Page 8 of 12

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sat Jan 08, 2011 3:08 pm
by Dave_Jame
jakubcha wrote:
Dave_Jame wrote:Protože Ubáči jsou skoupí na informace.. chtějí to hráčům dávkovat postupně.. i beta má začít cca 2 měsíce před vydáním.. není divu že je hodně lidí ohledně data vydání skeptických


Já se ještě chci zeptat bude třeba být nonstop online jako např.:u StarCraftu II...?A na tu BETA verzi budete mít nějaký odkaz na stažení?Až teda bude... :)


Online status:
Ubisoft změnil svou politiku a jejich DRM nebude na všech hrách, případě bude v omezen podobě, je tedy možné že nakonec nebudeme muset být pořád Online

Otevřená beta
Otom kdy, zda vůbec a případně jakým způsobem bude beta probíhat zatím nic nevíme.
až budeme vědět víc, určitě vás informujeme

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sat Jan 08, 2011 3:13 pm
by jakubcha
A ještě 1 poslední dotaz...kdy by měla být oznámena poslední rasa?

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sat Jan 08, 2011 3:18 pm
by GoodMan
jakubcha wrote:A ještě 1 poslední dotaz...kdy by měla být oznámena poslední rasa?

V červnu (pokud chceš vědět proč tak pozdě, koukni do Q&A nebo projdi fórum).

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sat Jan 08, 2011 3:21 pm
by jakubcha
GoodMan wrote:
jakubcha wrote:A ještě 1 poslední dotaz...kdy by měla být oznámena poslední rasa?

V červnu


Ale vydání hry bylo oznámen na březen, duben tak jak to?

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sat Jan 08, 2011 3:35 pm
by GoodMan
jakubcha wrote:
GoodMan wrote:
jakubcha wrote:A ještě 1 poslední dotaz...kdy by měla být oznámena poslední rasa?

V červnu


Ale vydání hry bylo oznámen na březen, duben tak jak to?

Á, jen jsem chtěl být trochu sarkastický...

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sat Jan 08, 2011 3:52 pm
by GoodMan
MINOTAUR wrote:Aj tí kyklopovia sa mi dosť podobajú na tých z Dark Messiah.
P.S.: ked bude v H6 vidno Kha-Beletha tak dúfam že bude vyzerať ako v Dark Messiah lebo tam bol bombový.

No, Kha-Beleth tam bude, ale podle obrázku, co jsem já viděl, bude vypadat trochu jinak (minimálně masku má trochu poupravenou). Děj šestky je čas vzestupu Kha-Beletha.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Mon Jan 10, 2011 4:14 pm
by MINOTAUR
A nemohol by si tu dať ten obrázok , lebo ja tiež hladám ale neviem nikde nájsť.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Mon Jan 10, 2011 8:45 pm
by GoodMan
MINOTAUR wrote:A nemohol by si tu dať ten obrázok , lebo ja tiež hladám ale neviem nikde nájsť.

http://www.h6.acidcave.net/images/units ... beleth.png
Alespoň tak je podle té stránky. Takže je možné, že je to vzhled z DM.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Jan 13, 2011 1:46 pm
by GoodMan
Na stránkách H-C jsou další dvě postavy z H6. Kraal, učitel a přítel Sandora, a Sandorovo matka - Elisabeth
http://img835.imageshack.us/img835/4421/kraal.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/8860/elisabethi.jpg

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Jan 13, 2011 1:51 pm
by GoodMan
http://www.youtube.com/watch?v=BcT_70mXqaw
Zde video o Pevnosti, skřetech (je vážně zajímavé).

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Jan 13, 2011 2:14 pm
by GoodMan
Jinak, dnes byli také na http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/home/ odkazy na koncepty dalších jednotek Pevnosti, jenž budou postupně ukázány?
Screenshot of the Day!
1/17/2011 10:34:00 AM
Discover our new daily update: Screenshot of the Day!

Stronghold Warrior concept arts
1/19/2011 10:38:00 AM
Here is another Elite creature from the Stronghold faction.

Stronghold Dreamwalker concept arts
1/21/2011 10:41:00 AM
Here is the 3rd and last Elite creature from the Stronghold faction.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Jan 13, 2011 2:33 pm
by Mrakoplas
Nechapem zmysel tej zdrzovacky hlavne ze v tom vydeu su vseci vydiet :D

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Jan 27, 2011 8:56 pm
by naruto34721
ta pavouci zenska u nekropole je fakt dobrá a ani sa necudujem ze je najsilnejsia lebo sak asha je v znameni pavuka nie ?:.. (opravte ma ak som sa... )

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Thu Jan 27, 2011 9:44 pm
by dombrovskp
naruto34721 wrote:ta pavouci zenska u nekropole je fakt dobrá a ani sa necudujem ze je najsilnejsia lebo sak asha je v znameni pavuka nie ?:.. (opravte ma ak som sa... )



Ano je, jestli jsi hrál kampaň v Heroees 5 ToE tak v te kampani za skřety říkala ta šamanka (nevím jak se jmenuje) říkala že viděla znamení, byl to pavouk a poté potkala arantira čili nekromanta a potom mluvila o tom znamení pavouka, že nelhalo.. tak nějak když tak opravte:-D

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Tue Feb 01, 2011 8:33 pm
by gemball
Osobně se mi líbí prakticky všechny jednotky které budou v Might & Magic: Heroes VI ale nejvíce ze všech tenhle Griff a i jeho vylepšená podoba Imperial Griffin je stejně úchvatná a oboje jsou jako vystřihnuté obrázky z bájí a mýtů.
Griffin
Imperial Griffin

Jinak mrkněte na tohohle modrého dráčka co má být ve hře ten se mě osobně taky hodně líbí :-)
Dragon