Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by Dave_Jame »

jakubcha wrote:
Dave_Jame wrote:Protože Ubáči jsou skoupí na informace.. chtějí to hráčům dávkovat postupně.. i beta má začít cca 2 měsíce před vydáním.. není divu že je hodně lidí ohledně data vydání skeptických


Já se ještě chci zeptat bude třeba být nonstop online jako např.:u StarCraftu II...?A na tu BETA verzi budete mít nějaký odkaz na stažení?Až teda bude... :)


Online status:
Ubisoft změnil svou politiku a jejich DRM nebude na všech hrách, případě bude v omezen podobě, je tedy možné že nakonec nebudeme muset být pořád Online

Otevřená beta
Otom kdy, zda vůbec a případně jakým způsobem bude beta probíhat zatím nic nevíme.
až budeme vědět víc, určitě vás informujeme
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by jakubcha »

A ještě 1 poslední dotaz...kdy by měla být oznámena poslední rasa?
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by GoodMan »

jakubcha wrote:A ještě 1 poslední dotaz...kdy by měla být oznámena poslední rasa?

V červnu (pokud chceš vědět proč tak pozdě, koukni do Q&A nebo projdi fórum).
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by jakubcha »

GoodMan wrote:
jakubcha wrote:A ještě 1 poslední dotaz...kdy by měla být oznámena poslední rasa?

V červnu


Ale vydání hry bylo oznámen na březen, duben tak jak to?
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by GoodMan »

jakubcha wrote:
GoodMan wrote:
jakubcha wrote:A ještě 1 poslední dotaz...kdy by měla být oznámena poslední rasa?

V červnu


Ale vydání hry bylo oznámen na březen, duben tak jak to?

Á, jen jsem chtěl být trochu sarkastický...
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by GoodMan »

MINOTAUR wrote:Aj tí kyklopovia sa mi dosť podobajú na tých z Dark Messiah.
P.S.: ked bude v H6 vidno Kha-Beletha tak dúfam že bude vyzerať ako v Dark Messiah lebo tam bol bombový.

No, Kha-Beleth tam bude, ale podle obrázku, co jsem já viděl, bude vypadat trochu jinak (minimálně masku má trochu poupravenou). Děj šestky je čas vzestupu Kha-Beletha.
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by MINOTAUR »

A nemohol by si tu dať ten obrázok , lebo ja tiež hladám ale neviem nikde nájsť.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by GoodMan »

MINOTAUR wrote:A nemohol by si tu dať ten obrázok , lebo ja tiež hladám ale neviem nikde nájsť.

http://www.h6.acidcave.net/images/units ... beleth.png
Alespoň tak je podle té stránky. Takže je možné, že je to vzhled z DM.
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by GoodMan »

Na stránkách H-C jsou další dvě postavy z H6. Kraal, učitel a přítel Sandora, a Sandorovo matka - Elisabeth
http://img835.imageshack.us/img835/4421/kraal.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/8860/elisabethi.jpg
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by GoodMan »

http://www.youtube.com/watch?v=BcT_70mXqaw
Zde video o Pevnosti, skřetech (je vážně zajímavé).
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by GoodMan »

Jinak, dnes byli také na http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/home/ odkazy na koncepty dalších jednotek Pevnosti, jenž budou postupně ukázány?
Screenshot of the Day!
1/17/2011 10:34:00 AM
Discover our new daily update: Screenshot of the Day!

Stronghold Warrior concept arts
1/19/2011 10:38:00 AM
Here is another Elite creature from the Stronghold faction.

Stronghold Dreamwalker concept arts
1/21/2011 10:41:00 AM
Here is the 3rd and last Elite creature from the Stronghold faction.
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
Mrakoplas
Posts: 199
Joined: Tue Aug 29, 2006 11:59 am
Location: Trnava

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by Mrakoplas »

Nechapem zmysel tej zdrzovacky hlavne ze v tom vydeu su vseci vydiet :D
Je jedno kde prave ste vzdy sa najde nejaky.....
Magor
naruto34721
Posts: 90
Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by naruto34721 »

ta pavouci zenska u nekropole je fakt dobrá a ani sa necudujem ze je najsilnejsia lebo sak asha je v znameni pavuka nie ?:.. (opravte ma ak som sa... )
dombrovskp
Posts: 30
Joined: Sun Jun 28, 2009 3:24 pm

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by dombrovskp »

naruto34721 wrote:ta pavouci zenska u nekropole je fakt dobrá a ani sa necudujem ze je najsilnejsia lebo sak asha je v znameni pavuka nie ?:.. (opravte ma ak som sa... )



Ano je, jestli jsi hrál kampaň v Heroees 5 ToE tak v te kampani za skřety říkala ta šamanka (nevím jak se jmenuje) říkala že viděla znamení, byl to pavouk a poté potkala arantira čili nekromanta a potom mluvila o tom znamení pavouka, že nelhalo.. tak nějak když tak opravte:-D
User avatar
gemball
Posts: 76
Joined: Tue Feb 01, 2011 7:18 pm

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Post by gemball »

Osobně se mi líbí prakticky všechny jednotky které budou v Might & Magic: Heroes VI ale nejvíce ze všech tenhle Griff a i jeho vylepšená podoba Imperial Griffin je stejně úchvatná a oboje jsou jako vystřihnuté obrázky z bájí a mýtů.
Griffin
Imperial Griffin

Jinak mrkněte na tohohle modrého dráčka co má být ve hře ten se mě osobně taky hodně líbí :-)
Dragon
ImageImage

"Schovej se, poslouchej, sleduj, uč se. A když přijde ten správný čas, zaútoč ze stínů!"
Post Reply