Page 81 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jul 03, 2011 12:26 pm
by KAMIK4ZER
Beta má být 2 týdny, takže asi do příštího úterý...
já jsem si sberatelskou objednal před týdnem, doufám že dorazí :shock:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jul 03, 2011 12:38 pm
by MINOTAUR
Podľa mňa kým to majú obchody v ponuke tak to ešte je. Načo by ponúkali zberateľskú edíciu keby už nebola dostupná, nie :?:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jul 03, 2011 4:07 pm
by MINOTAUR
Aj ja som si to znovu predobjednal tomu sa proste nedá odolať :D . Ta dúfam že dostanem aj tú zberateľskú. A Zaklínača som predal.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jul 03, 2011 4:09 pm
by KAMIK4ZER
je v H6 nějaká jednotka co útočí na víc jednotek najednou kromě mistra kuše a bossů ?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jul 03, 2011 4:11 pm
by Elreth
KAMIK4ZER wrote:je v H6 nějaká jednotka co útočí na víc jednotek najednou kromě mistra kuše a bossů ?

Vylepšený kostlivec,... .

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jul 03, 2011 5:56 pm
by HellFirr

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jul 03, 2011 6:36 pm
by Elreth
HellFirr wrote:A co říkáte na toto? :P http://files.uloziste.com/2731fa1e90df0e45/000.jpg :P

Moc pěkné a zajímavé, hrdinové Might a Magic, jasný, tvor vlevo temný element, tvor uprostřed jednotka "temný elfů" či neutral. jedn., tvor(monstrum) vpravo šampion "temný elfů" či boss-pravděpodobněji, musím dodat jen to, že se až nepřirozeně těším na datadisk... . :D

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jul 03, 2011 7:10 pm
by HellFirr
Elreth wrote:
HellFirr wrote:A co říkáte na toto? :P http://files.uloziste.com/2731fa1e90df0e45/000.jpg :P

Moc pěkné a zajímavé, hrdinové Might a Magic, jasný, tvor vlevo temný element, tvor uprostřed jednotka "temný elfů" či neutral. jedn., tvor(monstrum) vpravo šampion "temný elfů" či boss-pravděpodobněji, musím dodat jen to, že se až nepřirozeně těším na datadisk... . :D


Datadisk?,a co když to bude už ted v základu Heroes 6? :roll:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jul 03, 2011 7:14 pm
by zdenek000
taky nad tim přemýšlím co když to nebude mít takovej úspěch aby se dělal datadisk a když jo tak to bude super ale jestli ho začnou dělat tak bude hotovej nejmín v únoru až v březnu protože se ze začátku o tom bude mluvit a pak teprv začnou nad tim přemejšlet co tam dát

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Jul 03, 2011 11:11 pm
by Rejthis
zdenek000 wrote:taky nad tim přemýšlím co když to nebude mít takovej úspěch aby se dělal datadisk a když jo tak to bude super ale jestli ho začnou dělat tak bude hotovej nejmín v únoru až v březnu protože se ze začátku o tom bude mluvit a pak teprv začnou nad tim přemejšlet co tam dát


JJ máš pravdu :wink: a neboj bude to mít úspěch,opraví i těch pár chyb co jste tu psaly na forum i další a hlavně to město by mohly udělat epičtější,myslím tím víc graficky upravený a aby to nebylo zas přeplácané :roll:ale rozhodně mají tvůrci na víc něž obrázek v pozadí a pár kulis :!: :twisted: Mohlo to byt podobné jak v Heroes V ale přizpůsobené vzhledově obrázkům měst co jsou v Heroes VI :idea: klidně tam můžou udělat i to aby se u těch vojenských budov nacházeli patřičné válečné jednotky,jak se verbují,pohybují atd... :wink: Rozhodně na to mají prostředky ted už jenom zapojit víc fantazie :idea: :mrgreen:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Jul 04, 2011 12:17 am
by BoB
HellFirr wrote:A co říkáte na toto? :P http://files.uloziste.com/2731fa1e90df0e45/000.jpg :P


No horší už to bejt nemohlo :|

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Jul 04, 2011 9:19 am
by Rejthis
BoB wrote:
HellFirr wrote:A co říkáte na toto? :P http://files.uloziste.com/2731fa1e90df0e45/000.jpg :P


No horší už to bejt nemohlo :|


No jestli to jsou temní elfové tak to mi poser hole záda :lol:
Ale spíš si tvůrci zatím jenom hrají jak by to mohlo asi vypadat,že už by se pouštěli do datadisku a přitom nemají dodělanou zakládní hru :?: to se mě nějak moc nezdá :roll: :mrgreen:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Jul 04, 2011 2:00 pm
by BoB
Rejthis wrote:
BoB wrote:
HellFirr wrote:A co říkáte na toto? :P http://files.uloziste.com/2731fa1e90df0e45/000.jpg :P


No horší už to bejt nemohlo :|


No jestli to jsou temní elfové tak to mi poser hole záda :lol:
Ale spíš si tvůrci zatím jenom hrají jak by to mohlo asi vypadat,že už by se pouštěli do datadisku a přitom nemají dodělanou zakládní hru :?: to se mě nějak moc nezdá :roll: :mrgreen:


Taky doufam že je to nějakej amaterskej počin protože to by byl poslední hřebíček do rakve Heroes.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Jul 04, 2011 2:20 pm
by Dave_Jame
Tak vás všechny zdravím.
Jsem se vesele vrátil z týdenního pobytu na chatě, a všiml si že rusáci zase z bety vykopaly co šlo.

Prvně vás zkusím tedy obeznámit s tím co je na obrázku.
Jedná se skutečně o obsah Heroes VI, tím pádem je více jak pravděpodobné že se s nimi ve hře setkáte.
O co se však nejedná je základ Kobky. Je to pouze seskupení modelů které sdružuje jedno téma, a tím je černofialová kombinace barev.

Jsou věci které už jsou známí
Černý drak je zřejmě ten z trika u sběratelské edice.
Kouzelnice temných elfů je údajně Cate, matka 4 z 5 dětí
A pán s mečem je Realag.
Stínového elementála jste snad poznali všichni
a ta poslední potvora. je zřejmě jeden z "Tech bez tváří"

Jedná se tedy zatím o sbírku modelů, u kterých se neví, který bude jak ve hře hratelný. Chovejte se k nim podobně jako k například k beatrice, Arkethovi nebo dalším modelům, které v heroes V byly jen v rámci příběhu.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Jul 04, 2011 4:44 pm
by Elreth
Dave_Jame wrote:Tak vás všechny zdravím.
Jsem se vesele vrátil z týdenního pobytu na chatě, a všiml si že rusáci zase z bety vykopaly co šlo.

Prvně vás zkusím tedy obeznámit s tím co je na obrázku.
Jedná se skutečně o obsah Heroes VI, tím pádem je více jak pravděpodobné že se s nimi ve hře setkáte.
O co se však nejedná je základ Kobky. Je to pouze seskupení modelů které sdružuje jedno téma, a tím je černofialová kombinace barev.

Jsou věci které už jsou známí
Černý drak je zřejmě ten z trika u sběratelské edice.
Kouzelnice temných elfů je údajně Cate, matka 4 z 5 dětí
A pán s mečem je Realag.Stínového elementála jste snad poznali všichni
a ta poslední potvora. je zřejmě jeden z "Tech bez tváří"

Jedná se tedy zatím o sbírku modelů, u kterých se neví, který bude jak ve hře hratelný. Chovejte se k nim podobně jako k například k beatrice, Arkethovi nebo dalším modelům, které v heroes V byly jen v rámci příběhu.

Já myslel, že příběch Heroes VI se odehrává 400 let před událostmi Heroes V ! ? :!: :?: