Page 9 of 17

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 8:29 pm
by Nebiros
Tak menšia chybyčka sa vloudila no snad mna zato Minotaur neznasilni :lol:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 10:22 pm
by estla
kiliroy wrote:To že se hádáte. Estla a Nebiros ze začátku vypadali jako spojenci, ale už nejsou. Nemůžu se dočkat až se navzájem povraždíte. :twisted: :twisted: :twisted:


Aby bolo jasné - svoje priority sme si vysvetlili, a sme na jednej strane - preč s anjelmi :evil: O ´dalšom postupe vedieme sumit :lol:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 10:27 pm
by estla
Nebiros wrote:Ale my v podstate sme spojenci len sa nezhodneme na postupe a v dalších veciach :D ale jedno máme spoločone a na tom sa zhodneme a to zničenie demonov a ostatnych nehodných ras je tak Estlie? :)


Nemrš mi nick. Inakšie je to prešmyčka môjho mena, ktoré je takmer totožné s jednou z hlavných kampaňových postáv s H6. Ale k veci. Sme dva silné národy ( peklo a temný elfovia) nevidím problém sa dohodnúť na spoločnom postupe po zničení nášho nepriateľa. :P

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 10:52 pm
by Kha-Beleth
estla wrote:
Nebiros wrote:Ale my v podstate sme spojenci len sa nezhodneme na postupe a v dalších veciach :D ale jedno máme spoločone a na tom sa zhodneme a to zničenie demonov a ostatnych nehodných ras je tak Estlie? :)


Nemrš mi nick. Inakšie je to prešmyčka môjho mena, ktoré je takmer totožné s jednou z hlavných kampaňových postáv s H6. Ale k veci. Sme dva silné národy ( peklo a temný elfovia) nevidím problém sa dohodnúť na spoločnom postupe po zničení nášho nepriateľa. :P

Nepřítel mého nepřítele je můj přítel :twisted:
A bacha na jazyk nebo to, co z něj zbylo, Veyere, e teda Nebirosi :twisted:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 11:00 pm
by estla
To čo napísal Nebiros o zniční démonov je preklep... Mali to byť anjeli, takže klídek, je to spojenec :wink:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 11:09 pm
by Nebiros
Kha-Beleth wrote:
estla wrote:
Nebiros wrote:Ale my v podstate sme spojenci len sa nezhodneme na postupe a v dalších veciach :D ale jedno máme spoločone a na tom sa zhodneme a to zničenie demonov a ostatnych nehodných ras je tak Estlie? :)


Nemrš mi nick. Inakšie je to prešmyčka môjho mena, ktoré je takmer totožné s jednou z hlavných kampaňových postáv s H6. Ale k veci. Sme dva silné národy ( peklo a temný elfovia) nevidím problém sa dohodnúť na spoločnom postupe po zničení nášho nepriateľa. :P

Nepřítel mého nepřítele je můj přítel :twisted:
A bacha na jazyk nebo to, co z něj zbylo, Veyere, e teda Nebirosi :twisted:


Kha-Beleteh nebo ne, taky si davej pozor na jazyk a nehovor mi Veyer nebo te pretrhnu jak hada, štestí mám na to dosť :twisted:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 11:10 pm
by Nebiros
estla wrote:To čo napísal Nebiros o zniční démonov je preklep... Mali to byť anjeli, takže klídek, je to spojenec :wink:


Aspon niekto je ehm, hodný na mna :) Nj, ženy maju na mna z nejakeho dovodu slabosť 8)

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 11:12 pm
by estla
Že by len jedna :?:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 11:17 pm
by Nebiros
estla wrote:Že by len jedna :?:


o trocha viac asi 6 :D a pritom vyzeram jak hnusnej ork s dušou demona :D

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Fri Dec 09, 2011 11:20 pm
by estla
Orkovia sú fakt hnusní - ale moji obľúbení, čistá sila :lol: Trochu aj krv démonov.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 9:29 am
by Dave_Jame
estla wrote:Nemrš mi nick. Inakšie je to prešmyčka môjho mena, ktoré je takmer totožné s jednou z hlavných kampaňových postáv s H6. Ale k veci. Sme dva silné národy ( peklo a temný elfovia) nevidím problém sa dohodnúť na spoločnom postupe po zničení nášho nepriateľa. :P


Zajímavé, temná elfka Estla se rozhodla spolupracovat s démony. Její jednání bude zapsáno a uchováno pro další generace. Musíme zvážit zda není příliš nebezpečná. A ověřit její návaznost na Klan Soulscar.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 9:48 am
by kiliroy
Dave_Jame wrote:A ověřit její návaznost na Klan Soulscar.

Tak to jse nějak nepochopil. V h5 přece žádná estla nebyla a v h6 nejsou ani temní elfové.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 9:58 am
by Dave_Jame
kiliroy wrote:Tak to jse nějak nepochopil. V h5 přece žádná estla nebyla a v h6 nejsou ani temní elfové.

Teď už se to tady hodně řeší RP (Role palying), tak proč si s tím nevyhrát. Soulscar je klan temných elfů,který vyznával démony. Estla používá jako ikonu Shadyu, Biaru v převleku za temnou elfku a koketuje tady s "démony" o spojenectví proti andělům. Už chápeš?

Edit: Nápověda pro Kiliroye na Estlino jméno -> ST-e-la?(můj tajný tip)

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 10:01 am
by kiliroy
No jo. Díky za osvětlení. Asi si začnu na někoho konkrétního hrát taky. Tak kdo by se zachoval tak jako já.

Ale estlo, jakého že jména to je přesmička, nemůžu na nic přijít?

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Sat Dec 10, 2011 10:58 am
by MINOTAUR
estla wrote:
kiliroy wrote:To že se hádáte. Estla a Nebiros ze začátku vypadali jako spojenci, ale už nejsou. Nemůžu se dočkat až se navzájem povraždíte. :twisted: :twisted: :twisted:


Aby bolo jasné - svoje priority sme si vysvetlili, a sme na jednej strane - preč s anjelmi :evil: O ´dalšom postupe vedieme sumit :lol:


Tak už by to fakt chcelo nejaký poriadny útok čo vy nato moji drahí démoni :lol: , už dosť kecov ide sa nato. A Nebiros máš odpustené xD