Page 82 of 342

Re: Nekonečný příběh

Posted: Tue Aug 19, 2008 6:33 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:a odnesl si i jeho nůžky, hřeben a karton gelu na vlasy což kadeřník zjistil až o půl hodiny později.

A s brekem se vydal do důchodu a už nikdy nic nestříhal.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Tue Aug 19, 2008 6:35 pm
by StreetX38
Jenže to Zehir nemohl dopustit.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Tue Aug 19, 2008 6:38 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:Jenže to Zehir nemohl dopustit.

Tak mu to raději všechno vrátil, přece ke komu by chodil do kadeřníka.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Tue Aug 19, 2008 7:29 pm
by StreetX38
Jenže kadeřník se urazil že ho Zehir odmítl a vykašlal se na něj.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Wed Aug 20, 2008 3:43 am
by Zehir
StreetX38 wrote:Jenže kadeřník se urazil že ho Zehir odmítl a vykašlal se na něj.

Tak se ted Zehir pořádně naštval, kadeřníka zabil a protože trochu studoval nekromancii udělal z něj zombie, a pak si zase vzal úplně všechno z kadeřnictví.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Wed Aug 20, 2008 7:11 am
by StreetX38
A šel zaučit svou pravou ruku stříhat.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Wed Aug 20, 2008 9:50 am
by Zehir
StreetX38 wrote:A šel zaučit svou pravou ruku stříhat.

Ovšem moc mu to nešlo tak se vykašlal, a mách hůlkou a účes měl perfektní, a protože to viděl Findaan, hůlku si půjčil a chtěl udělat to samé, jenže jakmile máchl hůlkou, vlasy se mu zapálily a prot na to vylil sklenku rumu, ale to už byl hotový ohnivý elementál.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Wed Aug 20, 2008 10:11 am
by StreetX38
A tak si musel přičarovat vlasy kouzlem, ale jelikož to byl elf tak jeho vlasy byly jako listy a akaždý poznal že nejsou pravé.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Wed Aug 20, 2008 2:23 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:A tak si musel přičarovat vlasy kouzlem, ale jelikož to byl elf tak jeho vlasy byly jako listy a akaždý poznal že nejsou pravé.

Proto si šel k Sylanně stěžovat a ta se nakonec slitovala, dala mu nové vlasy a jednu láhev vína, Findaan tak dojat opět usnul, jenže tu láhev vína mu ukradl náš pán :?: a když to Findaan zjistil, rozzuřil se tak že .....

Re: Nekonečný příběh

Posted: Wed Aug 20, 2008 2:48 pm
by StreetX38
mu zakroutil tou druhou rukou a pan :?: byl bez rukou.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Fri Aug 22, 2008 3:03 pm
by Zdenda
a to byla príležitost pro našeho posmutnelého mladého muže aby sesadil stejne tajemného pana :?: z vedoucí pozice...

Re: Nekonečný příběh

Posted: Sun Aug 31, 2008 4:38 pm
by StreetX38
pána bezrukých pravých rukou.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Tue Sep 02, 2008 4:34 am
by Zehir
StreetX38 wrote:pána bezrukých pravých rukou.

Jenže on sám měl velkou nevýhodu, byl totiž levák, a proto vymyslel že ............

Re: Nekonečný příběh

Posted: Tue Sep 02, 2008 12:39 pm
by StreetX38
si najme vlastní pravou ruku.

Re: Nekonečný příběh

Posted: Tue Sep 02, 2008 4:43 pm
by Zehir
StreetX38 wrote:si najme vlastní pravou ruku.

Jenže všechny již byly zadané a proto se rozhodl, že ji usekne nějaké kostře.