Heroes VI a jeho tvorba

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
Safiman
Posts: 14
Joined: Tue Jun 28, 2011 6:44 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Safiman »

Tak sice mi to de, ale doufám že to ještě poladěj aby to šlapalo líp:D jinak první tutorialová mapa byla fajn:)
User avatar
Rejthis
Posts: 122
Joined: Wed Feb 03, 2010 9:45 pm
Location: Hrad
Contact:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Rejthis »

Montezuma3 wrote:Jejek, já budu dneska ponocvat, ještě tak čtvrt hodinky a jde se instalovat :)

Rejthis wrote:Tak to se divim ja to stahoval pres internet,gogle chrom,operu a furt mi to tak ve ctvrtine stahovani prerusi a ukaze chybu ntak nevim co je spatne


A máš na to vůbec dost místa na disku? :idea:


Mista mam az az jeste mam skoro 150 GB volneho na C i na D takze s mistem neni problem nevim nejde mi to
ted sem to zkousel znovu a zastavilo se to v 1.3 gb a napsalo chyba :cry:
Kde zoufalství káže, tam bezmoc rozum sváže a nastoupí k moci démoni noci... Strach z prázdnoty duši svírá bytosti, jíž chybí víra a jedine...
User avatar
Rejthis
Posts: 122
Joined: Wed Feb 03, 2010 9:45 pm
Location: Hrad
Contact:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Rejthis »

A pres co to stahujes :?:
Kde zoufalství káže, tam bezmoc rozum sváže a nastoupí k moci démoni noci... Strach z prázdnoty duši svírá bytosti, jíž chybí víra a jedine...
User avatar
Rejthis
Posts: 122
Joined: Wed Feb 03, 2010 9:45 pm
Location: Hrad
Contact:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Rejthis »

No tak uz to mam stahle nakonec se mi to stahlo jak sem to zkousel naposled a sel sem spat a rano prijdu a bylo to ve slozce tak ze uz instaluju a jdu parit uz se tesim :lol: :mrgreen:
Kde zoufalství káže, tam bezmoc rozum sváže a nastoupí k moci démoni noci... Strach z prázdnoty duši svírá bytosti, jíž chybí víra a jedine...
User avatar
HellFirr
Posts: 137
Joined: Mon May 03, 2010 8:39 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by HellFirr »

balrogz
Posts: 10
Joined: Tue Aug 17, 2010 6:38 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by balrogz »

Spravte gameplay :D
User avatar
HellFirr
Posts: 137
Joined: Mon May 03, 2010 8:39 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by HellFirr »

User avatar
BoB
Posts: 54
Joined: Tue Jun 21, 2011 4:42 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by BoB »

Teda hraju chvíli ale par věcí už jsem si našel

-Hrdinove si ve měste nemužou měnit věci
-Lučišníci strílí skrz zdi ,ne přez ně.
-Utoky a kouzla jsou strasně rychlá (tohle jde snad někde změnit)
-Nejde otačet a pohybovat kamerou na mapě ani při boji.
-I když mam taktiku jednotky jsou na začatku boje pokažde jinak rozestavěny.
-Strašný kvata bojovníku (snad to bude jen v BETĚ) m_t druhej tejden 300 lučišníku je divný.
-Čekal jsem že udělaj každého hrdinu jiného a ne že v boji zas všichni vypadaj stejně.
-Trochu blbe zvuk (asi BETOU)

Jsou to jen drobnosti ale jinak se to zatim hraje dobře
„Za čest, řád a povinnost"
User avatar
kokolllll
Posts: 11
Joined: Mon Mar 28, 2011 3:12 pm
Location: Kdyně

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by kokolllll »

Chtěl bych se zeptat, jestli když mám před obědnanou sběratelskou edici Heroes 6 na X.zone, tak jestli taky dostanu k tomu tu figurku Michaela?
User avatar
suchy84
Posts: 21
Joined: Tue Jun 21, 2011 12:05 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by suchy84 »

Ahoj, tak já to s tim stahovánim vyřešil tak, že jsem si to našel už uploadlý na netu (warez), ale když už to mám předobjednaný, tak tam dám ten svůj kód a pojedou mi aktualizace normálně, aspoň mi to jede 2 MB/s, což z těch jejich stránek určitě nikdy nepojede tak rychle
User avatar
BoB
Posts: 54
Joined: Tue Jun 21, 2011 4:42 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by BoB »

kokolllll wrote:Chtěl bych se zeptat, jestli když mám před obědnanou sběratelskou edici Heroes 6 na X.zone, tak jestli taky dostanu k tomu tu figurku Michaela?


Nevim sice jakou figurku ale nejspíš ne pokut to tam nepišou.
„Za čest, řád a povinnost"
Safiman
Posts: 14
Joined: Tue Jun 28, 2011 6:44 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Safiman »

asi sem idiot, ale nemuzu zaboha najít nastaveni v multaku za koho chci hrát, nevíte jak se to delá? nebo je tam danej jen Azyl?
Safiman
Posts: 14
Joined: Tue Jun 28, 2011 6:44 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Safiman »

jo tak uz sem to nasel:) dik moc:)
Snaphid
Posts: 11
Joined: Thu Jun 30, 2011 3:05 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Snaphid »

nevite jak mam sehnat ten BETA klíč na X-Zone už to nejde koupit... :cry:
Safiman
Posts: 14
Joined: Tue Jun 28, 2011 6:44 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Safiman »

Teda jak sem se těšil na nekromanty tak mě extra naštvali když se upírovi vrací úder...jinak docela dobrý, ale tohle sem nečekal
Post Reply