Page 8 of 8

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Posted: Sun Jul 15, 2012 11:59 pm
by Majklski
Momentálně mám Uplay funkční. Jsem zvědav, jak dlouho to vydrží.

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Posted: Mon Jul 16, 2012 10:52 am
by Ondra8923
Dave_Jame když jsem poprvé psal, že mi nejde vytvářet hrdiny, tak jsi řekl, že to je bug a nyní už nahláenej. Chtěl bych se zeptat jak jsi to s tím nahlášením myslel. To jako, že já jsem to nahlásil zde nebo ty jsi to ještě nahlásil jinde?

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Posted: Mon Jul 16, 2012 3:21 pm
by Dave_Jame
Nahlásil jsem to ještě na Heroes Community. s tama se to už k Insidrům a tvůrcům dostane.. můžeš ještě nahlásit na Offic foru.. tam osobně nechodím.

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Posted: Mon Jul 16, 2012 3:48 pm
by Ondra8923
Před několika dny jsem to nahlásil ubisoftu, ale zatím neodpověděli. O víkendu zřejmě nejsou k zastižení a taky toho mají víc...

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Posted: Sat Jul 21, 2012 2:27 pm
by ledopad
Tak nevím, ale po nejnovějším patchi mě holt stále fascinuje, když například takový kerberos útočí s předpokládanými ztrátami 3 - 7 jednotek a SE ŠTĚSTÍM jich vezme 5. Nezbývá než se zeptat, kde udělali soudruzi z NDR opět chybu...

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Posted: Sat Jul 21, 2012 3:05 pm
by Dave_Jame
Tak se naučíme počítat ano...

Modifikátor štěstí v Heroes VI Dává kolik bonus ke zranění...
...
...
ano správně mmodifikátor štěstí násobí způsobené zranění číslem 1,5.

Takže kerberos který má 3-7 standardního zranění má rozmezí se štěstím 4,5-10,5. Pokud se nepletu.. a to opravdu doufá že ne, číslice 5 se v množině čísel mezi 4,5 a 10,5 nachází.

Soudruzi z NDR (kupodivu skoro přesně po Limbic jsou němci) zatím nemuseli chybu udělat nikdy. Spíš pozorovatel se nenaučil nové mechanizmi.

Zkus si prvně udělat pár testů, a nezapomeň ze směrodatné není číslo které má jednotka u sebe vypsané v přehledu, ale to které se ti napíše v okénku při samotném útoku, protože do něj už je započítána patřičná rezistence jednotky.

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Posted: Sun Jul 22, 2012 12:41 pm
by Ondra8923
Chtěl bych se zeptat, s jakou pravděpodobností se do hry vrátí ta možnost vytvářet vlastní hrdiny po tom, co to bylo nahlášeno při novém patchi nebo opravě a za jak dlouho to přibližně můžu očekávat :?:

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Posted: Sun Jul 22, 2012 12:43 pm
by ledopad
Díval jsem se na to jako laik. Jakože za pomocí štěstí by jednotka mohla udeřit s mnohem větší razancí - nad rámec předpokládaných ztrát. Pro mě by to bylo třeba mnohem zajímavější.
Každopádně díky za vysvětlení. Je to, jak to je.

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Posted: Thu Jul 26, 2012 8:18 pm
by Majklski
Koukám, že Uplay funguje zatím dál v pořádku. Hurá. Ovšem místo toho nastoupila další volovina.

Já si tu hru už snad nezahraju, jelikož mě vytáčí ta posrana ( s prominutím ) synchronizace uložených her s cloudem. Buď to nedokončí a nebo si mohu jít udělat kafe, jelikož to vždy vyleze o určitou část, pak to zas spadne a tak pořád dokola. Já nevím, Ubisoft to snad už dělá schválně !

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Posted: Thu Jul 26, 2012 8:59 pm
by Dave_Jame
Já osobně doporučuju poslechnout rady jednoho Insidera
Vpravo nahoře vede jedno z tlačítek do nastavení, kde můžeš synchornizaci s Cloud vypnout. Pokud hraješ jen na svém PC vřele doporučuji. hra funguje bez problémů, savy se neztrácí a žádné čekání na spytlenou synchdonizaci.

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Posted: Thu Jul 26, 2012 9:08 pm
by Majklski
Děkujiza informaci. :oops:

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Posted: Fri Aug 16, 2013 8:10 pm
by kiliroy
Sorry že oživuji téma, ale i po tolika patchích jsem našel dost závažný bug. Jde o zkratky, které si můžete nastavit abyste nemuseli pořád otvírat knihu kouzel. Je to celý nějaký špatný... a nejde jenom o to že jsou např. špatně popisky ale jsou tam bugy, které vám můžou hru zatraceně ulechčit. Třebe pokud si vezmete hůl příboje a do zkratek si dáte tu speciální schopnost vyvolání vlny, tak vám ta schopnost (funkční) zůstane i po změně zbraně dynastie.

Jako jeden příklad za všechny přidám obrázek, kde se mi podařilo bez problémů použít časový zámek dvakrát v jedné hře (hned za sebou), přičemž je u něj navíc popisek božského zásahu.

http://www.2i.cz/5233c1eb38

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Posted: Tue Aug 26, 2014 4:59 pm
by Will
No teda já ty bugy už nějak nevnímám,spíše si všímám takových těch silně nelogických věcí například nejlepší z nich je : Divoký gryf mě už sral tak sem si pořídil kouzlo co mu mělo svázat křídla (magie vzduchu sražení na zem či co) psalo to že lítací jednotka nebude moct lítat,řikám si jupí a hned jdu na gryfy..............hmm použiju kouzlo : Gryf se sice muže hýbat jenom dvě pole ale speciální ability kdy VZLÍTNE a udělá nálet umí pořád a pořád ji používá kouzlo nekouzlo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Posted: Mon Sep 22, 2014 10:49 pm
by PetraBenesova
Prostě kouzlo k hov...

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Posted: Tue Sep 23, 2014 6:58 am
by Bušák
Stejné je to koneckonců i se zmražením, pokud se nemýlím. Nebo mě třeba dostává, když dáte sentinela za jednotku chráněnou protekcí a on si od ní přesto převezme část zranění.. :D