demo

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
Post Reply
Resto
Posts: 4
Joined: Sun Jan 16, 2011 12:11 pm

demo

Post by Resto »

Už je vydané alespoň demo nebo ne?A je nějaký jiný způsob jak si vyzkoušet Heroes VI?
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: demo

Post by Dave_Jame »

Zatím nikoliv a moc bych s ním nepočítal.
aztím ani není známo zda vůbec bude otevřená beta...
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
naruto34721
Posts: 90
Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm

Re: demo

Post by naruto34721 »

dema su nanic si radsej pockam na official ....
User avatar
Morbid
Posts: 128
Joined: Wed May 19, 2010 2:14 pm

Re: demo

Post by Morbid »

Ahoj, demá podľa mňa nie sú zbytočné, vďaka nemu som si kúpil Zberateľskú verziu Heroes VI. :D
Post Reply