Page 9 of 9
Nejoblíbenější jednotka
Posted: Sun Jan 09, 2011 6:32 am
by Morbid
Pre mňa jednoznačne princ upírov. Z neutrálnych mumie.
Re: Nejoblíbenější jednotka
Posted: Mon Jan 10, 2011 5:03 pm
by jakubcha
Všechny elitní jednotky ale 3. stupně a z nich nejvíc 3.stupeň arciďábla...Peklo je NEJ

...po nich Nekropole...
Re: Nejoblíbenější jednotka
Posted: Sat Feb 05, 2011 9:44 pm
by gemball
Nejoblíbenější je dost těžké říct ale v poslední době mě to šíleně baví s Kostlivým Válečníkem

Potom vlastně z neutrálů třeba takovej Death Knight (Je celkově takovej vývaženě dobrej a navíc oslabuje při úderu a má šanci na Deadly Strike kterej se povede celkem často akorát chybí ho u nekropole nějak naverbovat nějakou speciální budovou by to bylo nejlepší)

Potom z mojí oblíbené rasy Temných elfů
1. Stalker
2. Blood Fury
3. Grim Rider
Re: Nejoblíbenější jednotka
Posted: Sun Feb 06, 2011 3:02 pm
by Khengi
1.Zastánce-brutální útok(na jednotku 3.stupně dost dobrý), rozseknutí místo pokus o útok a dobrá obrana
2.Pán upírů-regenerace, žádná odveta, teleportace,
3.Temný rytíř-smrtelný útok, dobrý poškození, škoda, že jsou neutrální
4.Fénix-hodně životů, dobrý pošození, útok a obrana, regenerace, škoda, že jsou neutrální
5.Neskroný kyklop-ničení hradeb, házení goblinů, může ničit víc jednotek najednou
6.Černý drak-odolnost vůči magii
nejhorší : kostěný, přízračný a nehmotný drak
Re: Nejoblíbenější jednotka
Posted: Tue May 07, 2013 6:20 pm
by Grawl
1.Lovec
2.Pekelný pán
3.Druid
4.Titán
5.Stříbrný jednorožec
6.Noční můra
7.Paní sukub
8.Griffin
9.Krvavá fúrie
10.Spektra
To že jsem některé napsal bez upgradu neberte na vědomí.