Azyl-2 mise Krásné je ošklivé a ošklivé je krásné

„Za čest, řád a povinnost"
Post Reply
elda2
Posts: 5
Joined: Wed Aug 12, 2009 2:59 pm

Azyl-2 mise Krásné je ošklivé a ošklivé je krásné

Post by elda2 »

Ahojky,
mám prosbu. Tuhle kampaň hraji už snad podesáté (na nejlehčí obtížnost),ale nejde mě dohrát. Začátek zvládám.Zabiji ducha,obsadím tři,čtyři hrady,ale pak mě ostatní začnou porážet,všichni mají velikánská vojska,nemůžu najít skrytý dům.Nevím co mě uniká.Možná i špatná taktika - nejsem žádný mistr světa v boji...
Prosím o rady.
Díííky moc
Eliška
User avatar
Shade3
Posts: 380
Joined: Mon Jan 02, 2012 8:39 pm

Re: Azyl-2 mise Krásné je ošklivé a ošklivé je krásné

Post by Shade3 »

Jo....tahle mise byla fakt těžká (autoři to asi trochu přehnali). Já jsem ji dal ani nevím jak :D . Zkus si vzít nějakou silnou a vylevlovanou dyn. zbraň a nějaké dobré rysy. Snad ti to pomůže.
Image
kubrt
Posts: 162
Joined: Mon Mar 14, 2011 10:01 pm

Re: Azyl-2 mise Krásné je ošklivé a ošklivé je krásné

Post by kubrt »

Vlevo nahoře na mapě je vstup do podzemí a tam jestli si to pamatuju by měl být skrytý dům.
Když už obsadíš 3-4 hrady, tak si počkej na nový týden, vykup jednotky a vydej se obsadit další blízký hrad. Pomocí portálů potom ubráníš ostatní hrady, dokud nevyčistíš jeden směr odkud tě napadají. A potom to samé s druhou stranou.
Post Reply