Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Fri Jul 01, 2011 10:46 pm
je v bete moznost dostat ty specialni rasove schopnosti ? napr u pekla armageddon .. jestli ano, co pro to musím udelat ?
Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic
https://forum.heroes-centrum.com:443/
Montezuma3 wrote:- Městské okno je průser, a jelikož s ním původně ani nepočítali, měli by jsme být rádi že tam vůbec bude. Ale je malé, málo detailní a je v něm ho*no vidět. V aktuální stavu by bylo skoro lepší kdyby tam ani žádný obrázek nebyl. Snad do datadisků vymyslí něco mnohem lepšího a hezčího. Mě by klidně stačilo kdyby bylo 2D, pěkně malované a větší.
- Městské budovy. Ty nám trošku prořídly, a to tam chybí jen kovárna a magická věž. Náhražkou budiž unikátní stavby (2/4) a portály u kterých bych byl velice rád kdyby se zrušily.
- Nelíbí se mi, jakým způsobem je řešen výběr hráčů při zakládání multiplayerové mapy. Vše je řešeno pouze přes hrdinu a to hrdinu kterého máte vytvořeného ve svém arzenálu. Takže AI musíte podstrčit některého ze svých vytvořených. A navíc je zde úplná absence náhodného výběru.
- Mapy zdáse jsou všechny stejně velké, takže žádné dělení na S, M, L, XL,..
- Nevím jestli je to nedostatečným výkonem mého notebooku, ale některé střely mi připadají hrozně pomalé. Když například vystřelím s kouzelnickým hrdinou na nepřátelskou jednotku na opačném konci mapy, stihnu si udělat šálek kávy než střela dosáhne svého cíle. To samé s týká i některých jednotek. (Ale jestli se to dá urychlit v nastavení nevím).
- Náhodné faktory byly zrušeny snad všude kde se dalo. Dokonce i v hospodě si můžete vybrat, koho si chcete koupit.
- Skupování jednotek ze všech líhní a měst jedním tahem.
- Nelíbí se mi, že se jednotky neobrací z5, ale zůstanou natočeny ve směru útoku. Při pořádné mele dvou stejných ras by to mohl být trochu zmatek.
- Absence muničního skladu je řešena neomezeným střelivem u všech jednotek. Možná trošku škoda.
- Města a hrady. Nevypadají jako hrady a jako města už vůbec ne. Lidé: šeredný velkolepý kostel. Necro: Z té pyramidy teda opravdu nejsem nadšen. Orkové: Taková zrůdnost s palisádou, ta by se ještě tak nějak dala akceptovat. Peklo: šeredná, chaotická zrůdnost, ale u pekla se to dá akceptovat. Nagy: Nejlepší ze všech. klášter, ale pěknej.
+ Statistiky na konci hry.
+ Mapy jsou opravdu velmi pěkné a je jen škoda že nebudou větší. Rozdělení na regiony se mi také líbí.
+ Možnost vycouvat z boje.
+ Možnost hrát se všemi automaticky vyhodnocenými bitvami, včetně soubojů mezi hrdiny. To je to správné řešení pro hráče, kteří si chtějí zahrát rychlou hru v osmi hráčích. (Jen třeba ty bitvy mezi samotnými hrdiny by mohli mít možnost odehrát osobně). A také doufám, že možnost výběru aliancí mezi hráč nebude fixní a jen pro dva týmy. + (Aha, tak teď jsem zjistil že ta možnost tam je, volitelné týmy, fleky na mapě a barvy)
+ Překonvertování měst, pevností a líhní.
+ Některé nové, ale i staré jednotky se opravdu povedly.
+ Střelci ve věži při obraně hraduJen jsem nepostřehl, jestli jim to dává nějakou výhodu.
+ Balista mi opravdu chybět nebude a polní kuchyně je možná trošku škoda, ale každý národ má poměrně dost i jiných healovacích prostředků.
+ Svatyně se mi opravdu líbí
K bitvám toho moc říci nemůžu. Ty jsem ještě pořádně neprozkoumal.
Safiman wrote:Teda jak sem se těšil na nekromanty tak mě extra naštvali když se upírovi vrací úder...jinak docela dobrý, ale tohle sem nečekal
BoB wrote:MINOTAUR wrote:Chcem sa opýtať tích čo už hrali za peklo že aké jeČi také peckové ako to vyzerá xD
Peklo mě nikdy moc nebralo ale maj pár dobrejch věcí nejhorší jsou ovšem ti hrdinové žádnej nápad nic v 5kach byli víc vymazlený
http://imageshack.us/photo/my-images/263/90326035.jpg/
MINOTAUR wrote:BoB wrote:MINOTAUR wrote:Chcem sa opýtať tích čo už hrali za peklo že aké jeČi také peckové ako to vyzerá xD
Peklo mě nikdy moc nebralo ale maj pár dobrejch věcí nejhorší jsou ovšem ti hrdinové žádnej nápad nic v 5kach byli víc vymazlený
http://imageshack.us/photo/my-images/263/90326035.jpg/
Náhodou tí hrdinovia vyzerajú dobre. Mne sa páčia.