Heroes VI a jeho tvorba

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
Elreth
Posts: 167
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:56 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Elreth »

balrogz wrote:http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.heroworld.net/screenshot/h6/20110310-Sanctuary-Video-06.jpg&imgrefurl=http://heroescommunity.com/viewthread.php3%3FTID%3D33562%26pagenumber%3D6&usg=__SimaY9eZR1NW9IsmTMr9ASbrGCw=&h=720&w=1280&sz=101&hl=sk&start=27&zoom=1&tbnid=Y5c5yVtoGx8bKM:&tbnh=143&tbnw=233&ei=xLB9TYmMPIfEtAbP-rXsBw&prev=/images%3Fq%3Dheroes%2B6%2Bsanctuary%26um%3D1%26hl%3Dsk%26sa%3DX%26biw%3D1280%26bih%3D933%26tbs%3Disch:10%2C700&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=346&oei=PLB9TY31O4rDswae-

http://www.heroworld.net/screenshot/h6/ ... deo-03.jpg

http://www.heroworld.net/screenshot/h6/ ... deo-04.jpg

Jednotky nag http://www.gamersgate.com/img/featured/ ... a_copy.jpg Boss čI Hrdina
Skor by som povedal že hrdina.

Udivuje mě že je zelený(pokud by to byl hrdina...např.(asi) krve)vypadáto jako by měl něco společného s magii nekrom....
Liones
Posts: 17
Joined: Wed Jan 12, 2011 9:26 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Liones »

Mě osobně poslední rasa potěšila. Myslím, že si je oblíbím. :)

Nicméněz mě zajímá docela jedno. Z videa jsem si všiml, že jejich síla je ve zpomalování soupeřů. Bude to znamenat, že hrdinové tohoto národa se dokáží naučit kouzla na zpomalování a pod., což ostatní hrdinové umět nebudou? Anebo to bude spíše v povaze a speciálních schopnostech jejich jednotek?
Na speciální vlastnosti jednotek jsem teda taky moc zvědavej, o těch zatím nevíme vůbec nic (ikdyž radši je i přes svojí zvědavost asi ani znát nechci, přecijen seznámit se s nimi až v boji má své kouzlo).

Jinak jedna vtipná věc, tento národ se zaměřil na šermířské umění a na Kung-Fu – ta obluda s ohromným palcátem si na šerm vybrala docela solidní nářadí :lol:
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by GoodMan »

I mě se ta rasa teď libí. Na těch konceptech vypadají otřesně, ale ve hře jsou parádní. I tak, Kraal a skřeti jsou mí favoriti.
Jinak, ten prevít je hrdina, jmenuje se Akasha, a je ještě dalším bonusovým hrdinou spolu s ostřím Chaosu, který mají hrdinové Pekla, na konceptech ho má Kiril.
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by MINOTAUR »

Nagovia budú dobrý národ ako každý v Heroes. Dali si na ňom záležať a ako každý majú svoje plusy a mínusy, no pre mňa bude vždy jednoznačne Peklo na prvom mieste :twisted: 8)
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

MINOTAUR wrote:Nagovia budú dobrý národ ako každý v Heroes. Dali si na ňom záležať a ako každý majú svoje plusy a mínusy, no pre mňa bude vždy jednoznačne Peklo na prvom mieste :twisted: 8)

Naprosto tím souhlasím....moje pořadí: 1.Peklo
2.Nekropole
3.Nagy
3.Skřeti
4.Lidé
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by MINOTAUR »

Mám otázku len tak pre zaujímavosť: V akom poradí si prejdete kampane ? Ja-1.Nagovia,2.Orkovia,3.Ľudia,4.Nemŕtvi,5.Pekelní (to najlepšie na koniec xD )
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

MINOTAUR wrote:Mám otázku len tak pre zaujímavosť: V akom poradí si prejdete kampane ? Ja-1.Nagovia,2.Orkovia,3.Ľudia,4.Nemŕtvi,5.Pekelní (to najlepšie na koniec xD )

Já 1.Peklo 2.Nekropole 3.Nagy 4.Skřeti a na lidi kašlu :P
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
Phoenix
Posts: 101
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:28 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Phoenix »

MINOTAUR wrote:Mám otázku len tak pre zaujímavosť: V akom poradí si prejdete kampane ? Ja-1.Nagovia,2.Orkovia,3.Ľudia,4.Nemŕtvi,5.Pekelní (to najlepšie na koniec xD )


Tak kdybych to měl brát podle mé oblíbenosti ras tak asi:
1) Orkové
2,3) Nagy/Lidé (fakt nevím)
4) Peklo
5) Nekro
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na těžkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
User avatar
Montezuma3
Posts: 201
Joined: Mon Apr 14, 2008 8:39 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Montezuma3 »

Tak u mne je pořadí zatím následující:
1. *datadisk* (20%)
2. Nagy
3. *datadisk* (100%)
4. Lidé
5. *datadisk* (40%)
6. Orkové
7. Peklo
8. Necro
9. *datadisk* (100%)

Jinak pořadí kampaní je už na tom screenu: Necro - Lidé - Nagy - Peklo - Orkové
Ale myslím že to bude tak, že když odehrajete Prolog tak se vám odemkne všech pět najednou a bude jen na vás v jakém pořadí si je odehrajete. Až je odehrajete všechny tak se vám otevře Finální kampaň
Tyba
Posts: 39
Joined: Mon Feb 21, 2011 12:50 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Tyba »

tak pro mě byli a budou favoriti z Kobky (dungeons) Za to že měli nejhezčí jendotky a nejlepšího šampiona (Černý drak).(ale každý z vás na ty svý oblíbený pěje jinou chválu že :) ) Mě docela zamrzelo, že v těchto Herosích nebudou, ale doufám je Nagijové plně a oprávněně nahradí. Už se nemůžu dočkat.....
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

Montezuma3 wrote:Tak u mne je pořadí zatím následující:
1. *datadisk* (20%)
2. Nagy
3. *datadisk* (100%)
4. Lidé
5. *datadisk* (40%)
6. Orkové
7. Peklo
8. Necro
9. *datadisk* (100%)

Jinak pořadí kampaní je už na tom screenu: Necro - Lidé - Nagy - Peklo - Orkové
Ale myslím že to bude tak, že když odehrajete Prolog tak se vám odemkne všech pět najednou a bude jen na vás v jakém pořadí si je odehrajete. Až je odehrajete všechny tak se vám otevře Finální kampaň

A jak víš že vyjde tolik datadisků?Třeba nevyjde žádný nebo jen 1...
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by GoodMan »

No, kdyby byl aspoň jeden datadisk, jakkoli se řečeno, že Drak vzduchu nemá takový zájem o Ashan, a politicky jsou jeho věrní doma u krbu a čtou pohádky frackům, přál bych si Svobodná města... s příměsí banditů.
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by MINOTAUR »

Montezuma3 wrote:Tak u mne je pořadí zatím následující:
1. *datadisk* (20%)
2. Nagy
3. *datadisk* (100%)
4. Lidé
5. *datadisk* (40%)
6. Orkové
7. Peklo
8. Necro
9. *datadisk* (100%)

Jinak pořadí kampaní je už na tom screenu: Necro - Lidé - Nagy - Peklo - Orkové
Ale myslím že to bude tak, že když odehrajete Prolog tak se vám odemkne všech pět najednou a bude jen na vás v jakém pořadí si je odehrajete. Až je odehrajete všechny tak se vám otevře Finální kampaň


To s tímy kampaňami bude tak ako si povedal. Všetky budú otvorené a poradie v akom ich prejdeme je na nás (inak by som sa na to ani nepýtal xD)
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
Post Reply