente vybere co udela ?
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by GoodMan »

Gorkan wrote:mam otazku ve videich rikaji ze s v orci kampani rozhodne jestli bude sandor nicitelem nebo zachrancem grifi rise to jako si v urcitem momente vybere co udela ?

Aby to nebylo myšleno jen jako z pohledu orků (spasitel) a Svaté říše (dobyvatel).
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by MINOTAUR »

ale možno si tam hrdinovia naozaj budú vyberať lebo aj z Kirilom tam písalo niečo také že bude mať na výber to by bolo dobré, konečne by bolo aj na hráčovi ako kampaň zakončí.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
naruto34721
Posts: 90
Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by naruto34721 »

MINOTAUR wrote:ale možno si tam hrdinovia naozaj budú vyberať lebo aj z Kirilom tam písalo niečo také že bude mať na výber to by bolo dobré, konečne by bolo aj na hráčovi ako kampaň zakončí.

ale potom heroes 7 nebude nadvazovat kedze si kazdy hrac zvoli iny konec ...

napr. povodne mala mat mafia 2 4 konce a to by uz nemohla mafia 3 nadvazovat lebo ako som spominal kazdy hrac si vybere iny koniec,,,,,
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by MINOTAUR »

asi bude nejaký oficiálny nie ? keby tam malo byť viac koncov.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by GoodMan »

MINOTAUR wrote:asi bude nejaký oficiálny nie ? keby tam malo byť viac koncov.

Samozřejmě! Vždy je jeden platný, nehledě na další, vybraný hráči! Tak je to snad u každé hry.
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by jakubcha »

Já se chci zeptat kdo bude patřit mezi neutrální jednotky v H6? :?:
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by Dave_Jame »

Tak jdeme odpovídat

jakubcha wrote:Já se chci zeptat kdo bude patřit mezi neutrální jednotky v H6? :?:

zatím počet přesně není znám, ale možná během týdne bude více informací. prozatím jsme vyděli obrázky 3-4 neutrálních jednotek
Ohnivý elementál
Zemský elementál
Temný elementál (dnešní SSOtD)
plus tajemnou vodní jednotku u které se neví zda je element nebo jednou z jednotek 5táho hradu

Z neutrálů jsme pak viděli ještě nějaké bosse, ale předpokládám že o ty ti teď nejde.

Gorkan wrote:mam otazku ve videich rikaji ze s v orci kampani rozhodne jestli bude sandor nicitelem nebo zachrancem grifi rise to jako si v urcitem momente vybere co udela ?

S touto otázkou sovísí nový sistém dovedností kdy specializace (pokročilé povolání) se odvíjí od hráčova charakteru (zda je dobrý nebo zlý) Logicky pokud bude ve tvé hře Sandor mít Zlou specializaci tak asi nebude na onci slavným zachráncem říše. Tato situace se dá nejlépe znázornit na Dark messiah of might and magic kde byly celkme 4 konce.
S problémem různých konců a pokračování si starosti nedělejte. Už v heroes 3 AB (Které navazovali na MaM7) to bylo řešeno tak, že tvůrci si prostě vybrali který konec bude ten pravý (nutno říct že v tomto případě to dopadlo tak že nakonec se řídili tím druhým, ale to nevadí. Obdobně je tomu "Officiálně u Heroes Kingdoms, které vycházejí z DMoMaM a řídí se jen jedním z konců (bohužel vlastně neíme kterým, jen výme že Serath démoy vypustil)
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Post by jakubcha »

Dave_Jame wrote:Tak jdeme odpovídat

jakubcha wrote:Já se chci zeptat kdo bude patřit mezi neutrální jednotky v H6? :?:

zatím počet přesně není znám, ale možná během týdne bude více informací. prozatím jsme vyděli obrázky 3-4 neutrálních jednotek
Ohnivý elementál
Zemský elementál
Temný elementál (dnešní SSOtD)
plus tajemnou vodní jednotku u které se neví zda je element nebo jednou z jednotek 5táho hradu

Z neutrálů jsme pak viděli ještě nějaké bosse, ale předpokládám že o ty ti teď nejde.

Gorkan wrote:mam otazku ve videich rikaji ze s v orci kampani rozhodne jestli bude sandor nicitelem nebo zachrancem grifi rise to jako si v urcitem momente vybere co udela ?

S touto otázkou sovísí nový sistém dovedností kdy specializace (pokročilé povolání) se odvíjí od hráčova charakteru (zda je dobrý nebo zlý) Logicky pokud bude ve tvé hře Sandor mít Zlou specializaci tak asi nebude na onci slavným zachráncem říše. Tato situace se dá nejlépe znázornit na Dark messiah of might and magic kde byly celkme 4 konce.
S problémem různých konců a pokračování si starosti nedělejte. Už v heroes 3 AB (Které navazovali na MaM7) to bylo řešeno tak, že tvůrci si prostě vybrali který konec bude ten pravý (nutno říct že v tomto případě to dopadlo tak že nakonec se řídili tím druhým, ale to nevadí. Obdobně je tomu "Officiálně u Heroes Kingdoms, které vycházejí z DMoMaM a řídí se jen jedním z konců (bohužel vlastně neíme kterým, jen výme že Serath démoy vypustil)

Díky moc! :lol:
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
Post Reply