Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?
Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?
Já bych chtěl viděl zfilmovanej Half-Life a nejvíce asi Warcraft kterej má údajně zfilmovanej být.


"Schovej se, poslouchej, sleduj, uč se. A když přijde ten správný čas, zaútoč ze stínů!"
Re: Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?
Kámo... Jako vážně dáváš na výběr jenom 4 hry???
Abych mluvil k tématu, tak bych docela rád viděl zfilmovaný crysis a možná i Halo. Rozhodně to nejsou moje nejoblíbenější hry, ale takové heroesy by se podle mě filmovali dost špatně - jedna epická bitva za druhou, nebo třeba jedna z mých oblíbených řezaček serious Sam, tam je snad nejhorší příběh co jsem kdy viděl.
Re: Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?
Myslím, že Diablo by nemuselo být tak špatné. Ostatně v 2. dílu už jakýsi film je (rozsekán do několika animačních sekvencí).
Re: Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?
Zrovna nedávno, na games tiscali, shrnutí různých faktů a spekulací o Warcraft movie
http://games.tiscali.cz/tema/warcraft-the-movie-co-bylo-a-mozna-bude-57007
http://games.tiscali.cz/tema/warcraft-the-movie-co-bylo-a-mozna-bude-57007
Re: Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?
To je tazke rozhodovanie, tak ja by som chcel videt Warcraft, Diablo a Homam.
A to v akom poradi som to napisal nehovi o tom čo je na prvom, druhom a tretom mieste, proste som len vymenoval čo by som rád videl
a mimo temu som videl už warhammer 40k
Half-life nemusim, berem to len ako cs, na odreagovanie ináč ma to vobec nezaujalo
A to v akom poradi som to napisal nehovi o tom čo je na prvom, druhom a tretom mieste, proste som len vymenoval čo by som rád videl
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
Re: Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?
Nejlepší příběhy mají pochopitelně RPG, Baldurs gate, Diablo, Fallout, Neverwinter nights, Dragon Age, The Elder Scroll, Mass Effect. Tam všude již existuje první variant příběhu.
Ps.- V nabídce je jeden ze zmíněných produktů a tomu jsem dal hlas.
Ps.- V nabídce je jeden ze zmíněných produktů a tomu jsem dal hlas.
Re: Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?
Myslíš to, že je to 80% obšluhnutý Warhammer a 3 z 9 knih jsou tak vygumované že to považuju za nejhorší knihy co jsem kdy četl.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Re: Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?
On je problém v tom, že právě válku prastarých nemůžu vystát tím jak je napsaná.
Ale jinak knížky jako vládce klanů nebo poslední strážce jsou naopak velice pěkné...
Ale jinak knížky jako vládce klanů nebo poslední strážce jsou naopak velice pěkné...
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Re: Jakou hru by ste osobně chtěly vidět na filmovém plátnu?
No, z těch 4 bych nejradši videl Warcraft, i když vzhledem k tomu že fandím scifi tak bych chtěl zfilmovat( poradne - zalezelo by na kvalite) starcraft, od 1nicky pres BW do SC2, pribeh to má vcelku dobrej, knihy jsem sice necetl, ale ukazky vypadají taky dobre, ale nevim. Kazdopadně H6 bych taky rád videl jako film, ale muselo by se to strasne blbe delat.