Page 8 of 8

Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?

Posted: Sat Aug 03, 2013 10:56 pm
by Grawl
Zehir wrote:Jak myslíš Coachi, já si stejně u elfů magii nedávám, mě stačí mít jen přirozené štěstí a plno dalších bezva věcí. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale na přirozené štěstí potřebuješ light

Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?

Posted: Sat Aug 10, 2013 10:07 pm
by Grawl
Zehir wrote:Já si taky myslím, že lepší nálet je s Královským gryfem, zaměří se na jednu jednotku a zničí ji. Taky narozdíl od Bojového gryfa ten nálet mohu provozovat téměř do nekonečna, to se hodí, když má nad tebou nepřítel navrh: pošleš si gryfy pryč, a zatím sešleš nějaká dobrá kouzla, zejména destruktivní a klidně i armagedon, protože gryf je pryč.

Armageddon u azylu? To nemyslíš vážně.
1)Azylu v věži destrukce nepadá
2) Azyl má neskutečně slabý sp a knowledge