Heroes VI a jeho tvorba

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
Elreth
Posts: 167
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:56 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Elreth »

Dave_Jame wrote:Osobně předpokládám že jen chystali stránky na velkou aktualizaci... možná se jí dočkáme v průběhu příštího týdne.. možná...

To doufám...(možná přibydou ještě jedny novinky)
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

Zajímavé je že každý jazyk má jinak novinky...třeba Poláci mají jen Figurku Michaela ale 2. část jenže Francouzi už tam mají daleko víc novinek...
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
kokolllll
Posts: 11
Joined: Mon Mar 28, 2011 3:12 pm
Location: Kdyně

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by kokolllll »

Ahoj, jsem tady nový a doufám, že mezi vás zapadnu a nebudu překážet
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Dave_Jame »

Tento týden je na Novinky zatím celkem mrtvý... No nad se mi alespoň podaří konečně nahodit ty skřety co tolik slibuju
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by MINOTAUR »

Len neviem prečo z tej stránky na H6 zrušili nagov keď tam už boli.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Dave_Jame »

MINOTAUR wrote:Len neviem prečo z tej stránky na H6 zrušili nagov keď tam už boli.

Podle mě jen zkoušely rozhraní stránek. A v brzké době(snad) nám to ukážou jako velkou novinku. Problém, že to zkoušeli online, takže 70% zaujatých fanoušků co to denně sleduje to už vidělo.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
kokolllll
Posts: 11
Joined: Mon Mar 28, 2011 3:12 pm
Location: Kdyně

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by kokolllll »

Nevíte co mají nagy za katapult?
Tyba
Posts: 39
Joined: Mon Feb 21, 2011 12:50 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Tyba »

Asi budou mít nějákýho Kraba :D
User avatar
Elreth
Posts: 167
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:56 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Elreth »

kokolllll wrote:Nevíte co mají nagy za katapult?

Hodně by se mi líbila nějaká želva... :D ,ale nemusela by plivat nějaký kameny jako ve Warcraftu 3 ,ale mohla by třeba dělat zemětřesení nebo "svým" zemětřesením přivolat obrovskou vlnu(a smést hradby... :D :D :D )...,každopádně tam bude špičková neboli "dnešní" grafika takže to bude dobře vypadat tak jako tak(takže tam klidně může být i to plivání..čehokoli... :D nebo i něci jiného...už se těším... :D :D :D ,mimochodem nějaký novinky by to rozhodně chtělo a to nejen na Heroes Centrum.... :wink: ,i na facebooku to stojí za starou belu,nemaj tam co dát, tak tam daj už staré obrázky hrdinů Might and Magic.... :lol:
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

Elreth wrote:
kokolllll wrote:Nevíte co mají nagy za katapult?

Hodně by se mi líbila nějaká želva... :D ,ale nemusela by plivat nějaký kameny jako ve Warcraftu 3 ,ale mohla by třeba dělat zemětřesení nebo "svým" zemětřesením přivolat obrovskou vlnu(a smést hradby... :D :D :D )...,každopádně tam bude špičková neboli "dnešní" grafika takže to bude dobře vypadat tak jako tak(takže tam klidně může být i to plivání..čehokoli... :D nebo i něci jiného...už se těším... :D :D :D ,mimochodem nějaký novinky by to rozhodně chtělo a to nejen na Heroes Centrum.... :wink: ,i na facebooku to stojí za starou belu,nemaj tam co dát, tak tam daj už staré obrázky hrdinů Might and Magic.... :lol:

Já doufám že to bude nějaký vodní duch který bude plivat proud vody jako vodní dělo... :D :D
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
Elreth
Posts: 167
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:56 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Elreth »

HellFirr wrote:http://www.gamer.no/artikler/79949/vi-lytter-til-fansen/

Moc hezké :D ,bohužel neumím maďarsky nebo jakým je to jazykem(???)... :lol: :D :) :wink: :(
User avatar
HellFirr
Posts: 137
Joined: Mon May 03, 2010 8:39 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by HellFirr »

Nový rozhovor! 30.březen 2011 10:00:00
Julien a Max rozhovor

Blázen dubna! 01.04.2011 10:00:00
Zábavný film!

Webové stránky aktualizovány 04.04.2011 10:00:00
Sanctuary frakce!

Pokrok Michael figurka - 6 06.04.2011 10:00:00
Michael dolní části těla podrobnosti

Sanctuary stvoření! 08.04.2011 10:00:00
Objevení Sněhurky

Pokrok Michael Figurka - 7 11.04.2011 10:00:00
Michael záběry!

Souboj HD Heroes je venk! 13.dubna 2011 10:00:00
Souboj hrdinů

Nové webové stránky aktualizovány 15.dubna 2011 10:00:00


Práce v průběhu Michael figurka - 8 18.dubna 2011 10:00:00
Michael na historickém podstavci

Beta Zahájení! 20.dubna 2011 10:00:00
Beta je nyní otevřena! Máte klíč? Jump In!
User avatar
HellFirr
Posts: 137
Joined: Mon May 03, 2010 8:39 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by HellFirr »

Elreth wrote:
HellFirr wrote:http://www.gamer.no/artikler/79949/vi-lytter-til-fansen/

Moc hezké :D ,bohužel neumím maďarsky nebo jakým je to jazykem(???)... :lol: :D :) :wink: :(

DaveJame to určitě přeloží
Post Reply