je to proste super

Vše co se jinam nevešlo ;)
gunsenroses
Posts: 10
Joined: Mon Apr 09, 2007 8:23 am
Location: SK - Nitra

Post by gunsenroses »

pozeral som na stránke obkeci o postavach v homam1
prosim vysvetli mi niekto:
aký je rozdiel medzi útokom a škodami??
a na čo sluzi a aký ma vyznam energia ?
User avatar
klaymen
Posts: 523
Joined: Wed Jan 04, 2006 3:57 pm
Location: Elona
Contact:

Post by klaymen »

utok = attack - pri utoku sa porovnava attack utocnika a defense obrancu- Ked je attack vacsi ako defense tak da utocnik damage (skody) o [rozdiel medzi attk a dfns]*10% vyssie a ak je zasa utok mensi, tak da skody o 5% za kazdy bod rozdielu nizsie.
skody sa teda upravuju podla attack a defense skillu, kebyze mas napr. manual z Heroes 2 tak tam to mas pekne vypisane (v Heroes 3 sa zmenili rozdiely z +10%/-5% na +5%/-2,5% a teda oslabili bojujucich hrdinov, ale to uz je iny pribeh)
Vysledne skody sa odratavaju od energie (HP), teda zdravia
Vo februári (únor) som oslávil.....10 rokov hrania Heroes 2

Kto chváli Heroes 5, nemá žiadnu úctu k práci NWC.

<img src="http://kat.heroes-centrum.com/hoc.jpg">
gunsenroses
Posts: 10
Joined: Mon Apr 09, 2007 8:23 am
Location: SK - Nitra

Post by gunsenroses »

presiel niekto z Vas druhe scenario v kamapani HoMaM 1 ??
zda sa mi to neprijemne tazkeeeeee :cry:
Post Reply