Ahojky,
mám prosbu. Tuhle kampaň hraji už snad podesáté (na nejlehčí obtížnost),ale nejde mě dohrát. Začátek zvládám.Zabiji ducha,obsadím tři,čtyři hrady,ale pak mě ostatní začnou porážet,všichni mají velikánská vojska,nemůžu najít skrytý dům.Nevím co mě uniká.Možná i špatná taktika - nejsem žádný mistr světa v boji...
Prosím o rady.
Díííky moc
Eliška
Azyl-2 mise Krásné je ošklivé a ošklivé je krásné
Re: Azyl-2 mise Krásné je ošklivé a ošklivé je krásné
Jo....tahle mise byla fakt těžká (autoři to asi trochu přehnali). Já jsem ji dal ani nevím jak
. Zkus si vzít nějakou silnou a vylevlovanou dyn. zbraň a nějaké dobré rysy. Snad ti to pomůže.

Re: Azyl-2 mise Krásné je ošklivé a ošklivé je krásné
Vlevo nahoře na mapě je vstup do podzemí a tam jestli si to pamatuju by měl být skrytý dům.
Když už obsadíš 3-4 hrady, tak si počkej na nový týden, vykup jednotky a vydej se obsadit další blízký hrad. Pomocí portálů potom ubráníš ostatní hrady, dokud nevyčistíš jeden směr odkud tě napadají. A potom to samé s druhou stranou.
Když už obsadíš 3-4 hrady, tak si počkej na nový týden, vykup jednotky a vydej se obsadit další blízký hrad. Pomocí portálů potom ubráníš ostatní hrady, dokud nevyčistíš jeden směr odkud tě napadají. A potom to samé s druhou stranou.