Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
eltazar
Posts: 3 Joined: Mon Jun 11, 2012 2:11 pm
Post
by eltazar » Mon Jun 11, 2012 2:58 pm
hoj všem,
jen tak pro srandu anketa - hrajete spíše za mágy nebo bojovníky? vyzkoušel jsem oba typy a chtě nechtě, v podstatě poprvé dávám přednost bojovým hrdinům (arachné je prostě boží
)
tak klikněte a hlasujte
kiliroy
Posts: 445 Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am
Post
by kiliroy » Mon Jun 11, 2012 5:21 pm
Koukám že jsem to srovnal na 4x4. Doufám že mágové ty slaboučký hrdiny porazí
.
Josef IV
Posts: 108 Joined: Sun Aug 22, 2010 6:59 am
Post
by Josef IV » Tue Jul 03, 2012 8:01 pm
Nejlepší jsou bojovníci a jejich bonusy než uslintanej mág kterej sotva sešle kouzlo. (s výjimkou Iriny a Anastasie samozřejmě)
Minulost je odvráceným zrcadlem tvé duše.Posel Smrti