HellFirr wrote:http://uloziste.mybpgames.net/di-313000454936.jpg
http://uloziste.mybpgames.net/di-1413000456569.jpg
http://uloziste.mybpgames.net/di-16130004605211.jpg
http://uloziste.mybpgames.net/di-813000461719.jpg
Já to už tak moc chcu!!!
HellFirr wrote:http://uloziste.mybpgames.net/di-313000454936.jpg
http://uloziste.mybpgames.net/di-1413000456569.jpg
http://uloziste.mybpgames.net/di-16130004605211.jpg
http://uloziste.mybpgames.net/di-813000461719.jpg
balrogz wrote:http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.heroworld.net/screenshot/h6/20110310-Sanctuary-Video-06.jpg&imgrefurl=http://heroescommunity.com/viewthread.php3%3FTID%3D33562%26pagenumber%3D6&usg=__SimaY9eZR1NW9IsmTMr9ASbrGCw=&h=720&w=1280&sz=101&hl=sk&start=27&zoom=1&tbnid=Y5c5yVtoGx8bKM:&tbnh=143&tbnw=233&ei=xLB9TYmMPIfEtAbP-rXsBw&prev=/images%3Fq%3Dheroes%2B6%2Bsanctuary%26um%3D1%26hl%3Dsk%26sa%3DX%26biw%3D1280%26bih%3D933%26tbs%3Disch:10%2C700&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=346&oei=PLB9TY31O4rDswae-
http://www.heroworld.net/screenshot/h6/ ... deo-03.jpg
http://www.heroworld.net/screenshot/h6/ ... deo-04.jpg
Jednotky nag http://www.gamersgate.com/img/featured/ ... a_copy.jpg Boss čI Hrdina
Skor by som povedal že hrdina.
MINOTAUR wrote:Nagovia budú dobrý národ ako každý v Heroes. Dali si na ňom záležať a ako každý majú svoje plusy a mínusy, no pre mňa bude vždy jednoznačne Peklo na prvom mieste![]()
MINOTAUR wrote:Mám otázku len tak pre zaujímavosť: V akom poradí si prejdete kampane ? Ja-1.Nagovia,2.Orkovia,3.Ľudia,4.Nemŕtvi,5.Pekelní (to najlepšie na koniec xD )
MINOTAUR wrote:Mám otázku len tak pre zaujímavosť: V akom poradí si prejdete kampane ? Ja-1.Nagovia,2.Orkovia,3.Ľudia,4.Nemŕtvi,5.Pekelní (to najlepšie na koniec xD )
Montezuma3 wrote:Tak u mne je pořadí zatím následující:
1. *datadisk* (20%)
2. Nagy
3. *datadisk* (100%)
4. Lidé
5. *datadisk* (40%)
6. Orkové
7. Peklo
8. Necro
9. *datadisk* (100%)
Jinak pořadí kampaní je už na tom screenu: Necro - Lidé - Nagy - Peklo - Orkové
Ale myslím že to bude tak, že když odehrajete Prolog tak se vám odemkne všech pět najednou a bude jen na vás v jakém pořadí si je odehrajete. Až je odehrajete všechny tak se vám otevře Finální kampaň
Montezuma3 wrote:Tak u mne je pořadí zatím následující:
1. *datadisk* (20%)
2. Nagy
3. *datadisk* (100%)
4. Lidé
5. *datadisk* (40%)
6. Orkové
7. Peklo
8. Necro
9. *datadisk* (100%)
Jinak pořadí kampaní je už na tom screenu: Necro - Lidé - Nagy - Peklo - Orkové
Ale myslím že to bude tak, že když odehrajete Prolog tak se vám odemkne všech pět najednou a bude jen na vás v jakém pořadí si je odehrajete. Až je odehrajete všechny tak se vám otevře Finální kampaň