Page 76 of 120
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Jun 25, 2011 9:16 pm
by Rejthis
Já si myslím ,že hodně věcí nebudeš moct čekat od více ras,prakticky když si to tak vezmeš tak se u každé rasy hodně změnilo
co se týče vlastnosti,vzhledu i pohybu jednotek

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jun 26, 2011 1:27 am
by suchy84
Jo to máš pravdu, určitě vyzkouším všechny rasy, ale na ty nagy a inferno se těšim nejvíc

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jun 26, 2011 7:08 am
by Dave_Jame
A Tď otázka pro vás pro všechny.. co si myslíte o novém systému schopností
(Schopnosti a kouzla jsou rozděleny na 12 skupin (5+7). Hráč má na první úrovni přístup jen k těm nejjednoduším, od 10 úrovně k těm účinnějším a od 20 pak k nejsilnějším)
Mě se osobně zdá že to celkem zpomalí hru.
Ono například rychle během 5 úrovní získat Elfí štěstí nebo trojitý vísřel z balisty hru často značně urychlilo.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jun 26, 2011 9:34 am
by BoB
Dave_Jame wrote:A Tď otázka pro vás pro všechny.. co si myslíte o novém systému schopností
(Schopnosti a kouzla jsou rozděleny na 12 skupin (5+7). Hráč má na první úrovni přístup jen k těm nejjednoduším, od 10 úrovně k těm účinnějším a od 20 pak k nejsilnějším)
Mě se osobně zdá že to celkem zpomalí hru.
Ono například rychle během 5 úrovní získat Elfí štěstí nebo trojitý vísřel z balisty hru často značně urychlilo.
Tojo v 5kach kamoš hraval z hrdinkou (nevim jak se jmenuje) co mela v zakladu výbušnou balistu dal si trojitej vystřel a nepotřeboval prakticky žadnou armadu všechno mu ustřilela balista, mě spíš zajíma to schovávání za překažky.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jun 26, 2011 9:36 am
by BoB
suchy84 wrote:Jo to máš pravdu, určitě vyzkouším všechny rasy, ale na ty nagy a inferno se těšim nejvíc

No ja doufam že se snad k peklu a svatyni vubec dostanu mam v planu pořadně otestovat lidi.

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jun 26, 2011 10:06 am
by Rejthis
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jun 26, 2011 12:21 pm
by Robertosom
To krytie sa mi veľmi pozdáva, bude to pekné spestrenie, len ako pri všetkom, musíme počkať ako to reálne dopadne. Ak sa nemýlim tak v Homam 4 sa už dalo schovať za spriatelené jednotky tak aby danú jednotku nevedeli trafiť súperovi lukostrelci, pre mňa dobré.
Ten nový RPG rozvoj sám o sebe nemá prečo byť zlý, blbé je že ten náhodný výber novej schopnosti alebo úrovne pri postupe na nový level bol jedným z poznávacích znamení Homamu a je mi veľmi ľúto že po toľkých rokoch Homam opúšťa "svoj" vlastný systém a prechádza na štandardný z iných hier, ničím výnimočný plánovaný RPG rozvoj.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Jun 27, 2011 6:14 pm
by BoB
jak na BETU (Martin Schovanec,
www.xzone.cz)
Do sveho internetoveho prohlizece vlozte nasledujici internetovou adresu (bude funkcni az od 28.6.) -
http://mmh6.com/betaPomoci sveho uctu Ubisoft se prihlaste. Pokud svuj ucet jeste nemate, vytvorte si jej na adrese
http://www.ubi.com. Pamatujte vsak, ze BETA je urcena pro uzivatele, kterym je vice nez 13 let.
Na dalsi strance vyplnte do prazdnych policek svuj BETA klic, ktery jste obdrzeli od nas. Dale prolistujte licencni dohodu a zaskrtnete policka, ze s podminkami souhlasite.
Nasledne se dostanete do rozhrani ve kterem uvidite vsechny potrebne novinky, kde muzete nahlasit pripadne problemy s BETOU a hlavne BETU stahnout (sekce Downloads).
Pripadne problemy a jejich reseni:
pokud svuj BETA kod zadate spatne 3x za sebou, muze na 15 minut dojit k zablokovani pristupu
bez uctu Ubisoft nelze BETU hrat
pred prvnim spustenim nechte BETU aktualizovat (nyni jsou k dispozici jiz dve aktualizace)
pokud zaznamenate problemy s aplikaci Ubisoft Game Launcher, tak stavajici verzi odinstalujte ze sveho systemu a nainstalujte tu, ktera je ulozena ve slozce Support
BETA je dostupna pouze v anglictine
v pripade jakychkoli problemu s klicem, kontaktujte podporu
podpora@playman.cz (problemy s hrou nam vsak nehlaste, nejedna se o finalni produkt)
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Jun 28, 2011 7:37 am
by Phoenix
Robertosom wrote:To krytie sa mi veľmi pozdáva, bude to pekné spestrenie, len ako pri všetkom, musíme počkať ako to reálne dopadne. Ak sa nemýlim tak v Homam 4 sa už dalo schovať za spriatelené jednotky tak aby danú jednotku nevedeli trafiť súperovi lukostrelci, pre mňa dobré.
Ten nový RPG rozvoj sám o sebe nemá prečo byť zlý, blbé je že ten náhodný výber novej schopnosti alebo úrovne pri postupe na nový level bol jedným z poznávacích znamení Homamu a je mi veľmi ľúto že po toľkých rokoch Homam opúšťa "svoj" vlastný systém a prechádza na štandardný z iných hier, ničím výnimočný plánovaný RPG rozvoj.
S tím se nedá než souhlasit. Zrovna systém rozvoje hrdinů je v HOMAMech dost unikátní. Zajišťuje totiž dost velkou variabilitu. Na dvou mapách může mít ten samý hrdina diametrálně odlyšné vlastnosti (vzhledem k tomu, že se nabízí vlastnosti víceméně náhodně) a od toho se odvíjející taktiku. Mám obavu že ten nový princip bude vést k tomu, že si každý vybere tu podle něj nejlepší kombinaci vlastností a bude hrát jen s tou. Mě se naopak víc líbilo, když mi to například jednou dalo magii země. Chvilku jsem si zasakroval, že jsem chtěl něco jiného, ale pak jsem jí tedy začal rozvíjet. Pak jsem v HOMAM V zjistil, že takové kouzlo pozemní mina na expetní úrovni je neskutečně brutální záležitost. Nepřítel vpodstatě neměl šanci dojít k mým jednotkám.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Jun 28, 2011 9:37 am
by BoB
Phoenix wrote:Robertosom wrote:To krytie sa mi veľmi pozdáva, bude to pekné spestrenie, len ako pri všetkom, musíme počkať ako to reálne dopadne. Ak sa nemýlim tak v Homam 4 sa už dalo schovať za spriatelené jednotky tak aby danú jednotku nevedeli trafiť súperovi lukostrelci, pre mňa dobré.
Ten nový RPG rozvoj sám o sebe nemá prečo byť zlý, blbé je že ten náhodný výber novej schopnosti alebo úrovne pri postupe na nový level bol jedným z poznávacích znamení Homamu a je mi veľmi ľúto že po toľkých rokoch Homam opúšťa "svoj" vlastný systém a prechádza na štandardný z iných hier, ničím výnimočný plánovaný RPG rozvoj.
S tím se nedá než souhlasit. Zrovna systém rozvoje hrdinů je v HOMAMech dost unikátní. Zajišťuje totiž dost velkou variabilitu. Na dvou mapách může mít ten samý hrdina diametrálně odlyšné vlastnosti (vzhledem k tomu, že se nabízí vlastnosti víceméně náhodně) a od toho se odvíjející taktiku. Mám obavu že ten nový princip bude vést k tomu, že si každý vybere tu podle něj nejlepší kombinaci vlastností a bude hrát jen s tou. Mě se naopak víc líbilo, když mi to například jednou dalo magii země. Chvilku jsem si zasakroval, že jsem chtěl něco jiného, ale pak jsem jí tedy začal rozvíjet. Pak jsem v HOMAM V zjistil, že takové kouzlo pozemní mina na expetní úrovni je neskutečně brutální záležitost. Nepřítel vpodstatě neměl šanci dojít k mým jednotkám.
To jasny že si každej najde to svoje u mě je to jasny logistika,moralka,obrana,utok,štěstí
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Jun 28, 2011 2:17 pm
by Rejthis
Ahoj Všichni,mam mensi problem mam beta klic,kterej mi poslali,protoze mam predobjednanej heroes,chci si stahnout tu beta verzi a nejde mi to a pritom sem zaregistrovanej uz fakt dlouho na ubisoftu.Prihlasim se,ale nemuzu najit presne tu stranku,kde napisu ten svuj kod beta verze.Nemate primo odkaz te stranky kde se pise ten kod beta verze? prosim vas pomoz te mi,chci si to zkusit zahrat a nevim nevyznam se v tom dik za pomoc Rejthis
Prostě vím že tu Bob dava odkazi na stranky ale nemuzu to presne najit kde mam napsat ten klic beta verze,jsem z tech jejich stranek trochu zmatenej

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Jun 28, 2011 3:37 pm
by HellFirr
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Jun 28, 2011 3:44 pm
by BoB
Rejthis wrote:Ahoj Všichni,mam mensi problem mam beta klic,kterej mi poslali,protoze mam predobjednanej heroes,chci si stahnout tu beta verzi a nejde mi to a pritom sem zaregistrovanej uz fakt dlouho na ubisoftu.Prihlasim se,ale nemuzu najit presne tu stranku,kde napisu ten svuj kod beta verze.Nemate primo odkaz te stranky kde se pise ten kod beta verze? prosim vas pomoz te mi,chci si to zkusit zahrat a nevim nevyznam se v tom dik za pomoc Rejthis
Prostě vím že tu Bob dava odkazi na stranky ale nemuzu to presne najit kde mam napsat ten klic beta verze,jsem z tech jejich stranek trochu zmatenej

Beta je dnes od 18:00
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Jun 28, 2011 5:10 pm
by suchy84
Tak už je po 18. hodině a stále to neběží, neustále se mi ukazuje připojování, ale nic se nenačte, máte také stejný problém?
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Jun 28, 2011 5:11 pm
by BoB
suchy84 wrote:Tak už je po 18. hodině a stále to neběží, neustále se mi ukazuje připojování, ale nic se nenačte, máte také stejný problém?
Zkus jinej prohližeč.