Page 80 of 342

Re: Nekonečný příběh

Posted: Mon Aug 18, 2008 6:14 pm
by Zehir
padl vyčerpáním do sněhu a musel regenerovat, naštěstí byl dobrý mystik a tak během 10 minut měl manu zpět, ted se rozhodl že démony bude .......

Re: Nekonečný příběh

Posted: Mon Aug 18, 2008 6:16 pm
by StreetX38
zastrašovat spoustou hrůzostrašných příběhů ale vzhledem k tomu že nebyl moc dobrý vypravěč tak se démoni váleli smíchy a toho využil Findan který na laně a s rozthaným oblečením a rozbitou láhví v ruce začal válející se démony mlátit hlava nehlava.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Mon Aug 18, 2008 6:18 pm
by Zehir
a protože byl Findaan pořádně naštvaný že démoni zničili tak skvělou pařbu, tak za chvíli ležela polovina démonů ve sněhu se střepem v hlavě, pak se naštval Zeir že jeho příběhy démoni neocenili a proto .......

Re: Nekonečný příběh

Posted: Mon Aug 18, 2008 6:21 pm
by StreetX38
si vzal hůlku a dorazil du druhou polovinu.(Někteří si myslí že použil hrozně silné a náročné kouzlo! Tak ty zklamu. Použil Hůlku jako zbraň a probodal jim břicha.)

Re: Nekonečný příběh

Posted: Mon Aug 18, 2008 6:24 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:si vzal hůlku a dorazil du druhou polovinu.(Někteří si myslí že použil hrozně silné a náročné kouzlo! Tak ty zklamu. Použil Hůlku jako zbraň a probodal jim břicha.)

Najednou zjistil že je docela dobrý v šermu a proto tam skákal jako divý šlehal a sekal byl ještě mrštnější než elf, Findaan ho sledoval a jak se divil tak usnul.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Mon Aug 18, 2008 6:27 pm
by StreetX38
Toho Zehir využil a (Jak jinak) okradl všechny démony. Bylo podivuhodné jak asi několik tisíc démonů Zehir okradl za necelou půl hodinu ale jisté je to že z bojiště odcházel s pláštěm narvaným kreditkama a peněženkama a hodinkama.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Mon Aug 18, 2008 6:29 pm
by Zehir
A Findaan pořád spal tak ho Zeir vzbudil prudkým kouzlem které bylo tak silné, že ho to vyhodilo na Planoucí kovadlinu a tak ho Zeir musel sundat zase zpět,

Re: Nekonečný příběh

Posted: Mon Aug 18, 2008 6:30 pm
by StreetX38
a pak šli všichni společně oslavit vítězství!(Jak jinak než alkoholem) :lol: ale mezitím se v Sheogu

Re: Nekonečný příběh

Posted: Tue Aug 19, 2008 11:53 am
by Zehir
objevila náhlá sopečná aktivita a všechny démony smetla vlna ohně, takže byli umytí nejméně na 10 let a proto náš pan :?: vymyslel ........

Re: Nekonečný příběh

Posted: Tue Aug 19, 2008 12:22 pm
by StreetX38
ďábelský plán jak zastavit Zehira i Findana jednou provždy! Skoupil z trhu všechen alkohol.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Tue Aug 19, 2008 5:24 pm
by Zehir
Ale to neměl dělat, protože jakmile se to dozvěděl Findaan, tak se rozzuřený se sekáčkem na maso vlítl do Sheoghu a za pár minut už náš pan :?: prosil o milost, ale Findaan byl pořádně naštvaný a navíc přišel i Zehir který ho podporoval s naštvanými trpaslíky, kteří na pana :?: společně s Findaanem vlítli, a to byl konec našeho pana :?: .

Re: Nekonečný příběh

Posted: Tue Aug 19, 2008 5:53 pm
by StreetX38
který jim musel vydat klíče k vinnému sklípku a pak už všichni leželi opilí a nevšimli si že pan :?: se vyplížil a opět utekl.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Tue Aug 19, 2008 5:56 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:který jim musel vydat klíče k vinnému sklípku a pak už všichni leželi opilí a nevšimli si že pan :?: se vyplížil a opět utekl.

Bohužel na něho byl velmi naštvaný Kha Beleth a zakázal mu vstup do pekla, a náš pan :?: měl pořádný vztek.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Tue Aug 19, 2008 5:58 pm
by StreetX38
A tak musel jít na právnickou fakultu a pod falešným jménem Jan Novák se vetřel do Zehirovy Armády právníků

Re: Nekonečný příběh

Posted: Tue Aug 19, 2008 5:59 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:A tak musel jít na právnickou fakultu a pod falešným jménem Jan Novák se vetřel do Zehirovy Armády právníků

Ovšem neměl licenci tak ho vykopli, rozhodl se tedy, že se vetře k lidem, a proto ...........