Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Thu Jun 30, 2011 7:02 pm
Jsem velkej fanda III a V někde jsem četl že VI měli bejt právě pro fanoušky těhle dílu,kde začít to že skrouhly suroviny na 1 neni zas tak hrozny to že zrušily věci jako balista,lečivej stan, věž kouzel,draky,elfy,dračí utopie je už trochu horší,co je hodně špatný je to že zobrazeni města odflákly hloupým obrázkem,nemožnost provest utok (kouzlo) na jednotky zobrazene na spodní liště,
-Nemožnost otačení kamery
-Překombinovaný jednotky (třeba Žhnoucí sláva tak strašně září že jednotka samotna není vůbec vidět)
-Hrdinove si ve měste nemužou měnit věci
-Lučišníci strílí skrz zdi ,ne přez ně.
-Utoky a kouzla jsou strasně rychlá (tohle jde snad někde změnit)
-I když mam taktiku jednotky jsou na začatku boje pokažde jinak rozestavěny.
-Strašný kvata bojovníku (snad to bude jen v BETĚ) m_t druhej tejden 300 lučišníku je divný.
-Čekal jsem že udělaj každého hrdinu jiného a ne že v boji zas všichni vypadaj stejně.
-Trochu blbe zvuk (asi BETOU)
-Katapult nagu se nehejbe když střílí.
Většina věci je nejspíš BETOU ale jako fanda (a ne jedinej stačí se podívat na ofiko.forum) jsem zklamaný,ale je tam i fůra dobrejch věcí.
(omlouvam se za hrubky)
-Nemožnost otačení kamery
-Překombinovaný jednotky (třeba Žhnoucí sláva tak strašně září že jednotka samotna není vůbec vidět)
-Hrdinove si ve měste nemužou měnit věci
-Lučišníci strílí skrz zdi ,ne přez ně.
-Utoky a kouzla jsou strasně rychlá (tohle jde snad někde změnit)
-I když mam taktiku jednotky jsou na začatku boje pokažde jinak rozestavěny.
-Strašný kvata bojovníku (snad to bude jen v BETĚ) m_t druhej tejden 300 lučišníku je divný.
-Čekal jsem že udělaj každého hrdinu jiného a ne že v boji zas všichni vypadaj stejně.
-Trochu blbe zvuk (asi BETOU)
-Katapult nagu se nehejbe když střílí.
Většina věci je nejspíš BETOU ale jako fanda (a ne jedinej stačí se podívat na ofiko.forum) jsem zklamaný,ale je tam i fůra dobrejch věcí.
(omlouvam se za hrubky)