Heroes fórum

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic

Přejít na obsah

V důsledku nepřízně

„Život je změna, chaos, hnus a utrpení. Smrt je klid, řád a nekončící krása."

V důsledku nepřízně

Příspěvekod innalover13 » ned pro 11, 2016 7:39 pm

Zdravím,
mám takový menší problém, chtěla bych se zeptat, jestli by mi mohl někdo pomoci...
Nastartovala jsem si kampaň V důsledku nepřízně. Všechno klape, ale když se dostanu znovu na pevninu, chci porazit Inkvizitora, ale hrozba je vždy smrtící. Několikrát jsem i přes to zkoušela zaútočit, ale pokaždé mne porazí. Mám jen jeden hrad, tři jednotky a nikam dál v mapě nemůžu. Když jen čekám a dokupuju armádu, Inkvizitor dělá v podstatě to stejné...
Docela mně to žere, chtěla bych se posunout dál :/
Díky moc za odpovědi! :)
innalover13
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 11, 2016 7:32 pm

Re: V důsledku nepřízně

Příspěvekod antalyan » pon pro 12, 2016 6:21 pm

Ahoj,
nejjednodušší by byla asi rada "sniž si obtížnost mapy".
Jinak na této mapě je důležité postupovat rychle vpřed, respektive nečekat příliš dlouho nečekat a nevynechávat tahy na získání jednotek, protože jak píšeš, soupeř dělá to samé.
Jako vždy jsou částečně klíčem skilly, přes nekromancii a Anastáiiny magické dovednosti (účinná může být proti azylu třeba hromadná agónie či vysátí života) bys to mohla zvládnout, i zbraně dynastie jsou zvláště později dost nápomocné. Nevím, jestli si to úplně pamatuji, ale měl jsem pocit, že inkvizitor občas vyjíždí z hradu, takže toho můžeš využít a v tu chvíli tam vpadnout.
Pravděpodobně jsi navštívila masové hroby pro bonusové jednotky?
Uživatelský avatar
antalyan
 
Příspěvky: 404
Registrován: ned dub 13, 2014 10:15 am

Re: V důsledku nepřízně

Příspěvekod innalover13 » sob pro 17, 2016 9:52 pm

antalyan píše:Ahoj,
nejjednodušší by byla asi rada "sniž si obtížnost mapy".
Jinak na této mapě je důležité postupovat rychle vpřed, respektive nečekat příliš dlouho nečekat a nevynechávat tahy na získání jednotek, protože jak píšeš, soupeř dělá to samé.
Jako vždy jsou částečně klíčem skilly, přes nekromancii a Anastáiiny magické dovednosti (účinná může být proti azylu třeba hromadná agónie či vysátí života) bys to mohla zvládnout, i zbraně dynastie jsou zvláště později dost nápomocné. Nevím, jestli si to úplně pamatuji, ale měl jsem pocit, že inkvizitor občas vyjíždí z hradu, takže toho můžeš využít a v tu chvíli tam vpadnout.
Pravděpodobně jsi navštívila masové hroby pro bonusové jednotky?


povedlo se! :) jen jsem si obsadila hrad, posbírala jednotky a šla rovnou tam... moc děkuju! :)
innalover13
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 11, 2016 7:32 pm


Zpět na Nekropole

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron