kampan za mrtvoly

„Život je změna, chaos, hnus a utrpení. Smrt je klid, řád a nekončící krása."
keliass
Posts: 2
Joined: Sat Oct 29, 2011 3:09 pm

Re: kampan za mrtvoly

Post by keliass »

icheb wrote:prosím o pomoc, začal jsem dneska hrát za nekromanty a sekl jsem se se hned u první mise mám obsadit CASTELROSE ale bohužel nemůžu už skoro hodku příjít na to jak se k němu dostat. Poradíte prosím někdo .

Děkuji

Musíš projít podzemím, a ten hrad najdeš spíše nahoře.

Mám dotaz, musel jsem přeinstalovat heroes VI, ale sejvy jsem ponechal, ale nějak se mi to nezdá kampaň č.3 za necro, začíná Anas. na lvl č. 1 nebo mám bug? Díky za odpověď.
icheb
Posts: 2
Joined: Sun Nov 22, 2009 8:38 am

Re: kampan za mrtvoly

Post by icheb »

keliass wrote:
icheb wrote:prosím o pomoc, začal jsem dneska hrát za nekromanty a sekl jsem se se hned u první mise mám obsadit CASTELROSE ale bohužel nemůžu už skoro hodku příjít na to jak se k němu dostat. Poradíte prosím někdo .

Děkuji

Musíš projít podzemím, a ten hrad najdeš spíše nahoře.

Mám dotaz, musel jsem přeinstalovat heroes VI, ale sejvy jsem ponechal, ale nějak se mi to nezdá kampaň č.3 za necro, začíná Anas. na lvl č. 1 nebo mám bug? Díky za odpověď.



nešlo by to trochu konkrrétněji prosím mám tři pruchody do podzemi všechno projité a nikde nic, prosím
keliass
Posts: 2
Joined: Sat Oct 29, 2011 3:09 pm

Re: kampan za mrtvoly

Post by keliass »

jak splníš nějaký úkol otevřou se ti dvě brány, vydáš se tou napravo(pokud si to dobře pamatuji), projdeš kolem hradu azylu, a za ním by měl být ten vchod do podzemí, když vlezeš do podzemí, dáš se rovně, zase potom vylezeš a směřuješ doprava, a tam bys měl narazit na ten hrad co je v zadání.
Pajos3
Posts: 2
Joined: Wed Oct 26, 2011 8:05 pm

Re: kampan za mrtvoly

Post by Pajos3 »

Ahoj sorry že zas otravuju ale v druhé kampani mám všechno projité, ale když jdu zpět k Jorgenovi a dám pokračovat tak se nic neděje :(
User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: kampan za mrtvoly

Post by Bušák »

Podívej se jestli jsi splnil všechny hlavní úkoly a jestli na mapě nezůstal někde nepřáteslký hrdina, ty musí porazit.
User avatar
pietro.pe
Posts: 3
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:53 pm

Re: kampan za mrtvoly

Post by pietro.pe »

ahoj mam takoví problem v 1. misi jsem obsadil všechni hrady až na tem poslední jak je tam tem salvator nebo tak nějak když na něj najedu tak mi to ukazuje že je hrozba važna když na něj zautočím tak mě porází nevi te jak ho mam porazit ? porad te prosim
User avatar
Alarik
Posts: 2022
Joined: Wed Jan 02, 2008 10:36 am

Re: kampan za mrtvoly

Post by Alarik »

Už během procházení mapy bys měl dostat tolik jednotek, aby ti to stačilo k vítězství. Jinak samozřejmě můžeš počkat pár týdnů, než se ti nashromáždí dostatečná armáda. Vzhledem k tomu, že máš nad ním velkou převahu, co se týče měst, neměl by to být problém. V této misi se mi také velmi osvědčilo kouzlo Vysávání života, díky němuž jsem mohl vyhrát i relativně náročné boje jen s minimálními nebo žádnými ztrátami.
kyau
Posts: 4
Joined: Mon Oct 31, 2011 5:29 pm

Re: kampan za mrtvoly

Post by kyau »

cawte mam tu trosku vazny problem:DD hrajem v missi - neviem cislo ale je to na ostrovoch a mam zachranit nejaku zensku od mirandy? no a uz som aj barbarov zlikvidoval aj demonov dole a po cely hru po mne siel hrdina so skoro ziadnou armadou pridem konecne do posledneho hradu a tam na mna caka super brutalna armada ako pocty su skoro vyrovnane ale tych pavucich zien ma skoro 90 :D a to sa proste eda zabt ked jedna ma okolo 330 hp.. nejaka rada co s tym? lebo to sa proste neda zabit taka armada ... neni sanca.. mam od zaciatku zacat? alebo tak? rad by som aj vyuzil nejaky cheat ci co prejst to a ist dalej nech mam od toho pokoj ale ze este nic take nie je ... :/

nechce sa mi zase niekolko hodin robi to iste...
User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: kampan za mrtvoly

Post by Bušák »

Jednoduché. Překonvertuj si všechny města na Nekropoli a spoř tak dlouho, dokud nebudeš mít alespoň průměrnou, pokud si nevěříš, tak počkej dokud nebudeš mít nízkou (úroveň ohrožení). Miranda ti nikam neuteče a sama za tebou taky nepude..

BTW Pro všechny, řek bych, že to tu opakujem stále dokola. Pokud máte na mapě poslední nepřátelský hrad, a nemůžete ho porazit, tak si zkrátka počkejte až budete mít větší armádu - máte převahu ve hradech !
Já osobně přeotáčel v poslední misi za Irinu 5 měsíců dokud jsem neměl proti Gerhartovi vysokou a pak jsem ho sjel. :)
kyau
Posts: 4
Joined: Mon Oct 31, 2011 5:29 pm

Re: kampan za mrtvoly

Post by kyau »

hmmm no to ano a nie jeto ako v 5tke ze jeho armada sa stale zvacsuje? lebo akoze ja mam sice pocty okolo 300 400 ale ked mi tie jeho pavucie zeny daju jednu ranu do ghoolov kt mam 400 a on mi ubere 200 na jednu ranu tak to je gg a zbytocne vobec hrat... takze sa teda nezvacsuje armada priamoumerne mojej hej?
User avatar
Kiko
Posts: 103
Joined: Sat Oct 22, 2011 6:14 pm

Re: kampan za mrtvoly

Post by Kiko »

Zväčšovanie armády záleží od počtu obsadených hradov.Takže keď ty máš 5 hradov a on jeden,ty más 5x väčšiu týždennú produkciu jednotiek :wink:
kyau
Posts: 4
Joined: Mon Oct 31, 2011 5:29 pm

Re: kampan za mrtvoly

Post by kyau »

tj ale v 5tke to bolo tak ze jeho armada sa strasne zvacsovala aj ked nemala z coho proste bola naskriptovana tak ci to neni aj tuna :))
User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: kampan za mrtvoly

Post by Bušák »

Jistě, že se zvětšuje, ale jak psal Kiko, tvoje se zvětšuje mnohem rychleji, takže otočíš několik týdnů a budeš mít pavoučic víc než on. Já pokud si vzpomínám jsem šel na tuhle armádu až s 200 pavoučicema.
kyau
Posts: 4
Joined: Mon Oct 31, 2011 5:29 pm

Re: kampan za mrtvoly

Post by kyau »

jeeej jasne diky moc :)) skusim to:))
Henrryy
Posts: 4
Joined: Sun Nov 13, 2011 4:19 pm

Re: kampan za mrtvoly

Post by Henrryy »

Zdravim
zacal jsem kampanema a tato hra je velice pekna. Ovsem jsem narazil na problem a nevim si rady s 2 kampani "Smerem dovnitr" prochazim celkem v pohode , obcas se ke me pripoji nejaka jednotka, obcas nejake jednotky najimam v budovach, ale nemuzu se dostat dal vzdy me zabiji a to se snazim i vyhybat vetsim bojum ale stejne. Je divne ze nemam zadne mesto, neni to nejaka chybka??? Nebo musim opravdu opatrne prochazet pres vsechny nepratele.
Post Reply