Problém s Gryfinem
Problém s Gryfinem
Zdravím,
mám problém s útokem Gryfina. Pokud je v základní "verzi" a použiju s ním letecký útok tak v pohodě zaútočí na jednotku. Pokud ale gryfina upgraduji a použiju s ním v boji letecký útok neútočím už na jednu jednotku ale na dvě řady z pole. Problém je v tom že nikdy při tomto "výletu" nezpůsobí žádny demage soupeři přesto že v tom poli jsou jednotky. Zkoušel jsem to na víc ras soupeře a pokaždé bez demage. Můžete mi prosím poradit co dělám blbě?
Díky
mám problém s útokem Gryfina. Pokud je v základní "verzi" a použiju s ním letecký útok tak v pohodě zaútočí na jednotku. Pokud ale gryfina upgraduji a použiju s ním v boji letecký útok neútočím už na jednu jednotku ale na dvě řady z pole. Problém je v tom že nikdy při tomto "výletu" nezpůsobí žádny demage soupeři přesto že v tom poli jsou jednotky. Zkoušel jsem to na víc ras soupeře a pokaždé bez demage. Můžete mi prosím poradit co dělám blbě?
Díky
Re: Problém s Gryfinem
Je to Bug, Známí už od prvních dnů hry, snad jej 1,2 patch opraví. Prosím o to si příště pročíst témata jako "technická podporua" a "Bugy než založíš nové téma 
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Re: Problém s Gryfinem
Mne vylepšený Gryf funguje v pohode,a demage dáva slušný 
Re: Problém s Gryfinem
Tak to jsi první člověk, u kterého slyším, že mu vylepšený gryf dává svým náletem zranění. Pomalu mě nutíš to jít vyzkoušet.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Re: Problém s Gryfinem
Ja som som bol tiež veľmi veľmi prekvapený,ale ide to 
Re: Problém s Gryfinem
Možná mě taky, když ted zavzpomínám tak mi to psalo jakési instalování oprav. Jdu to hned vyzkoušet!
Edit: Tak nic, nezdařilo se
Edit: Tak nic, nezdařilo se
Re: Problém s Gryfinem
OK díky tak počkám
. Jinak googlovam jsem tady na fóru Gryfin a nic jsem nenašel proto jsem založil téma...
díky za odpovědi.
díky za odpovědi.
Re: Problém s Gryfinem
Opravy to občas instaluje, ale ještě jsem nepřišel na to, že by něco nějak zvlášť řešily, to si budemem muset počkat na ten patch. Ale možná už jsem přišel na řešení problému mizení dyn. zbraní. Nevím, zda je to tedy těmi opravami, ale když dynastickou zbraň najdu, ihned ji vylepším co nejvíce to jde a pak mi nezmizí. Už jsem si takhle našel andělské spojenectví a hedvábný meč kirin, které mi zmizely.
Re: Problém s Gryfinem
[/quot
To preto, že to nie je gryfin ale gryf - google je len stroj
Carlos_68 wrote:OK díky tak počkám. Jinak googlovam jsem tady na fóru Gryfin a nic jsem nenašel proto jsem založil téma...
To preto, že to nie je gryfin ale gryf - google je len stroj
Re: Problém s Gryfinem
My mistake. Deformace ze seriálu Gryfinovi 
Re: Problém s Gryfinem
estla wrote:[/quotCarlos_68 wrote:OK díky tak počkám. Jinak googlovam jsem tady na fóru Gryfin a nic jsem nenašel proto jsem založil téma...
To preto, že to nie je gryfin ale gryf - google je len stroj
Taky jsem si to myslel, ale nenajde google i částí slova jako například Gryfin ?
Re: Problém s Gryfinem
Skúšal si to
Lebo ja som to odskúšala, samozrejme hľadáš vo fóre, a veru mi to nič nenašlo, keď som zadala Gryfin. Tiež ma to prekvapilo 
Re: Problém s Gryfinem
estla wrote:Skúšal si toLebo ja som to odskúšala, samozrejme hľadáš vo fóre, a veru mi to nič nenašlo, keď som zadala Gryfin. Tiež ma to prekvapilo
Nezkoušel... Na to jsem moc líný
Tak nějak jsem si všiml, že jednotky mají občaš štěstí i při použití spec. schopnosti. Min. u LIlimů (lilim? Ach bože podle čeho se to skloňuje?!). Tak jsem se chtěl zeptat jestli by to mělo něco dělat, ono se to blbě poznává, když vám štěstí funguje u 8 jednotek z celé hry. Jako např. že to u lilim (lilimů?) místo na 2 tahy sešle okouzlení, nebo jak se to jmenuje, na 3 tahy, nebo že by to zvýšilo poškození u gryfů?