Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Fri Dec 09, 2011 8:29 pm
Tak menšia chybyčka sa vloudila no snad mna zato Minotaur neznasilni 
Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic
https://forum.heroes-centrum.com:443/
kiliroy wrote:To že se hádáte. Estla a Nebiros ze začátku vypadali jako spojenci, ale už nejsou. Nemůžu se dočkat až se navzájem povraždíte.![]()
![]()
Nebiros wrote:Ale my v podstate sme spojenci len sa nezhodneme na postupe a v dalších veciachale jedno máme spoločone a na tom sa zhodneme a to zničenie demonov a ostatnych nehodných ras je tak Estlie?
estla wrote:Nebiros wrote:Ale my v podstate sme spojenci len sa nezhodneme na postupe a v dalších veciachale jedno máme spoločone a na tom sa zhodneme a to zničenie demonov a ostatnych nehodných ras je tak Estlie?
Nemrš mi nick. Inakšie je to prešmyčka môjho mena, ktoré je takmer totožné s jednou z hlavných kampaňových postáv s H6. Ale k veci. Sme dva silné národy ( peklo a temný elfovia) nevidím problém sa dohodnúť na spoločnom postupe po zničení nášho nepriateľa.
Kha-Beleth wrote:estla wrote:Nebiros wrote:Ale my v podstate sme spojenci len sa nezhodneme na postupe a v dalších veciachale jedno máme spoločone a na tom sa zhodneme a to zničenie demonov a ostatnych nehodných ras je tak Estlie?
Nemrš mi nick. Inakšie je to prešmyčka môjho mena, ktoré je takmer totožné s jednou z hlavných kampaňových postáv s H6. Ale k veci. Sme dva silné národy ( peklo a temný elfovia) nevidím problém sa dohodnúť na spoločnom postupe po zničení nášho nepriateľa.
Nepřítel mého nepřítele je můj přítel
A bacha na jazyk nebo to, co z něj zbylo, Veyere, e teda Nebirosi
estla wrote:To čo napísal Nebiros o zniční démonov je preklep... Mali to byť anjeli, takže klídek, je to spojenec
estla wrote:Že by len jedna
estla wrote:Nemrš mi nick. Inakšie je to prešmyčka môjho mena, ktoré je takmer totožné s jednou z hlavných kampaňových postáv s H6. Ale k veci. Sme dva silné národy ( peklo a temný elfovia) nevidím problém sa dohodnúť na spoločnom postupe po zničení nášho nepriateľa.
Dave_Jame wrote:A ověřit její návaznost na Klan Soulscar.
kiliroy wrote:Tak to jse nějak nepochopil. V h5 přece žádná estla nebyla a v h6 nejsou ani temní elfové.
estla wrote:kiliroy wrote:To že se hádáte. Estla a Nebiros ze začátku vypadali jako spojenci, ale už nejsou. Nemůžu se dočkat až se navzájem povraždíte.![]()
![]()
Aby bolo jasné - svoje priority sme si vysvetlili, a sme na jednej strane - preč s anjelmiO ´dalšom postupe vedieme sumit