Page 74 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Jun 14, 2011 7:14 pm
by HellFirr

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Jun 14, 2011 11:04 pm
by Dave_Jame
Je ještě někdo tak unešený ze Sirény jako já? Ty holky jsou prostě úžasné..

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Jun 15, 2011 10:25 am
by Montezuma3
Ou jééé, Phoenix v celé své kráse

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Jun 15, 2011 10:31 am
by Phoenix
Montezuma3 wrote:Ou jééé, Phoenix v celé své kráse


No nevím Phoenix má být ohnivý. :?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Jun 15, 2011 10:57 am
by Rejthis
Phoenix wrote:
Montezuma3 wrote:Ou jééé, Phoenix v celé své kráse


No nevím Phoenix má být ohnivý. :?


Záleží co si pod pojmem ohen nebo spíš možna jakou ohnivou barvu budou mít plameny na phenixovy
Já si myslím ,že vypadá tak jako by měl až ledově palit:)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Jun 15, 2011 12:42 pm
by Montezuma3
Tak záleží na tom co hoří. Podle toho se odvíjí barva plamene. http://www.youtube.com/watch?v=17i79eqvN5Q :D
Já doufám, že je to ledový fénix. Do konce týdne se snad dozvíme i nějaké info a v něm snad i vysvětlení té barvy. :wink:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Jun 15, 2011 12:47 pm
by Dave_Jame
TU barvu vám částečně můžu osvětlit už teď

Fénix v šestém dílu má jedno specifikum. Na rozdíl od předchůdců, kdy znázorňoval Ohnivého ptáka. je v šestém díle Napojen na měsíc. Čili, jeho barva odráží barvu měsíce, která je často ve stříbřitém odlesku, proto taky bělostně stříbřitý fénix.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Jun 15, 2011 1:06 pm
by Phoenix
Dave_Jame wrote:TU barvu vám částečně můžu osvětlit už teď

Fénix v šestém dílu má jedno specifikum. Na rozdíl od předchůdců, kdy znázorňoval Ohnivého ptáka. je v šestém díle Napojen na měsíc. Čili, jeho barva odráží barvu měsíce, která je často ve stříbřitém odlesku, proto taky bělostně stříbřitý fénix.


Chápu, že nejsem asi úplně objektivní :wink: . Myslím, ale že Phoenix byl odjakživa symbol ohně a znovuzrození. Vůbec by přece nevadilo, kdyby se tento tvor jmenoval třeba Měsíční Orlosup. Proč to musíbýt zrovna Phoenix? Proč ... proč... proč?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Jun 15, 2011 10:59 pm
by estla
No Ubi tam už má nejaké výnimky (napr. cerberus má dve hlavy namiesto troch, ako ho poznáme) tak prečo by Phoenix nemohol horieť na modro :wink: Ale aj tak vyzerá moc dobre. A sirény úplne mňam :D

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Jun 16, 2011 12:43 pm
by Rejthis
To jo ty sirény vypadaj uplně unikátně,hlavně sem zvědavej co budou mít za speciální bojovou schopnost :?: a jestli budou patřit do skupiny silnějších protivníků :twisted: Ale určitě je potkáme poblíž vody nebo přímo na moři :wink: No každopádně se nemůžu dočkat až si to sněma rozdám :lol: 8)

http://static2.cdn.ubi.com/gamesites/mi ... ermaid.JPG
Jěště jednou tato brutální žena :o :shock:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Jun 17, 2011 2:09 pm
by HellFirr

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Jun 17, 2011 2:23 pm
by jakubcha
HellFirr wrote:http://nsm05.casimages.com/img/2011/06/17/1106171135461266188337047.jpg

Připomíná mi to toho ducha co provázel Válku v Darksiders!!!Je stějně úžasný!!!! :D :D :D :D :D :D

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Jun 17, 2011 3:25 pm
by Rejthis
Mě to aj připomíná jednotku Archon ze skvělé strategie Starcraft :wink: :mrgreen:
Ale tenhle element je prostě úžasnej,už se těším až ho uvidím v pohybu 8)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Jun 17, 2011 8:40 pm
by HellFirr

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jun 19, 2011 10:02 am
by jakubcha
Rejthis wrote:Mě to aj připomíná jednotku Archon ze skvělé strategie Starcraft :wink: :mrgreen:
Ale tenhle element je prostě úžasnej,už se těším až ho uvidím v pohybu 8)

Máš pravdu...toho jsem si před tím nevšiml...... :D :D :D