Page 8 of 8
Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.
Posted: Sun Jul 15, 2012 11:59 pm
by Majklski
Momentálně mám Uplay funkční. Jsem zvědav, jak dlouho to vydrží.
Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.
Posted: Mon Jul 16, 2012 10:52 am
by Ondra8923
Dave_Jame když jsem poprvé psal, že mi nejde vytvářet hrdiny, tak jsi řekl, že to je bug a nyní už nahláenej. Chtěl bych se zeptat jak jsi to s tím nahlášením myslel. To jako, že já jsem to nahlásil zde nebo ty jsi to ještě nahlásil jinde?
Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.
Posted: Mon Jul 16, 2012 3:21 pm
by Dave_Jame
Nahlásil jsem to ještě na Heroes Community. s tama se to už k Insidrům a tvůrcům dostane.. můžeš ještě nahlásit na Offic foru.. tam osobně nechodím.
Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.
Posted: Mon Jul 16, 2012 3:48 pm
by Ondra8923
Před několika dny jsem to nahlásil ubisoftu, ale zatím neodpověděli. O víkendu zřejmě nejsou k zastižení a taky toho mají víc...
Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.
Posted: Sat Jul 21, 2012 2:27 pm
by ledopad
Tak nevím, ale po nejnovějším patchi mě holt stále fascinuje, když například takový kerberos útočí s předpokládanými ztrátami 3 - 7 jednotek a SE ŠTĚSTÍM jich vezme 5. Nezbývá než se zeptat, kde udělali soudruzi z NDR opět chybu...
Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.
Posted: Sat Jul 21, 2012 3:05 pm
by Dave_Jame
Tak se naučíme počítat ano...
Modifikátor štěstí v Heroes VI Dává kolik bonus ke zranění...
...
...
ano správně mmodifikátor štěstí násobí způsobené zranění číslem 1,5.
Takže kerberos který má 3-7 standardního zranění má rozmezí se štěstím 4,5-10,5. Pokud se nepletu.. a to opravdu doufá že ne, číslice 5 se v množině čísel mezi 4,5 a 10,5 nachází.
Soudruzi z NDR (kupodivu skoro přesně po Limbic jsou němci) zatím nemuseli chybu udělat nikdy. Spíš pozorovatel se nenaučil nové mechanizmi.
Zkus si prvně udělat pár testů, a nezapomeň ze směrodatné není číslo které má jednotka u sebe vypsané v přehledu, ale to které se ti napíše v okénku při samotném útoku, protože do něj už je započítána patřičná rezistence jednotky.
Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.
Posted: Sun Jul 22, 2012 12:41 pm
by Ondra8923
Chtěl bych se zeptat, s jakou pravděpodobností se do hry vrátí ta možnost vytvářet vlastní hrdiny po tom, co to bylo nahlášeno při novém patchi nebo opravě a za jak dlouho to přibližně můžu očekávat

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.
Posted: Sun Jul 22, 2012 12:43 pm
by ledopad
Díval jsem se na to jako laik. Jakože za pomocí štěstí by jednotka mohla udeřit s mnohem větší razancí - nad rámec předpokládaných ztrát. Pro mě by to bylo třeba mnohem zajímavější.
Každopádně díky za vysvětlení. Je to, jak to je.
Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.
Posted: Thu Jul 26, 2012 8:18 pm
by Majklski
Koukám, že Uplay funguje zatím dál v pořádku. Hurá. Ovšem místo toho nastoupila další volovina.
Já si tu hru už snad nezahraju, jelikož mě vytáčí ta posrana ( s prominutím ) synchronizace uložených her s cloudem. Buď to nedokončí a nebo si mohu jít udělat kafe, jelikož to vždy vyleze o určitou část, pak to zas spadne a tak pořád dokola. Já nevím, Ubisoft to snad už dělá schválně !
Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.
Posted: Thu Jul 26, 2012 8:59 pm
by Dave_Jame
Já osobně doporučuju poslechnout rady jednoho Insidera
Vpravo nahoře vede jedno z tlačítek do nastavení, kde můžeš synchornizaci s Cloud vypnout. Pokud hraješ jen na svém PC vřele doporučuji. hra funguje bez problémů, savy se neztrácí a žádné čekání na spytlenou synchdonizaci.
Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.
Posted: Thu Jul 26, 2012 9:08 pm
by Majklski
Děkujiza informaci.

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.
Posted: Fri Aug 16, 2013 8:10 pm
by kiliroy
Sorry že oživuji téma, ale i po tolika patchích jsem našel dost závažný bug. Jde o zkratky, které si můžete nastavit abyste nemuseli pořád otvírat knihu kouzel. Je to celý nějaký špatný... a nejde jenom o to že jsou např. špatně popisky ale jsou tam bugy, které vám můžou hru zatraceně ulechčit. Třebe pokud si vezmete hůl příboje a do zkratek si dáte tu speciální schopnost vyvolání vlny, tak vám ta schopnost (funkční) zůstane i po změně zbraně dynastie.
Jako jeden příklad za všechny přidám obrázek, kde se mi podařilo bez problémů použít časový zámek dvakrát v jedné hře (hned za sebou), přičemž je u něj navíc popisek božského zásahu.
http://www.2i.cz/5233c1eb38
Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.
Posted: Tue Aug 26, 2014 4:59 pm
by Will
Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.
Posted: Mon Sep 22, 2014 10:49 pm
by PetraBenesova
Prostě kouzlo k hov...
Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.
Posted: Tue Sep 23, 2014 6:58 am
by Bušák
Stejné je to koneckonců i se zmražením, pokud se nemýlím. Nebo mě třeba dostává, když dáte sentinela za jednotku chráněnou protekcí a on si od ní přesto převezme část zranění..
