Page 81 of 120
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jul 03, 2011 12:26 pm
by KAMIK4ZER
Beta má být 2 týdny, takže asi do příštího úterý...
já jsem si sberatelskou objednal před týdnem, doufám že dorazí

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jul 03, 2011 12:38 pm
by MINOTAUR
Podľa mňa kým to majú obchody v ponuke tak to ešte je. Načo by ponúkali zberateľskú edíciu keby už nebola dostupná, nie

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jul 03, 2011 4:07 pm
by MINOTAUR
Aj ja som si to znovu predobjednal tomu sa proste nedá odolať

. Ta dúfam že dostanem aj tú zberateľskú. A Zaklínača som predal.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jul 03, 2011 4:09 pm
by KAMIK4ZER
je v H6 nějaká jednotka co útočí na víc jednotek najednou kromě mistra kuše a bossů ?
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jul 03, 2011 4:11 pm
by Elreth
KAMIK4ZER wrote:je v H6 nějaká jednotka co útočí na víc jednotek najednou kromě mistra kuše a bossů ?
Vylepšený kostlivec,... .
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jul 03, 2011 5:56 pm
by HellFirr
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jul 03, 2011 6:36 pm
by Elreth
Moc pěkné a zajímavé, hrdinové Might a Magic, jasný, tvor vlevo temný element, tvor uprostřed jednotka "temný elfů" či neutral. jedn., tvor(monstrum) vpravo šampion "temný elfů" či boss-pravděpodobněji, musím dodat jen to, že se až nepřirozeně těším na datadisk... .

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jul 03, 2011 7:10 pm
by HellFirr
Elreth wrote:Moc pěkné a zajímavé, hrdinové Might a Magic, jasný, tvor vlevo temný element, tvor uprostřed jednotka "temný elfů" či neutral. jedn., tvor(monstrum) vpravo šampion "temný elfů" či boss-pravděpodobněji, musím dodat jen to, že se až nepřirozeně těším na datadisk... .

Datadisk?,a co když to bude už ted v základu Heroes 6?

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jul 03, 2011 7:14 pm
by zdenek000
taky nad tim přemýšlím co když to nebude mít takovej úspěch aby se dělal datadisk a když jo tak to bude super ale jestli ho začnou dělat tak bude hotovej nejmín v únoru až v březnu protože se ze začátku o tom bude mluvit a pak teprv začnou nad tim přemejšlet co tam dát
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Jul 03, 2011 11:11 pm
by Rejthis
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Jul 04, 2011 12:17 am
by BoB
No horší už to bejt nemohlo

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Jul 04, 2011 9:19 am
by Rejthis
BoB wrote:No horší už to bejt nemohlo

No jestli to jsou temní elfové tak to mi poser hole záda
Ale spíš si tvůrci zatím jenom hrají jak by to mohlo asi vypadat,že už by se pouštěli do datadisku a přitom nemají dodělanou zakládní hru

to se mě nějak moc nezdá

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Jul 04, 2011 2:00 pm
by BoB
Rejthis wrote:BoB wrote:No horší už to bejt nemohlo

No jestli to jsou temní elfové tak to mi poser hole záda
Ale spíš si tvůrci zatím jenom hrají jak by to mohlo asi vypadat,že už by se pouštěli do datadisku a přitom nemají dodělanou zakládní hru

to se mě nějak moc nezdá

Taky doufam že je to nějakej amaterskej počin protože to by byl poslední hřebíček do rakve Heroes.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Jul 04, 2011 2:20 pm
by Dave_Jame
Tak vás všechny zdravím.
Jsem se vesele vrátil z týdenního pobytu na chatě, a všiml si že rusáci zase z bety vykopaly co šlo.
Prvně vás zkusím tedy obeznámit s tím co je na obrázku.
Jedná se skutečně o obsah Heroes VI, tím pádem je více jak pravděpodobné že se s nimi ve hře setkáte.
O co se však nejedná je základ Kobky. Je to pouze seskupení modelů které sdružuje jedno téma, a tím je černofialová kombinace barev.
Jsou věci které už jsou známí
Černý drak je zřejmě ten z trika u sběratelské edice.
Kouzelnice temných elfů je údajně Cate, matka 4 z 5 dětí
A pán s mečem je Realag.
Stínového elementála jste snad poznali všichni
a ta poslední potvora. je zřejmě jeden z "Tech bez tváří"
Jedná se tedy zatím o sbírku modelů, u kterých se neví, který bude jak ve hře hratelný. Chovejte se k nim podobně jako k například k beatrice, Arkethovi nebo dalším modelům, které v heroes V byly jen v rámci příběhu.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Jul 04, 2011 4:44 pm
by Elreth
Dave_Jame wrote:Tak vás všechny zdravím.
Jsem se vesele vrátil z týdenního pobytu na chatě, a všiml si že rusáci zase z bety vykopaly co šlo.
Prvně vás zkusím tedy obeznámit s tím co je na obrázku.
Jedná se skutečně o obsah Heroes VI, tím pádem je více jak pravděpodobné že se s nimi ve hře setkáte.
O co se však nejedná je základ Kobky. Je to pouze seskupení modelů které sdružuje jedno téma, a tím je černofialová kombinace barev.
Jsou věci které už jsou známí
Černý drak je zřejmě ten z trika u sběratelské edice.
Kouzelnice temných elfů je údajně Cate, matka 4 z 5 dětí
A pán s mečem je Realag.Stínového elementála jste snad poznali všichni
a ta poslední potvora. je zřejmě jeden z "Tech bez tváří"
Jedná se tedy zatím o sbírku modelů, u kterých se neví, který bude jak ve hře hratelný. Chovejte se k nim podobně jako k například k beatrice, Arkethovi nebo dalším modelům, které v heroes V byly jen v rámci příběhu.
Já myslel, že příběch Heroes VI se odehrává 400 let před událostmi Heroes V ! ?
