Page 78 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Jun 28, 2011 11:36 pm
by Safiman
Tak sice mi to de, ale doufám že to ještě poladěj aby to šlapalo líp:D jinak první tutorialová mapa byla fajn:)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Jun 28, 2011 11:44 pm
by Rejthis
Montezuma3 wrote:Jejek, já budu dneska ponocvat, ještě tak čtvrt hodinky a jde se instalovat :)

Rejthis wrote:Tak to se divim ja to stahoval pres internet,gogle chrom,operu a furt mi to tak ve ctvrtine stahovani prerusi a ukaze chybu ntak nevim co je spatne


A máš na to vůbec dost místa na disku? :idea:


Mista mam az az jeste mam skoro 150 GB volneho na C i na D takze s mistem neni problem nevim nejde mi to
ted sem to zkousel znovu a zastavilo se to v 1.3 gb a napsalo chyba :cry:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Jun 28, 2011 11:46 pm
by Rejthis
A pres co to stahujes :?:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Jun 29, 2011 10:13 am
by Rejthis
No tak uz to mam stahle nakonec se mi to stahlo jak sem to zkousel naposled a sel sem spat a rano prijdu a bylo to ve slozce tak ze uz instaluju a jdu parit uz se tesim :lol: :mrgreen:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Jun 29, 2011 12:08 pm
by HellFirr

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Jun 29, 2011 12:15 pm
by balrogz
Spravte gameplay :D

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Jun 29, 2011 12:18 pm
by HellFirr

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Jun 29, 2011 3:35 pm
by BoB
Teda hraju chvíli ale par věcí už jsem si našel

-Hrdinove si ve měste nemužou měnit věci
-Lučišníci strílí skrz zdi ,ne přez ně.
-Utoky a kouzla jsou strasně rychlá (tohle jde snad někde změnit)
-Nejde otačet a pohybovat kamerou na mapě ani při boji.
-I když mam taktiku jednotky jsou na začatku boje pokažde jinak rozestavěny.
-Strašný kvata bojovníku (snad to bude jen v BETĚ) m_t druhej tejden 300 lučišníku je divný.
-Čekal jsem že udělaj každého hrdinu jiného a ne že v boji zas všichni vypadaj stejně.
-Trochu blbe zvuk (asi BETOU)

Jsou to jen drobnosti ale jinak se to zatim hraje dobře

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Jun 29, 2011 5:25 pm
by kokolllll
Chtěl bych se zeptat, jestli když mám před obědnanou sběratelskou edici Heroes 6 na X.zone, tak jestli taky dostanu k tomu tu figurku Michaela?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Jun 29, 2011 5:47 pm
by suchy84
Ahoj, tak já to s tim stahovánim vyřešil tak, že jsem si to našel už uploadlý na netu (warez), ale když už to mám předobjednaný, tak tam dám ten svůj kód a pojedou mi aktualizace normálně, aspoň mi to jede 2 MB/s, což z těch jejich stránek určitě nikdy nepojede tak rychle

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Jun 29, 2011 6:02 pm
by BoB
kokolllll wrote:Chtěl bych se zeptat, jestli když mám před obědnanou sběratelskou edici Heroes 6 na X.zone, tak jestli taky dostanu k tomu tu figurku Michaela?


Nevim sice jakou figurku ale nejspíš ne pokut to tam nepišou.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Jun 30, 2011 10:28 am
by Safiman
asi sem idiot, ale nemuzu zaboha najít nastaveni v multaku za koho chci hrát, nevíte jak se to delá? nebo je tam danej jen Azyl?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Jun 30, 2011 1:50 pm
by Safiman
jo tak uz sem to nasel:) dik moc:)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Jun 30, 2011 3:07 pm
by Snaphid
nevite jak mam sehnat ten BETA klíč na X-Zone už to nejde koupit... :cry:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Jun 30, 2011 7:01 pm
by Safiman
Teda jak sem se těšil na nekromanty tak mě extra naštvali když se upírovi vrací úder...jinak docela dobrý, ale tohle sem nečekal