Kampaň 1/Mise Past
Kampaň 1/Mise Past
Ahojte
) Jsem v první kampani v mise jménem Past a vůbec nevim co mám dělat
Na začátku mi to píše úkol, že mám potkat elfího krále a spojit armádu, ale vůbec sem ho nepotkala
Poradíte mi prosím co mám dělat?? 
Re: Kampaň 1/Mise Past
C_ejinka wrote:Ahojte) Jsem v první kampani v mise jménem Past a vůbec nevim co mám dělat
Na začátku mi to píše úkol, že mám potkat elfího krále a spojit armádu, ale vůbec sem ho nepotkala
Poradíte mi prosím co mám dělat??
Jseš si jistá, že je to tvůj jedinný úkol???
Re: Kampaň 1/Mise Past
Nehrim (2010) - jedno z nejlepších 1st/3rd RPG všech dob.