H7: Jednotky

Obecně k sedmému pokračování Might & Magic: Heroes od Limbic Entertainment.
User avatar
joey34
Posts: 8
Joined: Tue Nov 04, 2014 2:51 pm

Re: H7: Jednotky

Post by joey34 »

Všechny návrhy jsou pěkné, ale bude záležet i jak moc se budou ve finální verzi lišit od těchto návrhů.... jinak Lich, pokud bude mít oblak smrti, musí podle mě mít svou hůlku, a v případě první varianty, která se mi líbí nejvíc, by to mohli vyřešit tak jako v pětkách. Upír který zvítězí je mi jedno, klidně i ženská, ale líp by vypadala bez meče.
A co se týká ženských variant, myslel jsem např. u džina, že udělají jak mužskou tak ženskou verzi a mezi nima bude hra náhodně vybírat. Jakože když budu hrát jednu hru tak to vygeneruje ženskou verzi a v další hře třeba mužskou..... a to samé i druidama ....
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: H7: Jednotky

Post by Dave_Jame »

Modely jsou ty nejdražší položky při vytváření hry. Chtěl bych vidět kdo by utrácel za alternativní pohlaví. Ty peníze bych osobně raději viděl investované do dalších jednotek. A to myslím skoro každý.

Dále malé překvapení, něco málo z tvrze
http://www.spieletipps.de/bilderstrecke/4326/
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
LordGraa
Posts: 84
Joined: Wed Jan 28, 2015 10:05 am
Location: Praha
Contact:

Re: H7: Jednotky

Post by LordGraa »

Dave_Jame wrote:Dále malé překvapení, něco málo z tvrze
http://www.spieletipps.de/bilderstrecke/4326/


Hmm krvavá zuřivost je zpět a taky abilitky některých skřetích jednotek (např. kentaur: pohyb a útok). Jezdec na baziliškovi či co to je mi přijde dost malý oproti ostatním, ale to říkali, že budou ještě ladit. Pokud vidím správně tak kyklop je melee jednotka a range už bude jen ten chudák v řetězech jako siege zbraň na ničení opevnění.

Jsem rád za návrat gnolla :) Ale bude mi chybět šamanka z H5, to byla moje oblíbená jednotka.

A je vidět, že skřeti nemají koně, ale nějaké křížence s antilopou či co... mohli rovnou osedlat kentaury :D

Jak DJ poznamenal, nějaké neutrální jednotky budou asi kopie z H6 (elementálové např.).
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic
https://www.worldofheroes.cz
Stíny nad Ashanem
https://wpu.worldofheroes.cz/tsoa.html
User avatar
filozof
Posts: 56
Joined: Thu Jun 27, 2013 2:53 pm

Re: H7: Jednotky

Post by filozof »

User avatar
LordGraa
Posts: 84
Joined: Wed Jan 28, 2015 10:05 am
Location: Praha
Contact:

Re: H7: Jednotky

Post by LordGraa »

Tak a je to venku, německý magazín GameStar, který má kompletní preview Tvrze připravené až na dubnové vydání nám nechtěně poskytl ony předchozí screeny a teď ještě městskou obrazovku :) Někdo se holt dostal na data dříve, než bylo plánováno.

Město Tvrz: http://f-picture.net/lfp/s45.radikal.ru/i109/1503/7e/01ecb65ba7df.jpg/htm
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic
https://www.worldofheroes.cz
Stíny nad Ashanem
https://wpu.worldofheroes.cz/tsoa.html
User avatar
antalyan
Posts: 404
Joined: Sun Apr 13, 2014 10:15 am

Re: H7: Jednotky

Post by antalyan »

Zatím to vypadá celkem slušně.
Jen bych tam chtěl wywernu, v pětce moje nejoblíbenější skřetí jednotka.
User avatar
Montezuma3
Posts: 201
Joined: Mon Apr 14, 2008 8:39 pm

Re: H7: Jednotky

Post by Montezuma3 »

že by Behemot :?:
User avatar
LordGraa
Posts: 84
Joined: Wed Jan 28, 2015 10:05 am
Location: Praha
Contact:

Re: H7: Jednotky

Post by LordGraa »

antalyan wrote:Zatím to vypadá celkem slušně.
Jen bych tam chtěl wywernu, v pětce moje nejoblíbenější skřetí jednotka.


Vždyť ji tam máš, je to ta zelená potvora, jako v H5 :mrgreen:

Core: Harpyje - Gnoll - Ork
Elite: Jezdec (na baziliškovi) - Kentaur - Wyverna
Champion: Kyklop - Behemoth
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic
https://www.worldofheroes.cz
Stíny nad Ashanem
https://wpu.worldofheroes.cz/tsoa.html
User avatar
antalyan
Posts: 404
Joined: Sun Apr 13, 2014 10:15 am

Re: H7: Jednotky

Post by antalyan »

LordGraa wrote:
antalyan wrote:Zatím to vypadá celkem slušně.
Jen bych tam chtěl wywernu, v pětce moje nejoblíbenější skřetí jednotka.


Vždyť ji tam máš, je to ta zelená potvora, jako v H5 :mrgreen:

Core: Harpyje - Gnoll - Ork
Elite: Jezdec (na baziliškovi) - Kentaur - Wyverna
Champion: Kyklop - Behemoth


Díky, úplně jsem ji tam přehlídl. Jinak skilwheel vypadá celku slušně.
User avatar
Asarin
Posts: 10
Joined: Sat Sep 13, 2014 10:58 am

Re: H7: Jednotky

Post by Asarin »

LordGraa wrote:
antalyan wrote:Zatím to vypadá celkem slušně.
Jen bych tam chtěl wywernu, v pětce moje nejoblíbenější skřetí jednotka.


Vždyť ji tam máš, je to ta zelená potvora, jako v H5 :mrgreen:

Core: Harpyje - Gnoll - Ork
Elite: Jezdec (na baziliškovi) - Kentaur - Wyverna
Champion: Kyklop - Behemoth


Nemôžem si pomôcť ale niečo mi tam nesedí :) tak sa radšej chcem na to spýtať:
Ako Core and Champion jednotky čo si vymenoval tak to je v poriadku.
Ale nesedí mi ten jazdec na bazilíškovi - ak myslíš ten 5 obrázok (http://www.spieletipps.de/bilderstrecke/4326/) na ktorého útoči ten ork, že je bazilišek??
pretože: Core jednotky sú všetky na 1x1 poličkach
Champion jednotky sú na 2x2
a elite: kentaur - 2x2
Wyverna - ja hu tam vidím iba ako charakter ikonku ale je to veľká jednotka čiže isto bude na 2x2 pol.
a ten jazdec na baziliš. ak je to tá jednotka, na ktorú som sa ťa pýtal - tak on je tiež na 2x2 pol.
ale zatiaľ vždy boli 4 jednotky na 1x1 pol. a Champion + 2 jednotky na 2x2 pol. a ak je jazdec na b. na 2x2 pol. tak u tvrze budú 4 jednotky na bojisku na 2x2 políčkach - čo si práve nemyslím že to tak bude a ten jazdec bude neutrálna jednotka podľa mňa.
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: H7: Jednotky

Post by Dave_Jame »

Image
Nevidím jediný důvod proč by národ nemohl mít 4 velké jednotky. NA bojiště se vlezou. A ano jezdec na baziliškovi je jednotkou tvrze na 90%, jen jsou dohady zda Elitní nebo řadová. Můj typ je řadová, ale z největší pravděpodobností je elitní.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
Asarin
Posts: 10
Joined: Sat Sep 13, 2014 10:58 am

Re: H7: Jednotky

Post by Asarin »

Dave_Jame wrote:Image
Nevidím jediný důvod proč by národ nemohl mít 4 velké jednotky. NA bojiště se vlezou. A ano jezdec na baziliškovi je jednotkou tvrze na 90%, jen jsou dohady zda Elitní nebo řadová. Můj typ je řadová, ale z největší pravděpodobností je elitní.


Tak pre teba to možno problém nieje ale ak by boli 4 veľké jednotky tak ja mám problém zo strategickým rozložením. Pretože si zober, že štartovacie políčka na rozloženie pri bežných mapkách sú 10x2 no a ty máš 4 veľké jednotky po 2x2 čiže potom ti ostane rozloženie 2x2 na 3 jednotky po 1 políčku
- a pokiaľ viem tak žiadny národ v HoMaM 5, 6 a aj doterajších v 7 nemá 4 veľké jednotky tak mi to príde divné, že zrazu ich niekomu dajú.
- jedine že štartovacie rozloženie bude mať Tvrz v homam VII 10x3 potom by to bolo v pohode pre mňa :)
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: H7: Jednotky

Post by Dave_Jame »

Asarin wrote:Tak pre teba to možno problém nieje ale ak by boli 4 veľké jednotky tak ja mám problém zo strategickým rozložením. Pretože si zober, že štartovacie políčka na rozloženie pri bežných mapkách sú 10x2 no a ty máš 4 veľké jednotky po 2x2 čiže potom ti ostane rozloženie 2x2 na 3 jednotky po 1 políčku
- a pokiaľ viem tak žiadny národ v HoMaM 5, 6 a aj doterajších v 7 nemá 4 veľké jednotky tak mi to príde divné, že zrazu ich niekomu dajú.
- jedine že štartovacie rozloženie bude mať Tvrz v homam VII 10x3 potom by to bolo v pohode pre mňa :)

Hlavní věci jsou, že nikdo neví jak velká bude Wyverna, a nikdo neříká že všechny armády musí mít stejné rozložení, právě naopak. Pokud by skřetům daly větší jednotky, bylo by to mnohem zajímavější
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
RRRick
Posts: 98
Joined: Wed Sep 24, 2014 8:03 am

Re: H7: Jednotky

Post by RRRick »

:o To už dostáváme novinky i o víkendu ?

Výběr jednotek je super, tak trochu mix Strongholdu a Fortress z H3, ale co je pro mě hlavní, je že mají oproti ostatním frakcím jen jednoho střelce, takže v tomhle ohledu spokojenost.

S designem je to asi horší. Modely sice vypadají dobře a nejsou tak přeplácené jak Nekroo, ale ta pouštní tématika mi k nim moc nejde. Zatím se ze 3 pokusů ani jednou netrefili do toho stylu, který bych u orků viděl nejradši, tak třeba příště ? :D Ale celkově jsem z těchhle screenu docela spokojenej, tak uvidíme jak to bude vypadat v oficiální verzi se všemi detaily.

Skillwheel zatím neřeším, je tam strašně málo schopností a pochybuju, že je tohle finální verze.

Asarin wrote:Tak pre teba to možno problém nieje ale ak by boli 4 veľké jednotky tak ja mám problém zo strategickým rozložením. Pretože si zober, že štartovacie políčka na rozloženie pri bežných mapkách sú 10x2 no a ty máš 4 veľké jednotky po 2x2 čiže potom ti ostane rozloženie 2x2 na 3 jednotky po 1 políčku
- a pokiaľ viem tak žiadny národ v HoMaM 5, 6 a aj doterajších v 7 nemá 4 veľké jednotky tak mi to príde divné, že zrazu ich niekomu dajú.
- jedine že štartovacie rozloženie bude mať Tvrz v homam VII 10x3 potom by to bolo v pohode pre mňa :)


Pokud si správně pamatuju, tak v šestkách měli Nekráci jen 2 velké jednotky a Peklo jich mělo 4 (psi, juggerntauti, breeders a pit lordi) takže 3 velké jednotky na frakci nejsou žádné pravidlo. Jediná hra kde to tak fungovalo byly 5ky a byla to chyba. Čím víc rozdílu mezi jednotlivými frakcemi, tím líp :)
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: H7: Jednotky

Post by Dave_Jame »

RRRick wrote::o To už dostáváme novinky i o víkendu ?

Výběr jednotek je super, tak trochu mix Strongholdu a Fortress z H3, ale co je pro mě hlavní, je že mají oproti ostatním frakcím jen jednoho střelce, takže v tomhle ohledu spokojenost.

S designem je to asi horší. Modely sice vypadají dobře a nejsou tak přeplácené jak Nekroo, ale ta pouštní tématika mi k nim moc nejde. Zatím se ze 3 pokusů ani jednou netrefili do toho stylu, který bych u orků viděl nejradši, tak třeba příště ? :D Ale celkově jsem z těchhle screenu docela spokojenej, tak uvidíme jak to bude vypadat v oficiální verzi se všemi detaily.


Ony to nejsou tak novinky jak prosáklé informace, které ještě venku být neměli.. tipuju do 1. 4.

Ale hodně by zajímalo co jsou dle tebe ideální skřeti. Mongolské, Aztécké, ani Pouštní zpracování ti nesedlo, a přitom mě osobně nadchli všechny a Tvrz beru za jeden z nejlepších národů co Ubi udělal :-D.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Post Reply