Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

Tvrz - mise 3

Nomádi Sahaarské pouště

Tvrz - mise 3

Příspěvekod Lucas Gryf » ned říj 18, 2015 4:32 pm

Zdravíčko ke krásnému nedělnímu dni, kdy jsem se samozřejmě nasral kvůli Heroesům. Pokud jste ještě nehráli třetí misi, zavřít.
U města Azylu, které jsem musel zničit, stála hrdinka. Jelikož město bylo bezbranné, zaútočil jsem přímo na něj, protože jsem si myslel, že se tím automaticky eliminuje i hrdina, čímž jsem se mýlil. Město padlo a Reem, má hrdinka, odjela, zanechala zničený most a tedy nepřístupný ostrůvek, kde ale počítač zůstal a živořil tam, to jsem ale ignoroval, neb jsem si myslel, že cíl bude zabít čaroděje. Po zabití (nemohu si vzpomenout na jméno, tak budeme používat krycí oznčení Aslan - rakšasa, hrdina Akademie) Aslana jsem čekal asi dva týdny, nic. Pro ty, co jste již misi dohráli, bylo něco po zabití Aslana, nebo je pro mne mise nedohratelná, protože Azyl je stále na mapě - nicméně v izolaci? Děkuji.
PS: Píšu moc zdlouhavě.
Uživatelský avatar
Lucas Gryf
 
Příspěvky: 590
Registrován: ned říj 30, 2011 9:03 am

Re: Tvrz - mise 3

Příspěvekod Dave_Jame » pon říj 19, 2015 1:35 pm

Mise je nastavená tak, že ji lze ukončit jen zničením VŠECH nepřátelských hrdinů. Ať mají hrad/armádu a nebo ne.
Bonusový fakt (platil pro verzi 1.1 kdy jsem to tažení hrál), Jakékoliv zkušenosti, bonusy a hodnoty které dáš Imany se nepřenášejí do poslední mapy. Imany začne s tím s čím po druhé mapě skončila.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Uživatelský avatar
Dave_Jame
Redaktor
 
Příspěvky: 1299
Registrován: ned lis 05, 2006 11:28 am


Zpět na Tvrz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron