V jakém pořadí hrát

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: V jakém pořadí hrát

Post by kiliroy »

A když jedu s každým hrdinou jinou cestu?
:(
concobara
Posts: 179
Joined: Mon Sep 12, 2011 9:20 am

Re: V jakém pořadí hrát

Post by concobara »

No sice jsem nezkoušel hrát jednu kampaň 2x a pokaždé s jinou cestou, ale myslím si, že slzy i krev se liší jen v rozhovorecha některých side questech....to hlavní asi zůstane stejné...nebo ne?
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: V jakém pořadí hrát

Post by MINOTAUR »

A keď budem mať všetkých hrdinov slzových tak budem mať iba jeden epilóg alebo ako ?
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
concobara
Posts: 179
Joined: Mon Sep 12, 2011 9:20 am

Re: V jakém pořadí hrát

Post by concobara »

Těžko říct, ale vzhledem k tomu, že kampaní je 5 tak vždycky od jedné strany (krev, slzy) budeš mít minimálně o jednoho víc. Takže možná podle toho se to zpřístupní.... nevím taky by mě to zajímalo
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: V jakém pořadí hrát

Post by Dave_Jame »

teoreticky, by jste v Epilogu za krev/slzy měli hrát s hrdiny, se kterými jste dokončili závěrečnou kampaň (například 3 za slzy a 2 za krav). Otázka je, když hru dokončíte dvakrát, a podruhé s opačnou reputací, tak zda budete mít opačnou možnost (2s a 3k) nebo budete mít v obou možnostech všech 5.. se časem ukáže. až někdo zjistí tak dejte vědět.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: V jakém pořadí hrát

Post by kiliroy »

No už to snad někdo dohrál ne? Když už tu je ten příběh (ja ho nečet), i když docela krátký.Ja myslel že epilogů bude dohromady 5. Např když hraju s Antonem a Irinou slzy a s ostatními krev, tak tam bude 5 map, pro každého hrdinu jiná, podle toho jestli jel krev nebo slzy.
:(
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: V jakém pořadí hrát

Post by Dave_Jame »

ten příběh je stručné shrnutí děje dvou kampaní. A já osobně jsem to ještě nedohrál
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
Mrakoplas
Posts: 199
Joined: Tue Aug 29, 2006 11:59 am
Location: Trnava

Re: V jakém pořadí hrát

Post by Mrakoplas »

Epilogy su len 2 krv a slzvy (2 mapy) , za kazdeho je ten epilog rovnaky len ho hrate z inym hrdinom. A k epilogu mate pristup hned ako nahle prejdete 1 celu kampan, Ak prejdete Antona za slzy tak sa vam otvori epilog za slzy, ak potom Anastaziu za krv mate hned otvreny aj epilog za krv, A v epilog mape si mozte vybrat hrdninu ak ste s nim presli kampan a ma prislusnu orientaciu,
Je jedno kde prave ste vzdy sa najde nejaky.....
Magor
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: V jakém pořadí hrát

Post by kiliroy »

Nedovolím si souhlasit s tímto pořadím:
- Peklo 2
- Nekropole 3

Protože když kiril zabije namtaru, ve druhé misi, tak za ním příjde již osvobozená sveltana s anastázií. Navíc na konci 3. mise za nekropoli se dozvídáme že zrovna Kiril napadnul matku namtaru, takže bych to obrátil.
:(
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: V jakém pořadí hrát

Post by Dave_Jame »

Jsou dvě možnosti:
Buď jsem to špatně přepsal když jsem překládal názvy
Nebo je tam holt kiks..
Ale zkontroluji si to

edit:
Takže přeložené je to správně. Chvilku jsem nad tím přemýšlel, a osobně zastávám názor, že tyhle dvě mapy probíhají "Souběžně" a jejich pořadí se dá zaměnit.

Ono by ono by asi podobně divně vyznělo, kdyby Sveltana svolala na poplach že útočí na matku, a Kiril by se zatím ani nevěděl jak k ní dostat. Nedejbože půl roku až rok chystat armádu.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: V jakém pořadí hrát

Post by kiliroy »

No... Da se to stihnout za 4 měsíce, pokud si pamatuji, ale asi máš pravdu že probíhají souběžně.
:(
User avatar
Nebiros
Posts: 170
Joined: Tue Jul 06, 2010 4:20 pm

Re: V jakém pořadí hrát

Post by Nebiros »

presne toto tema som teraz hladal :D Konečne som začal hrat kampan a po dohrani tutorialu som bol zmeteny :? Diky moc
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: V jakém pořadí hrát

Post by estla »

Ja som pôvodne hrala po národoch, ale keď bude patch, aby som nestratila dejovú líniu, zahrám podľa odporučeného poradia - tešíme :)
User avatar
Nebiros
Posts: 170
Joined: Tue Jul 06, 2010 4:20 pm

Re: V jakém pořadí hrát

Post by Nebiros »

Ono už je novy patch teda ak myslíš 1.1 nebo žeby uz 1.1.1 ani presne nevoem ktory z tichto dvoch mam ale poviem jedno jak vyšiel tento novy patch, nemam problemy so spustanim
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: V jakém pořadí hrát

Post by estla »

Ja myslím VEĽKY patch 1.2 o ktorom sa hovorí, ale stále ho nik nevidel :mrgreen:
Post Reply