HW nároky - Přehled

Obecně k sedmému pokračování Might & Magic: Heroes od Limbic Entertainment.
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

HW nároky - Přehled

Post by Dave_Jame »

Operační systém:
Windows 7 - SP1 nebo Windows 8/81 (32/64 bit)
Windows 10 není oficiálně podporován, a tvůrci varují že hra na něm nemusí jet, i když z jejich zkušeností funguje)

Procesor:
Min: Intel Core i5 660 3,3Gh nebo AMD Phantom II X4 955 @ 3,2Gh
Doporučené: Intel Core i5 2400 @ 3,1 Gh nebo AMD FX-6100 @ 3,3Gh

RAM:
4GB (Doporučeno 6Gb)

Místo: 10Gb oficiálně, Reálně počítejte 20GB, plus prostor pro Uplay

Grafické karty:
WBA
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
antalyan
Posts: 404
Joined: Sun Apr 13, 2014 10:15 am

Re: HW nároky - Přehled

Post by antalyan »

Procesor by teoreticky měl stačil i horší (s méně GHz), ptal jsem se Limbic teamu během pátečního streamu.
Malcolm
Posts: 5
Joined: Wed Sep 02, 2015 9:59 pm

Re: HW nároky - Přehled

Post by Malcolm »

Ja mám procesor dvoujadrak Intel 2,8Ghz myslite ze by to rozjelo??:-D procesor je snad v pohode ale.grafika a ramky už jsou historie 2GB ramek a 512MB grafika :D holt si musim kvuki heroesům pořídit novy pc. Heroes 6 ty jsem rozjel
User avatar
antalyan
Posts: 404
Joined: Sun Apr 13, 2014 10:15 am

Re: HW nároky - Přehled

Post by antalyan »

Řkel bych že díky 2Gb bys mohl mít dost problém.

2.8 GHz by mělo být v pohodě.
Elderos
Posts: 2
Joined: Mon Sep 07, 2015 10:44 am

Re: HW nároky - Přehled

Post by Elderos »

Já jsem rozjel druhou betu i na úsporném intel core i3. Tak snad to bude na ostrou verzi stačit :D
Malcolm
Posts: 5
Joined: Wed Sep 02, 2015 9:59 pm

Re: HW nároky - Přehled

Post by Malcolm »

Uvidíme nejdřív to stáhnu přes torrenta na zkoušku a pak si to když tak koupím když to rozběhnu :D já mám 2GB ramky a grafiku 512MB ATI Radeon HD 4670 :D
Malcolm
Posts: 5
Joined: Wed Sep 02, 2015 9:59 pm

Re: HW nároky - Přehled

Post by Malcolm »

Tak vyzkoušeno a funguje jedeto hrál jsem Betu. Nejnižší detaily a rozlišení a ješte jsem vypnul zvuky a šlo to celkem rychle i na 2GB ramek :D což je úspěch rozjet to na 6 let starým pc. A to mam podotýkám intel pentium dual core 2,8Ghz 2GB Ram a grAfiku Ati radeon Hd 4670 512MB. :D :D ale i když jsem hrÁl betu tak super hra to je
Aldapo
Posts: 4
Joined: Fri Nov 30, 2012 1:00 pm

Re: HW nároky - Přehled

Post by Aldapo »

Fakt jsou to cenzored. Notes Win10 6GB RAM a když chci instalovat, tk se nic nestane. Prostě cenzored, vydat hru co nejede ofiko bezduvodně na win10. S Betou jsem problem neměl.
Koviii1994
Posts: 4
Joined: Fri Oct 09, 2015 7:01 am

Re: HW nároky - Přehled

Post by Koviii1994 »

Mám Intel core i7 2,67 ghz,ram 8gb a grafickou kartu AMD RADEON HD 5800 pri spusteni se po chvilce objevi program heroes 7 prestla pracovat kde by mohl byt problem? predme dekuji za odpoved.
Ximi
Posts: 1
Joined: Fri Oct 09, 2015 2:15 pm

Re: HW nároky - Přehled

Post by Ximi »

Zdravím mám Win7 32-bit SP1, Intel Core i3 M330 2,13 GHz, 3 GB RAM a 512 grafiku.
Myslíte že mi Heroes VII pojede? betu jsem spustil ale do samotné hry(mapy) jsem se nedostal.
Předem díky za odpověď. Ximi
Elderos
Posts: 2
Joined: Mon Sep 07, 2015 10:44 am

Re: HW nároky - Přehled

Post by Elderos »

Ximi wrote:Zdravím mám Win7 32-bit SP1, Intel Core i3 M330 2,13 GHz, 3 GB RAM a 512 grafiku.
Myslíte že mi Heroes VII pojede? betu jsem spustil ale do samotné hry(mapy) jsem se nedostal.
Předem díky za odpověď. Ximi

Zdravím, procesor by mohl teoreticky stačit (sám vlastním ještě slabší řadu a hra mi jede :D) Jen bude-li stačit množství paměti RAM a grafiky. To je příliš nízké (viz offic hw nároky). Nejspíš to půjde spustit , ale tak na nejnižší detaily.
Malcolm
Posts: 5
Joined: Wed Sep 02, 2015 9:59 pm

Re: HW nároky - Přehled

Post by Malcolm »

Teoreticky by ti to melo jit ja to rozjel na dvoujadrak 2,8Ghz 2GB Ram s grafickou kartou 512MB úplně nejnižší detaily a rozlišení a ješte jsem vypnul zvuky, sice nacitani bylo zdlouhavý ale pak ve hře to celkem rychle jelo. Ale hral jsem pouze Beta verzi ale asi i plná hra měla šlapat zkus to a uvidiš
User avatar
antalyan
Posts: 404
Joined: Sun Apr 13, 2014 10:15 am

Re: HW nároky - Přehled

Post by antalyan »

Ximi wrote:Zdravím mám Win7 32-bit SP1, Intel Core i3 M330 2,13 GHz, 3 GB RAM a 512 grafiku.
Myslíte že mi Heroes VII pojede? betu jsem spustil ale do samotné hry(mapy) jsem se nedostal.
Předem díky za odpověď. Ximi


Řekl bych ale, že na slušný herní zážitek si musíš koupit lepší počítač.
ptesina
Posts: 1
Joined: Sun Oct 11, 2015 8:06 am

Re: HW nároky - Přehled

Post by ptesina »

Ahoj,

tak jak jsem pochopil, tak na win 10, když chci hrát online, tudíž s aktualizací tak mam smůlu, protože přestane pracovat. To mam vyzkoušeno. :-( Jinak mohu hrát pouze offline a to je těch cca 6 map a kampaň? No na to že mam originálku zakoupenou v CD podobě...tak to je dost naprd. Ale je to snad otázka času a snad udělají nějaký patch, aby to fungovalo. Jsem z tohoto problému docela zklamaný :-(
User avatar
antalyan
Posts: 404
Joined: Sun Apr 13, 2014 10:15 am

Re: HW nároky - Přehled

Post by antalyan »

ptesina wrote:Ahoj,

tak jak jsem pochopil, tak na win 10, když chci hrát online, tudíž s aktualizací tak mam smůlu, protože přestane pracovat. To mam vyzkoušeno. :-( Jinak mohu hrát pouze offline a to je těch cca 6 map a kampaň? No na to že mam originálku zakoupenou v CD podobě...tak to je dost naprd. Ale je to snad otázka času a snad udělají nějaký patch, aby to fungovalo. Jsem z tohoto problému docela zklamaný :-(


Určitě to v nějakém patchi spraví, toho se neboj, jen ta hra prostě byla vydána nedodělaná tak než bude hratelná to pár měsíců zabere.
Co se týče offline obsahu, v jednom z patchů budou přidány DLC zdarma obsahující dvě dosud nevydané kampaně ze čtyřky jako pocta k výročí, samozřejmě předělané do sedmičky, více informací na oficiálním mmh7 webu.
Post Reply