Page 74 of 120
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Jun 14, 2011 7:14 pm
by HellFirr
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Jun 14, 2011 11:04 pm
by Dave_Jame
Je ještě někdo tak unešený ze Sirény jako já? Ty holky jsou prostě úžasné..
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jun 15, 2011 10:25 am
by Montezuma3
Ou jééé, Phoenix v celé své kráse
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jun 15, 2011 10:31 am
by Phoenix
Montezuma3 wrote:Ou jééé, Phoenix v celé své kráse
No nevím Phoenix má být ohnivý.

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jun 15, 2011 10:57 am
by Rejthis
Phoenix wrote:Montezuma3 wrote:Ou jééé, Phoenix v celé své kráse
No nevím Phoenix má být ohnivý.

Záleží co si pod pojmem ohen nebo spíš možna jakou ohnivou barvu budou mít plameny na phenixovy Já si myslím ,že vypadá tak jako by měl až ledově palit:)
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jun 15, 2011 12:42 pm
by Montezuma3
Tak záleží na tom co hoří. Podle toho se odvíjí barva plamene.
http://www.youtube.com/watch?v=17i79eqvN5Q
Já doufám, že je to ledový fénix. Do konce týdne se snad dozvíme i nějaké info a v něm snad i vysvětlení té barvy.

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jun 15, 2011 12:47 pm
by Dave_Jame
TU barvu vám částečně můžu osvětlit už teď
Fénix v šestém dílu má jedno specifikum. Na rozdíl od předchůdců, kdy znázorňoval Ohnivého ptáka. je v šestém díle Napojen na měsíc. Čili, jeho barva odráží barvu měsíce, která je často ve stříbřitém odlesku, proto taky bělostně stříbřitý fénix.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jun 15, 2011 1:06 pm
by Phoenix
Dave_Jame wrote:TU barvu vám částečně můžu osvětlit už teď
Fénix v šestém dílu má jedno specifikum. Na rozdíl od předchůdců, kdy znázorňoval Ohnivého ptáka. je v šestém díle Napojen na měsíc. Čili, jeho barva odráží barvu měsíce, která je často ve stříbřitém odlesku, proto taky bělostně stříbřitý fénix.
Chápu, že nejsem asi úplně objektivní

. Myslím, ale že Phoenix byl odjakživa symbol ohně a znovuzrození. Vůbec by přece nevadilo, kdyby se tento tvor jmenoval třeba Měsíční Orlosup. Proč to musíbýt zrovna Phoenix? Proč ... proč... proč?
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Jun 15, 2011 10:59 pm
by estla
No Ubi tam už má nejaké výnimky (napr. cerberus má dve hlavy namiesto troch, ako ho poznáme) tak prečo by Phoenix nemohol horieť na modro

Ale aj tak vyzerá moc dobre. A sirény úplne mňam

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Thu Jun 16, 2011 12:43 pm
by Rejthis
To jo ty sirény vypadaj uplně unikátně,hlavně sem zvědavej co budou mít za speciální bojovou schopnost

a jestli budou patřit do skupiny silnějších protivníků

Ale určitě je potkáme poblíž vody nebo přímo na moři

No každopádně se nemůžu dočkat až si to sněma rozdám
http://static2.cdn.ubi.com/gamesites/mi ... ermaid.JPGJěště jednou tato brutální žena

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Fri Jun 17, 2011 2:09 pm
by HellFirr
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Fri Jun 17, 2011 2:23 pm
by jakubcha
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Fri Jun 17, 2011 3:25 pm
by Rejthis
Mě to aj připomíná jednotku
Archon ze skvělé strategie Starcraft

Ale tenhle element je prostě úžasnej,už se těším až ho uvidím v pohybu

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Fri Jun 17, 2011 8:40 pm
by HellFirr
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jun 19, 2011 10:02 am
by jakubcha
Rejthis wrote:Mě to aj připomíná jednotku
Archon ze skvělé strategie Starcraft

Ale tenhle element je prostě úžasnej,už se těším až ho uvidím v pohybu

Máš pravdu...toho jsem si před tím nevšiml......
