jakubcha wrote:Dave_Jame wrote:Protože Ubáči jsou skoupí na informace.. chtějí to hráčům dávkovat postupně.. i beta má začít cca 2 měsíce před vydáním.. není divu že je hodně lidí ohledně data vydání skeptických
Já se ještě chci zeptat bude třeba být nonstop online jako např.:u StarCraftu II...?A na tu BETA verzi budete mít nějaký odkaz na stažení?Až teda bude...
Online status:
Ubisoft změnil svou politiku a jejich DRM nebude na všech hrách, případě bude v omezen podobě, je tedy možné že nakonec nebudeme muset být pořád Online
Otevřená beta
Otom kdy, zda vůbec a případně jakým způsobem bude beta probíhat zatím nic nevíme.
až budeme vědět víc, určitě vás informujeme

