Světlo, nebo Tma ?

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI

Světlo x Tma

Andělé
17
43%
Faceless
23
58%
 
Total votes: 40

User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Lucas Gryf »

Elendir wrote:
MINOTAUR wrote:Ok tak ja navrhujem taký malý útok s asi 1OO légiami :lol: na Sokoliu ríšu a priľahlé oblasti XD. A ja pojdem na férovku s anjelmi xD


Copak nevíš, že všechny invaze se provádí s cca 50 core jednotkami a zbytek si musíš zajistit na místě?


:-D takže jako tím mi chceš říct, že prostě nějakej démon si při Prvním Zatměním řek, že dobije Ashan s 50 šílenci? To je šílený stejně asi jako Ur-Hazeel (nebo kdo to). Démoni se na Zatmění připravují roky, desetiletí, na některá i staletí, s takovou ti zatmění předvedu během několika dní v obyčejný hře. Na zatmění potřebuješ tak alespoň 110 Pekelných pánů (a i to je málo).
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by kiliroy »

Lucas Gryf wrote:
Elendir wrote:
MINOTAUR wrote:Ok tak ja navrhujem taký malý útok s asi 1OO légiami :lol: na Sokoliu ríšu a priľahlé oblasti XD. A ja pojdem na férovku s anjelmi xD


Copak nevíš, že všechny invaze se provádí s cca 50 core jednotkami a zbytek si musíš zajistit na místě?


:-D takže jako tím mi chceš říct, že prostě nějakej démon si při Prvním Zatměním řek, že dobije Ashan s 50 šílenci? To je šílený stejně asi jako Ur-Hazeel (nebo kdo to). Démoni se na Zatmění připravují roky, desetiletí, na některá i staletí, s takovou ti zatmění předvedu během několika dní v obyčejný hře. Na zatmění potřebuješ tak alespoň 110 Pekelných pánů (a i to je málo).

Však v tom je ta ironie. Řekne se legie, ale dostaneš 120 core jednotek.
:(
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Lucas Gryf »

S takovou ani zemědělskou vesnici nedobiješ xD
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by MINOTAUR »

Lucas Gryf wrote:S takovou ani zemědělskou vesnici nedobiješ xD

No čo už hra je hra.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
Nebiros
Posts: 170
Joined: Tue Jul 06, 2010 4:20 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Nebiros »

Ludia dolezity je svetovy mier :)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Robím si prdel, dolezite je všetko vypaliť a všetko zabiť :twisted: :lol:
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by estla »

No už som sa zľakla, že ti načisto zaje..lo. Sorry :lol:
User avatar
Nebiros
Posts: 170
Joined: Tue Jul 06, 2010 4:20 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Nebiros »

estla wrote:No už som sa zľakla, že ti načisto zaje..lo. Sorry :lol:


Som ta vydesil čo? :D
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by estla »

No teda dokonale ... Toto mi nerob, človek potom nevie, komu má veriť :D
User avatar
Nebiros
Posts: 170
Joined: Tue Jul 06, 2010 4:20 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Nebiros »

estla wrote:No teda dokonale ... Toto mi nerob, človek potom nevie, komu má veriť :D


budem citovat H6 pri načitaní prvej misie pekla: Nikdy never demonom, Hlavne ked to hovori ona, v tomto prípade ja.

A Navrat k Svetlo a tma, a pomenovaniu Zrudy bez tvare, v podstate by som povedal, že ohladom dohto to nemusí byť ani zly preklad aspon čo sa štylysticky tyka......pre Svatu sokolí riši a Anjelov su to zrudy bez tvare, snad ma tu ludia za toto neukamenuju, ale k veci ludia a anjely su da sa povedať uhlavny nepriatelia Malasy a Urgasha a hnusia sa im povedal by som že uz len preto čím su takže ja by som ten nazov zrudy bez tvare tím, neviem jak presne to povedať aby som nebol vulgárny....tak zmetkom nechal a mi čo ich máme radi ich budeme volat tak jak sa volat maju a budeme loviť andilkov a budeme sa im smiat, pripijať na ich bolesť a ked to bude nutne aj pluť. Amen.
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by estla »

Ťažká úvaha - ale podstata zostáva, smrť svetlu ( som dnes zrána bojovo naladená) 8)
User avatar
Nebiros
Posts: 170
Joined: Tue Jul 06, 2010 4:20 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Nebiros »

estla wrote:Ťažká úvaha - ale podstata zostáva, smrť svetlu ( som dnes zrána bojovo naladená) 8)


že zrana :lol: zlato, ono je noc :D a ja dve hodiny v noci ešte tazko povazujem za rano :D ale ano podstata zostava a ehm, chcem som niečo normalne napisat aj do topicu a k veci lebo vo viacerych topikoch šírim slávu Urgashovu a tak to čo som napisal, podla teba tazku uvahu boli dve muchi zabite jednou ranou, širim som slavu Urgasha a pritom som napisal aj niečo k teme :D Normalne až sa potom ked toto pišem xD
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by estla »

No môj pekný ... Ťažko noc o druhej ráno :lol: Ale nakoľko je zima, o tomto čase šírime tmu a to je pre nás podstatné... Ale ten Urgash - nie a nie ho stráviť :P
User avatar
Nebiros
Posts: 170
Joined: Tue Jul 06, 2010 4:20 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Nebiros »

estla wrote:No môj pekný ... Ťažko noc o druhej ráno :lol: Ale nakoľko je zima, o tomto čase šírime tmu a to je pre nás podstatné... Ale ten Urgash - nie a nie ho stráviť :P


Urgash je presne ako ja, male roztomile hrave kotatko, ktore potrebuje len poškrabkať na brišku a ked nás nema kto poškrabkať tak vyvadzame skutočna podstata boja Ashy a Urgasha bolo, že Asha ho nechcela poškrabkať :D
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by estla »

No tiež by som ho asi nepoškrabkala, ale pretiahla ... metlou po hlave :D Je to nepriateľ, spamätaj sa :evil:
User avatar
Nebiros
Posts: 170
Joined: Tue Jul 06, 2010 4:20 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Nebiros »

estla wrote:No tiež by som ho asi nepoškrabkala, ale pretiahla ... metlou po hlave :D Je to nepriateľ, spamätaj sa :evil:


Urgash a nepriatel? to ne, on je stvoritel demonov, otec. a tou metlou si to pekne zamaskovala ale ja som ta prehliadol :D
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
Post Reply