Kompetitivní H7?

Obecně k sedmému pokračování Might & Magic: Heroes od Limbic Entertainment.
Post Reply
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Kompetitivní H7?

Post by Lucas Gryf »

Na streamu padlo, že by MMH7 mohlo být kompetitivní, a tohle by mohlo být zajímavé, nejlépe kdyby Ubisoft pořádal nějaké turnaje. Ale co pro českou komunitu, chcete vytvořit ligu, jako tady byla s H6?
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Kompetitivní H7?

Post by Lucas Gryf »

Liga Heroes 6, turnaje v pavouku a podobně, bohužel se to moc neuchytlo..
User avatar
antalyan
Posts: 404
Joined: Sun Apr 13, 2014 10:15 am

Re: Kompetitivní H7?

Post by antalyan »

Lucas Gryf wrote:Liga Heroes 6, turnaje v pavouku a podobně, bohužel se to moc neuchytlo..


Stejně jako samotná šestka...

Díky za info :D .
User avatar
LordGraa
Posts: 84
Joined: Wed Jan 28, 2015 10:05 am
Location: Praha
Contact:

Re: Kompetitivní H7?

Post by LordGraa »

Ligu jedině, až budou pořádné mody od fanoušků, jako na H3/H4 a pak to bude mít smysl. Ale uvidíme, co vyleze z Ubisoftů :roll:
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic
https://www.worldofheroes.cz
Stíny nad Ashanem
https://wpu.worldofheroes.cz/tsoa.html
Post Reply