Rozlišení MMH7

Obecně k sedmému pokračování Might & Magic: Heroes od Limbic Entertainment.
Post Reply
ivanh7
Posts: 1
Joined: Wed Sep 23, 2015 4:39 pm

Rozlišení MMH7

Post by ivanh7 »

Zdravím,
zajímala by mě jedna věc ohledně rožlišení MMH7.
Myslíte, že bude možné hrát na 2 monitorech MMH7? Každý monitor bude mít rozlišení 1920*1080. Je vůbec tedy takto reálné vykreslení 3840*1080?
Díky za reakce.
Post Reply