Kompetitivní H7?
- Lucas Gryf
- Posts: 590
- Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am
Kompetitivní H7?
Na streamu padlo, že by MMH7 mohlo být kompetitivní, a tohle by mohlo být zajímavé, nejlépe kdyby Ubisoft pořádal nějaké turnaje. Ale co pro českou komunitu, chcete vytvořit ligu, jako tady byla s H6?
- Lucas Gryf
- Posts: 590
- Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am
Re: Kompetitivní H7?
Liga Heroes 6, turnaje v pavouku a podobně, bohužel se to moc neuchytlo..
Re: Kompetitivní H7?
Lucas Gryf wrote:Liga Heroes 6, turnaje v pavouku a podobně, bohužel se to moc neuchytlo..
Stejně jako samotná šestka...
Díky za info
Re: Kompetitivní H7?
Ligu jedině, až budou pořádné mody od fanoušků, jako na H3/H4 a pak to bude mít smysl. Ale uvidíme, co vyleze z Ubisoftů 
Česká fanstránka herní série Heroes of Might and Magic
https://www.worldofheroes.cz
Stíny nad Ashanem
https://wpu.worldofheroes.cz/tsoa.html
https://www.worldofheroes.cz
Stíny nad Ashanem
https://wpu.worldofheroes.cz/tsoa.html