Pár blbých otázek

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
Sierpe
Posts: 24
Joined: Sun Feb 19, 2012 1:38 am

Re: Pár blbých otázek

Post by Sierpe »

A ještě jedna věc....Příklad v mé dynastii mám hrdinu který má třeba reputaci slz takže ho použiju v těch soubojích..Ale kdybych chtěl reputaci krve jak to udělám? Znovu zahraju kampaň nejspíš.... Ale pak to bude jak?..pokud zahraju kampaň i za slzy i za krev..budu mít před soubojem možnost měnit strany?
Post Reply