Page 9 of 16
Re: Kouzelnické jednotky
Posted: Wed Aug 13, 2008 8:35 pm
by Elvenature
bojíš se prohry
Re: Kouzelnické jednotky
Posted: Wed Aug 13, 2008 8:35 pm
by Ylaya
Nehrála přez něj!Nechci aby padlo tolik našich žen a mužů!
Re: Kouzelnické jednotky
Posted: Wed Aug 13, 2008 8:36 pm
by StreetX38
JJ tak to bude .Ylayo! To je jen hra ne realita!
Re: Kouzelnické jednotky
Posted: Wed Aug 13, 2008 8:37 pm
by Ylaya
Můj život si klidně vem nebojím se ale o životy mých bojovníků a bojovnic ANO!
Re: Kouzelnické jednotky
Posted: Wed Aug 13, 2008 8:41 pm
by Ornella
Ty vlastně máš ten mód na hrdiny ne?Ylayo?Ten že tam můžeš hrát za jakýho koliv hrdinu chceš
Re: Kouzelnické jednotky
Posted: Wed Aug 13, 2008 8:41 pm
by StreetX38
Váco ten minulej obrázek byl hezčí.
Re: Kouzelnické jednotky
Posted: Wed Aug 13, 2008 8:41 pm
by Ylaya
No mám ho jasně.
Re: Kouzelnické jednotky
Posted: Wed Aug 13, 2008 8:43 pm
by Elvenature
tak když si někdo bude chtít zabojovat , tak se mi ozvěte na mém lesním icq .-)) 298-386-621
Re: Kouzelnické jednotky
Posted: Wed Aug 13, 2008 8:46 pm
by Ylaya
Lesním?Za chvíli hořícím!!!!!!!!!!!!!!Nechci hrát přes HAmachi nesnášim pocit když zabijou nějakého Temného elfa nebo temnou elfku.
Re: Kouzelnické jednotky
Posted: Wed Aug 13, 2008 8:47 pm
by StreetX38
To je blbý takže tady budeš machrovat a bojovat nebudeš nikdy? Takže TE jsou velcí srabi.
Re: Kouzelnické jednotky
Posted: Wed Aug 13, 2008 8:47 pm
by Ornella
StreetX38 wrote:Váco ten minulej obrázek byl hezčí.
Co se ti nellíbí je to nekrtomantka
Re: Kouzelnické jednotky
Posted: Wed Aug 13, 2008 8:48 pm
by Ornella
To se ti fakt povedlo Ylayo to ani nehraješ za temné elfi nebo co?když nechceš vidět jak umíraj a mimochodem je to jenom hra
Re: Kouzelnické jednotky
Posted: Wed Aug 13, 2008 8:49 pm
by StreetX38
Ona nerozezná realitu od hry. Moc to prožívá.
Re: Kouzelnické jednotky
Posted: Wed Aug 13, 2008 8:49 pm
by Ylaya
Varovala jsem tě ve soukromé správě.Vyzývám tě na zejtra(NA centrum nebo teĎ na soukromejch správách).
Re: Kouzelnické jednotky
Posted: Wed Aug 13, 2008 8:50 pm
by Ylaya
Chcete říct pravdu,Zastíňovala jsem to ženskejma ale vadími když padne vrah stopař atd.Prostě když padnou muži od TE!