Dynasticke bonuse

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
Korbal
Posts: 11
Joined: Mon Oct 24, 2011 1:48 pm

Dynasticke bonuse

Post by Korbal »

Zdravim chcel by sem sa optat kedy se odemkne moznost mat vic bonusu ktere si urcuju na zacatku hry? Zatat mozu iba 1 bonus a mam tam 4 otazniky. Kedy sa otazniky zrusa? Dik za odpoved
User avatar
Brennus
Posts: 89
Joined: Tue Oct 20, 2009 5:50 am

Re: Dynasticke bonuse

Post by Brennus »

Korbal wrote:Zdravim chcel by sem sa optat kedy se odemkne moznost mat vic bonusu ktere si urcuju na zacatku hry? Zatat mozu iba 1 bonus a mam tam 4 otazniky. Kedy sa otazniky zrusa? Dik za odpoved


To se ti samo neotevre. Musis si to koupit za Dynasty zetony.
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Dynasticke bonuse

Post by kiliroy »

Mě se to odemklo samo... Jeden na bronzové a teď jsem nekoukal ale možná na stříbrné taky.
:(
User avatar
Dekker
Posts: 130
Joined: Tue Oct 09, 2007 10:02 pm
Contact:

Re: Dynasticke bonuse

Post by Dekker »

já si to tedy musel koupit za žetony ... a je to divné, protože při přestupu na zlatou se mi nic neotevřelo
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Dynasticke bonuse

Post by kiliroy »

Tak jsem si to možná omylem koupil, já to fakt moc nežeru tu dynastii takže nevím.
:(
User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: Dynasticke bonuse

Post by Bušák »

V oltáři přání postupuješ po úrovních železné (1-9) - bronzové (10-19) - stříbrné (20-29) - zlaté (30-39) a platinové (40). V každé úrovni je odemčitelná za určitý počet dynastických žetonů možnost, mít o jednu vlastnost více a v každé úrovni jsou také některé vlastnosti k nakoupení. Problém může být když máš úroveň dynastie 10,20 nebo 30, protože se ti odemkne nová třída ale kupovat si nic nemůžeš - to je nejspíš menší bug, takže si může např. zlaté předměty kupovat od úrovně 31. U platinových to funguje normálně.(naštěstí, úrovně 41 by asi těžko někdo dosáhl.
User avatar
Brennus
Posts: 89
Joined: Tue Oct 20, 2009 5:50 am

Re: Dynasticke bonuse

Post by Brennus »

Bušák wrote:V oltáři přání postupuješ po úrovních železné (1-9) - bronzové (10-19) - stříbrné (20-29) - zlaté (30-39) a platinové (40). V každé úrovni je odemčitelná za určitý počet dynastických žetonů možnost, mít o jednu vlastnost více a v každé úrovni jsou také některé vlastnosti k nakoupení. Problém může být když máš úroveň dynastie 10,20 nebo 30, protože se ti odemkne nová třída ale kupovat si nic nemůžeš - to je nejspíš menší bug, takže si může např. zlaté předměty kupovat od úrovně 31. U platinových to funguje normálně.(naštěstí, úrovně 41 by asi těžko někdo dosáhl.

A proc jako? ja uz mam 31lvl a mam postupovat uz jen o 9 lvl?
Altair8
Posts: 182
Joined: Tue Feb 09, 2010 4:01 pm

Re: Dynasticke bonuse

Post by Altair8 »

40 je max....Sloty na další dynasty traits jdou koupit na Bronzovém a Stříbrném ranku...4. a 5. slot bude asi až v datadisku :)
User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: Dynasticke bonuse

Post by Bušák »

Přesně 40 je maximum, je to škoda, mohli udělat větší množství úrovní, stejně jako u hrdinů, kde je maximum 30. Na platinovou úroveň je třeba asi 10 mil. zkušeností a pak je konec.
Ani jsem si nevšiml, že ty další sloty se nedají koupit, stále jsem měl zato, že si je koupím, až naspořím další žetony, všechny jsem si utratil za dynastické zbraně :D
User avatar
Stewardlord
Posts: 15
Joined: Sat Jan 07, 2012 9:40 am

Re: Dynasticke bonuse

Post by Stewardlord »

no jo,tiez som cakal ze si to tam dokupim ked je tych slotov az 5,ale mozno ze sa odomknu po dosiahnuti nejakych uspechov.Inak s tymy rysmi to uz ide celkom v pohode aj na tazkej obtiaznosti )...samozrejme plus dyn.zbrane
User avatar
Morbid
Posts: 128
Joined: Wed May 19, 2010 2:14 pm

Re: Dynasticke bonuse

Post by Morbid »

Ahojte, trochu nechápem tieto bonusy ža žetóny, kúpil som si vlastnosť +200 zlatých denne a +1 základná potvora za týždeň. Hrám singel v online režime a neviem, či sa to dá aktivovať a ako. :roll: Pardon, akurát som to zistil, že sú to vlastnosti voliteľné na začiatku daľšej misie.
User avatar
Shade3
Posts: 380
Joined: Mon Jan 02, 2012 8:39 pm

Re: Dynasticke bonuse

Post by Shade3 »

To si musíš nastavit ve vlastnostech hrdiny dřív, než začneš hrát nějakou mapu.
Image
FlamerH
Posts: 8
Joined: Tue Jul 03, 2012 5:59 pm

Re: Dynasticke bonuse

Post by FlamerH »

Nemáte někdo info o tom, kdy bude možné odemknout 4. a 5. slot ?
Altair8
Posts: 182
Joined: Tue Feb 09, 2010 4:01 pm

Re: Dynasticke bonuse

Post by Altair8 »

Tipuju že v datadisku :)
FlamerH
Posts: 8
Joined: Tue Jul 03, 2012 5:59 pm

Re: Dynasticke bonuse

Post by FlamerH »

ok díky, nevíš ještě esi je nějaké ohlášené datum nebo je to v nedohlednu?
Post Reply