Zeptejte se Ubisoftu!!!
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
Co se týče hrdinů
Každý národ má 2 tipy hrdinů, 1 na sílu 1 na Magii
Oba tipy by měli mít (zatím se s nimi tedy počítá) Jak mužské tak ženské modely.
Navíc bude moc hráč na základě vývoje svého hrdiny dosahovat různých určitých vylepšených povolání. Bližší informace zatím nejsou.
Co se týče druhé otázky. Myslím že Ubihole nemusí ospravedlňovat své rozhodnutí. Není důležitý počet národů, ale jak budou vzájemně fungovat a méně národů se obecně lépe vyvažuje.
Zda se jim to povede ukáže čas.
Každý národ má 2 tipy hrdinů, 1 na sílu 1 na Magii
Oba tipy by měli mít (zatím se s nimi tedy počítá) Jak mužské tak ženské modely.
Navíc bude moc hráč na základě vývoje svého hrdiny dosahovat různých určitých vylepšených povolání. Bližší informace zatím nejsou.
Co se týče druhé otázky. Myslím že Ubihole nemusí ospravedlňovat své rozhodnutí. Není důležitý počet národů, ale jak budou vzájemně fungovat a méně národů se obecně lépe vyvažuje.
Zda se jim to povede ukáže čas.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
dik, to sem chtěl vědět
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
Mňa by ešte zaujímalo kedy chcú zverejniť piaty národ a či je pravda že to vyjde v prvej polovici tohto roku.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
Doufám že to nebude ten vodní národ který se objevil na forum protože to je fakt hnus,mi to připadá jak z nějaký čínský hovadiny
Tak snad ten národ bude jiný a určitě bude skvělí 
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
MINOTAUR wrote:Mňa by ešte zaujímalo kedy chcú zverejniť piaty národ a či je pravda že to vyjde v prvej polovici tohto roku.
Po 128... 5tý národ bude uveřejněn krátce před vydáním hry.
Co se týče data vydání, momentálně se předpokládá první pololetí s tím že je snaha hru vydat do konce dubna...
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
já bych se chtěl ještě zeptat jaký budou přesně terény
Krev, maso, kosti, to jsou mé cenosti!

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to

Orkové budou vládnout světu,
Irollan bude náš,
budou vůči lidem mstít vendetu,
doufám, že meč na bitvu máš,
od Sheogu po svatou Gryfí říši,
budou vlát orčí vlajky ve výši,
Greimhein bude plnen zlata,
každý ork tam hned chvátá,
Hereshe budou přeplněny otroky,
Stříbrné města zase poskoky,
Ygg-chall bude vyrábět pro orky stínovou čepel,
nejlepší ostří všech temnot a světel,
orci budou bojovat nocí i dnem,
výsledkem bude, že Ashan je orčí zem.
Slovo Realag, je seskádané ze slova Agrael. klidně mi nevěř je to tak, oveř si to
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
mam otazku ve videich rikaji ze s v orci kampani rozhodne jestli bude sandor nicitelem nebo zachrancem grifi rise to jako si v urcitem momente vybere co udela ?
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
Gorkan wrote:mam otazku ve videich rikaji ze s v orci kampani rozhodne jestli bude sandor nicitelem nebo zachrancem grifi rise to jako si v urcitem momente vybere co udela ?
Aby to nebylo myšleno jen jako z pohledu orků (spasitel) a Svaté říše (dobyvatel).
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
ale možno si tam hrdinovia naozaj budú vyberať lebo aj z Kirilom tam písalo niečo také že bude mať na výber to by bolo dobré, konečne by bolo aj na hráčovi ako kampaň zakončí.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
-
naruto34721
- Posts: 90
- Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
MINOTAUR wrote:ale možno si tam hrdinovia naozaj budú vyberať lebo aj z Kirilom tam písalo niečo také že bude mať na výber to by bolo dobré, konečne by bolo aj na hráčovi ako kampaň zakončí.
ale potom heroes 7 nebude nadvazovat kedze si kazdy hrac zvoli iny konec ...
napr. povodne mala mat mafia 2 4 konce a to by uz nemohla mafia 3 nadvazovat lebo ako som spominal kazdy hrac si vybere iny koniec,,,,,
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
asi bude nejaký oficiálny nie ? keby tam malo byť viac koncov.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
MINOTAUR wrote:asi bude nejaký oficiálny nie ? keby tam malo byť viac koncov.
Samozřejmě! Vždy je jeden platný, nehledě na další, vybraný hráči! Tak je to snad u každé hry.
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
Já se chci zeptat kdo bude patřit mezi neutrální jednotky v H6? 
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
Tak jdeme odpovídat
zatím počet přesně není znám, ale možná během týdne bude více informací. prozatím jsme vyděli obrázky 3-4 neutrálních jednotek
Ohnivý elementál
Zemský elementál
Temný elementál (dnešní SSOtD)
plus tajemnou vodní jednotku u které se neví zda je element nebo jednou z jednotek 5táho hradu
Z neutrálů jsme pak viděli ještě nějaké bosse, ale předpokládám že o ty ti teď nejde.
S touto otázkou sovísí nový sistém dovedností kdy specializace (pokročilé povolání) se odvíjí od hráčova charakteru (zda je dobrý nebo zlý) Logicky pokud bude ve tvé hře Sandor mít Zlou specializaci tak asi nebude na onci slavným zachráncem říše. Tato situace se dá nejlépe znázornit na Dark messiah of might and magic kde byly celkme 4 konce.
S problémem různých konců a pokračování si starosti nedělejte. Už v heroes 3 AB (Které navazovali na MaM7) to bylo řešeno tak, že tvůrci si prostě vybrali který konec bude ten pravý (nutno říct že v tomto případě to dopadlo tak že nakonec se řídili tím druhým, ale to nevadí. Obdobně je tomu "Officiálně u Heroes Kingdoms, které vycházejí z DMoMaM a řídí se jen jedním z konců (bohužel vlastně neíme kterým, jen výme že Serath démoy vypustil)
jakubcha wrote:Já se chci zeptat kdo bude patřit mezi neutrální jednotky v H6?
zatím počet přesně není znám, ale možná během týdne bude více informací. prozatím jsme vyděli obrázky 3-4 neutrálních jednotek
Ohnivý elementál
Zemský elementál
Temný elementál (dnešní SSOtD)
plus tajemnou vodní jednotku u které se neví zda je element nebo jednou z jednotek 5táho hradu
Z neutrálů jsme pak viděli ještě nějaké bosse, ale předpokládám že o ty ti teď nejde.
Gorkan wrote:mam otazku ve videich rikaji ze s v orci kampani rozhodne jestli bude sandor nicitelem nebo zachrancem grifi rise to jako si v urcitem momente vybere co udela ?
S touto otázkou sovísí nový sistém dovedností kdy specializace (pokročilé povolání) se odvíjí od hráčova charakteru (zda je dobrý nebo zlý) Logicky pokud bude ve tvé hře Sandor mít Zlou specializaci tak asi nebude na onci slavným zachráncem říše. Tato situace se dá nejlépe znázornit na Dark messiah of might and magic kde byly celkme 4 konce.
S problémem různých konců a pokračování si starosti nedělejte. Už v heroes 3 AB (Které navazovali na MaM7) to bylo řešeno tak, že tvůrci si prostě vybrali který konec bude ten pravý (nutno říct že v tomto případě to dopadlo tak že nakonec se řídili tím druhým, ale to nevadí. Obdobně je tomu "Officiálně u Heroes Kingdoms, které vycházejí z DMoMaM a řídí se jen jedním z konců (bohužel vlastně neíme kterým, jen výme že Serath démoy vypustil)
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
Dave_Jame wrote:Tak jdeme odpovídatjakubcha wrote:Já se chci zeptat kdo bude patřit mezi neutrální jednotky v H6?
zatím počet přesně není znám, ale možná během týdne bude více informací. prozatím jsme vyděli obrázky 3-4 neutrálních jednotek
Ohnivý elementál
Zemský elementál
Temný elementál (dnešní SSOtD)
plus tajemnou vodní jednotku u které se neví zda je element nebo jednou z jednotek 5táho hradu
Z neutrálů jsme pak viděli ještě nějaké bosse, ale předpokládám že o ty ti teď nejde.Gorkan wrote:mam otazku ve videich rikaji ze s v orci kampani rozhodne jestli bude sandor nicitelem nebo zachrancem grifi rise to jako si v urcitem momente vybere co udela ?
S touto otázkou sovísí nový sistém dovedností kdy specializace (pokročilé povolání) se odvíjí od hráčova charakteru (zda je dobrý nebo zlý) Logicky pokud bude ve tvé hře Sandor mít Zlou specializaci tak asi nebude na onci slavným zachráncem říše. Tato situace se dá nejlépe znázornit na Dark messiah of might and magic kde byly celkme 4 konce.
S problémem různých konců a pokračování si starosti nedělejte. Už v heroes 3 AB (Které navazovali na MaM7) to bylo řešeno tak, že tvůrci si prostě vybrali který konec bude ten pravý (nutno říct že v tomto případě to dopadlo tak že nakonec se řídili tím druhým, ale to nevadí. Obdobně je tomu "Officiálně u Heroes Kingdoms, které vycházejí z DMoMaM a řídí se jen jedním z konců (bohužel vlastně neíme kterým, jen výme že Serath démoy vypustil)
Díky moc!
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!