Heroes VI a jeho tvorba

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
Elreth
Posts: 167
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:56 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Elreth »

HellFirr wrote:
Elreth wrote:
HellFirr wrote:http://www.gamer.no/artikler/79949/vi-lytter-til-fansen/

Moc hezké :D ,bohužel neumím maďarsky nebo jakým je to jazykem(???)... :lol: :D :) :wink: :(

DaveJame to určitě přeloží

To je fakt beztak nemá nic na práci...;na skřety se zřejmě vykašle(což bych v této situaci udělal taky),chlapci od Playmana se také hned tak neozvou(májí dost své práce, než aby se zabývali...,i když už je konec měsíce,možná.... :roll: ),což znamená že by Dave Jame mohl ,nebo alespoň může ,pokud by byl tak laskavý ....,,,,,to přeložit... :D
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Dave_Jame »

Elreth wrote:
HellFirr wrote:
Elreth wrote:Moc hezké :D ,bohužel neumím maďarsky nebo jakým je to jazykem(???)... :lol: :D :) :wink: :(

DaveJame to určitě přeloží

To je fakt beztak nemá nic na práci...;na skřety se zřejmě vykašle(což bych v této situaci udělal taky),chlapci od Playmana se také hned tak neozvou(májí dost své práce, než aby se zabývali...,i když už je konec měsíce,možná.... :roll: ),což znamená že by Dave Jame mohl ,nebo alespoň může ,pokud by byl tak laskavý ....,,,,,to přeložit... :D

Le že tě huba nebolí :lol: To že nevydíš výsledky zatím neznamená že práce neprobýhá. Mohu tě ujistit že ano.. snad brzy výsledky uvidíš

A bohužel tento jazyk ve své slovní zásobě nevedu :-D
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
Fuckinek
Posts: 45
Joined: Wed Nov 17, 2010 4:33 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Fuckinek »

jakubcha wrote:Zajímavé je že každý jazyk má jinak novinky...třeba Poláci mají jen Figurku Michaela ale 2. část jenže Francouzi už tam mají daleko víc novinek...



To bude tím, že Ubisoft je francouzská firma, takže v jejich zemi budou mít nejvíce novinek :D
"Za Čest, Řád a Povinnost"
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

HellFirr wrote:Nový rozhovor! 30.březen 2011 10:00:00
Julien a Max rozhovor

Blázen dubna! 01.04.2011 10:00:00
Zábavný film!

Webové stránky aktualizovány 04.04.2011 10:00:00
Sanctuary frakce!

Pokrok Michael figurka - 6 06.04.2011 10:00:00
Michael dolní části těla podrobnosti

Sanctuary stvoření! 08.04.2011 10:00:00
Objevení Sněhurky

Pokrok Michael Figurka - 7 11.04.2011 10:00:00
Michael záběry!

Souboj HD Heroes je venk! 13.dubna 2011 10:00:00
Souboj hrdinů

Nové webové stránky aktualizovány 15.dubna 2011 10:00:00


Práce v průběhu Michael figurka - 8 18.dubna 2011 10:00:00
Michael na historickém podstavci

Beta Zahájení! 20.dubna 2011 10:00:00
Beta je nyní otevřena! Máte klíč? Jump In!

Jak se dá získat BETA klíč?
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Dave_Jame »

To jakubcha
Vím že jeden ze způsobů je objednání si zběratelské edice v Digitální podobě přímo na e-shopu ubisoftu.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

Dave_Jame wrote:To jakubcha
Vím že jeden ze způsobů je objednání si zběratelské edice v Digitální podobě přímo na e-shopu ubisoftu.

aha
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by MINOTAUR »

A čo bude vlastne v Bete. Čo som videl tak iba jedna mapa z prológu a súboj s bossom.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
necro
Posts: 9
Joined: Sat Nov 27, 2010 8:03 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by necro »

Koukejte na toto http://i105.photobucket.com/albums/m217 ... SOTD44.jpg vypadá to jako stanoviště skřetů všimněte si okrajů ty vypadají jako v nějaké aréně a také mě k tomuto názoru dovedl fakt že tam skřeti nemají hrdinu
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Last edited by necro on Wed Mar 30, 2011 3:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Phoenix
Posts: 101
Joined: Mon Jul 17, 2006 8:28 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Phoenix »

necro wrote:Koukejte na toto http://i105.photobucket.com/albums/m217 ... SOTD44.jpg vypadá to jako stanoviště skřetů všimněte si okrajů ty vypadají jako v nějaké aréně a také mě k tomuto názoru dovedl fkt že tam skřeti nemají hrdinu
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Třeba je to přepadení Karavany.
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na těžkých nohou dám se vést
až k větší cestě, nežli znám,
tam, kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.
necro
Posts: 9
Joined: Sat Nov 27, 2010 8:03 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by necro »

to se mi nezdá ale možné to je :mrgreen:
necro
Posts: 9
Joined: Sat Nov 27, 2010 8:03 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by necro »

HellFirr wrote:http://www.gamer.no/artikler/79949/vi-lytter-til-fansen/

jaký je to jazyk
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

Phoenix wrote:
necro wrote:Koukejte na toto http://i105.photobucket.com/albums/m217 ... SOTD44.jpg vypadá to jako stanoviště skřetů všimněte si okrajů ty vypadají jako v nějaké aréně a také mě k tomuto názoru dovedl fkt že tam skřeti nemají hrdinu
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Třeba je to přepadení Karavany.

1)Karavany tam nebudou...
2)tolik skřetů jako stráže u stanoviště?to se mi nezdá...
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
necro
Posts: 9
Joined: Sat Nov 27, 2010 8:03 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by necro »

jakubcha wrote:
Phoenix wrote:
necro wrote:Koukejte na toto http://i105.photobucket.com/albums/m217 ... SOTD44.jpg vypadá to jako stanoviště skřetů všimněte si okrajů ty vypadají jako v nějaké aréně a také mě k tomuto názoru dovedl fkt že tam skřeti nemají hrdinu
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Třeba je to přepadení Karavany.

1)Karavany tam nebudou...
2)tolik skřetů jako stráže u stanoviště?to se mi nezdá...

ale skřetí hrad takto nevypadá
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

neříkám že je to skřetí hrad ale karavana to určitě není a stanoviště asi taky ne...
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
necro
Posts: 9
Joined: Sat Nov 27, 2010 8:03 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by necro »

jakubcha wrote:neříkám že je to skřetí hrad ale karavana to určitě není a stanoviště asi taky ne...

mohlo by to být něco jako krypta a nebo dračí poklad

prostě něco co ti dá suroviny a artefakty
Post Reply