Page 8 of 17

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 9:26 am
by Dave_Jame
Bohužel pro tebe bázlivý anděli, zaostává. Jste příliš zaslepení vírou ve svého pána a potřebou prosazovat jeho názory. A co hůř. Vaše znalosti jsou vázány na jedince. Nemáte a nedokážete pochopit výhody společného vědomí jako my. Naše knihovny neslouží k tomu, aby jsme si uchovali své znalosti, ale abychom jsme je mohli dávat dál těm kdo o ně mají zájem.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 10:31 am
by MINOTAUR
Ja slúžim jedine Urgashovi a nikomu inému a keď sa ukáže že ani Kha-Beleth už nestačí tak zvrhnem aj jeho xD. A na Sarah by som sa nespoliehal tá si už užíva niekde s Kirilom, ona to už má v paži čo sa deje xD. A nemyslite si že som ako Veyer že mám légie démonov, to sú len moja osobná ochranka kvôli dojmu 8) ja čerpám silu od Urgasha takže nikto sa mi nemôže rovnať a práve som sa rozhodol že by bolo načase trochu upraviť dizajn mesta anjelov :lol: :lol:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 11:37 am
by Nebiros
Dave práve si zranil mé city :D To je tvoj uhol pohladu ja to skorej berem ináč slabší než Kha-Beleth určite som to nepopieram ale ak naznačuješ že som na urovni Veyera tak to berem ako osobnúurážku :D

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 11:56 am
by MINOTAUR
Mal by si sa toho Veyera zbaviť konečne xD

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 12:01 pm
by Nebiros
MINOTAUR wrote:Mal by si sa toho Veyera zbaviť konečne xD


Taky si hovorím :D alebo lepšie budem ho mučiť vo volnom čase :D

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 12:05 pm
by MINOTAUR
xD. Inak je to trochu mimo no nemalo by to vadiť: Určite viete že vo svete je náboženstvo Jedizmus zo Star Wars, tak to si potom môžem aj ja založiť vlastné že "Chaotizmus" :lol: :lol: a spokojne možme uctievať Urgasha xDD

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 1:12 pm
by Lucas Gryf
Bušák wrote:Vy nevíte s kým máte tu čest ! :D Spousta Andělů zahynula v prastarých válkách, to je pravda, ale díky Urielovi tu máme legie nebesanů a důležitá věc: my máme stoupence všude (i v Sheogu - viz. Sarah). A naše moudrost nepokulhává za moudrostí Faceless, jelikož i my si stavíme knihovny, kde poutáme duše prastarých generálů, abychom pak mohli jejich vědění využít v náš prospěch. A to nejpodstatnější, na povrchu Ashanu - na světle jsme nejsilnější my ! Faceless žijí v temnotách a bludištích stínů a démoni v chaotických jeskyních sheogu, ale my my se na povrchu orientujeme nejlépe...


Možná že Vy se orientujete lépe na povrchu, ale když nějaká delegace Andělů vstoupí do Sheoghu ..
Já nejsem služebník Kha-Beletha, plním vůli Urgashovu, to je můj jediný vůdce, žádného jiného neznám!

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 6:00 pm
by kiliroy
Já to říkal. Už to začíná...

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 6:35 pm
by Lucas Gryf
A co začíná?

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 7:49 pm
by MINOTAUR
Lucas Gryf wrote:A co začíná?


Masakrovanie anjelov a iného odpadu, len to :lol: A to že si ukážkový príklad vernosti Urgasha ikeď si k peklu "prestúpil" xD

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 8:10 pm
by kiliroy
To že se hádáte. Estla a Nebiros ze začátku vypadali jako spojenci, ale už nejsou. Nemůžu se dočkat až se navzájem povraždíte. :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 8:13 pm
by Nebiros
kiliroy wrote:To že se hádáte. Estla a Nebiros ze začátku vypadali jako spojenci, ale už nejsou. Nemůžu se dočkat až se navzájem povraždíte. :twisted: :twisted: :twisted:


Ale my v podstate sme spojenci len sa nezhodneme na postupe a v dalších veciach :D ale jedno máme spoločone a na tom sa zhodneme a to zničenie demonov a ostatnych nehodných ras je tak Estlie? :)

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 8:19 pm
by MINOTAUR
Zničenie démonov :?: to čo má znamenať Nebiros !!!

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 8:25 pm
by kiliroy
A další. Tohle je snad můj sen :D.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 8:28 pm
by Nebiros
MINOTAUR wrote:Zničenie démonov :?: to čo má znamenať Nebiros !!!


Jezisy ja sa pomylil, anjelov som chcel napisať xD vazne už nesmám piť ked pišem :D a ja si rikal o čom to pišeš :D