Problém s Gryfinem

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
Post Reply
Carlos_68
Posts: 7
Joined: Sun Nov 06, 2011 11:53 am

Problém s Gryfinem

Post by Carlos_68 »

Zdravím,

mám problém s útokem Gryfina. Pokud je v základní "verzi" a použiju s ním letecký útok tak v pohodě zaútočí na jednotku. Pokud ale gryfina upgraduji a použiju s ním v boji letecký útok neútočím už na jednu jednotku ale na dvě řady z pole. Problém je v tom že nikdy při tomto "výletu" nezpůsobí žádny demage soupeři přesto že v tom poli jsou jednotky. Zkoušel jsem to na víc ras soupeře a pokaždé bez demage. Můžete mi prosím poradit co dělám blbě?

Díky
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Problém s Gryfinem

Post by Dave_Jame »

Je to Bug, Známí už od prvních dnů hry, snad jej 1,2 patch opraví. Prosím o to si příště pročíst témata jako "technická podporua" a "Bugy než založíš nové téma :wink:
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
Kiko
Posts: 103
Joined: Sat Oct 22, 2011 6:14 pm

Re: Problém s Gryfinem

Post by Kiko »

Mne vylepšený Gryf funguje v pohode,a demage dáva slušný :D
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Problém s Gryfinem

Post by Dave_Jame »

Tak to jsi první člověk, u kterého slyším, že mu vylepšený gryf dává svým náletem zranění. Pomalu mě nutíš to jít vyzkoušet.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
Kiko
Posts: 103
Joined: Sat Oct 22, 2011 6:14 pm

Re: Problém s Gryfinem

Post by Kiko »

Ja som som bol tiež veľmi veľmi prekvapený,ale ide to ;)
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Problém s Gryfinem

Post by kiliroy »

Možná mě taky, když ted zavzpomínám tak mi to psalo jakési instalování oprav. Jdu to hned vyzkoušet!

Edit: Tak nic, nezdařilo se :(
:(
Carlos_68
Posts: 7
Joined: Sun Nov 06, 2011 11:53 am

Re: Problém s Gryfinem

Post by Carlos_68 »

OK díky tak počkám :-). Jinak googlovam jsem tady na fóru Gryfin a nic jsem nenašel proto jsem založil téma...

díky za odpovědi.
User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: Problém s Gryfinem

Post by Bušák »

Opravy to občas instaluje, ale ještě jsem nepřišel na to, že by něco nějak zvlášť řešily, to si budemem muset počkat na ten patch. Ale možná už jsem přišel na řešení problému mizení dyn. zbraní. Nevím, zda je to tedy těmi opravami, ale když dynastickou zbraň najdu, ihned ji vylepším co nejvíce to jde a pak mi nezmizí. Už jsem si takhle našel andělské spojenectví a hedvábný meč kirin, které mi zmizely.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Problém s Gryfinem

Post by estla »

[/quot
Carlos_68 wrote:OK díky tak počkám :-). Jinak googlovam jsem tady na fóru Gryfin a nic jsem nenašel proto jsem založil téma...


To preto, že to nie je gryfin ale gryf - google je len stroj :wink:
Carlos_68
Posts: 7
Joined: Sun Nov 06, 2011 11:53 am

Re: Problém s Gryfinem

Post by Carlos_68 »

My mistake. Deformace ze seriálu Gryfinovi :-)
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Problém s Gryfinem

Post by kiliroy »

estla wrote:[/quot
Carlos_68 wrote:OK díky tak počkám :-). Jinak googlovam jsem tady na fóru Gryfin a nic jsem nenašel proto jsem založil téma...


To preto, že to nie je gryfin ale gryf - google je len stroj :wink:

Taky jsem si to myslel, ale nenajde google i částí slova jako například Gryfin ?
:(
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Problém s Gryfinem

Post by estla »

Skúšal si to :?: Lebo ja som to odskúšala, samozrejme hľadáš vo fóre, a veru mi to nič nenašlo, keď som zadala Gryfin. Tiež ma to prekvapilo :mrgreen:
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Problém s Gryfinem

Post by kiliroy »

estla wrote:Skúšal si to :?: Lebo ja som to odskúšala, samozrejme hľadáš vo fóre, a veru mi to nič nenašlo, keď som zadala Gryfin. Tiež ma to prekvapilo :mrgreen:

Nezkoušel... Na to jsem moc líný :D . To už je ale dost offtopic.

Tak nějak jsem si všiml, že jednotky mají občaš štěstí i při použití spec. schopnosti. Min. u LIlimů (lilim? Ach bože podle čeho se to skloňuje?!). Tak jsem se chtěl zeptat jestli by to mělo něco dělat, ono se to blbě poznává, když vám štěstí funguje u 8 jednotek z celé hry. Jako např. že to u lilim (lilimů?) místo na 2 tahy sešle okouzlení, nebo jak se to jmenuje, na 3 tahy, nebo že by to zvýšilo poškození u gryfů?
:(
Post Reply